CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
6. zář 2010

@raduza2 no, FSH je potvorstvo. Nedá se totiž obvlivnit léky. Pokud je do 10 (včetně), tak je to dobrý, když se blíží té desítce, tak už se dají očekávat problémy. Já už měla bohužel 11,7. Četla jsem, že od 15 už většina carů odmítá dělat IVF... ale nevím to jistě. Ta hladina taky může kolísat, neznámo proč.

raduza2
6. zář 2010

@drndapetka jo jo štěbetali a kdyby nás pan dr,. Frgala nepřerušil ,tak nevím jak by to dopadlo ,ale byl teda velice milý .Volal Vodní do ordinace a když věděl že si vykládáme tak jetsli má chvíli počkat 😀

vodni
6. zář 2010

@drndapetka no jo štěbetaly, a víš o čem 😎

raduza2
6. zář 2010

@pampeliska36 no už aby to bylo to bude zas dlouhej měsíc 😠

pampeliska36
6. zář 2010

@vodni a pomohlo ti ten rozhovor? ja myslim, ze to pujde... musis porad verit a doufat a ono se to stesti musi prece uz unavit!!! 😉

pampeliska36
6. zář 2010

@raduza2 😀 vydrž prťka vydrž 😀

drndapetka
6. zář 2010

@raduza2 Ujde to, teda až teď, ráno jsem měla na mále , abych objímala mísu 😀

raduza2
6. zář 2010

@pampeliska36 já jsem říkala že tu KUR.. smůlu musíme konečně porazit 😀

raduza2
6. zář 2010

@pampeliska36 😀 jistéééééééé 😀

drndapetka
6. zář 2010

@vodni se teda máte, já orchidejku viděla dvakrát a moc štěbetat nechtěla 😢 A přitom bysme si měly určitě co říct 😀

raduza2
6. zář 2010

@vodni hm tak já ho měla nějak málo pod 10 😠

drndapetka
6. zář 2010

@raduza2 no jasně.....smůle vyhlašujeme na dobro STOPKU 🙂

pampeliska36
6. zář 2010

@drndapetka a co ty peti? jak se citis? no a kdy budes testit? 😉

raduza2
6. zář 2010

@drndapetka 100% souhlas 😀

vodni
6. zář 2010

@pampeliska36 ale jo, pomohl, i když byo to jiný, trochu míň optimistický... ☹ Jednak zhoršení SPG, pak ty moje hodnoty... Ale řekla jsem mu jdem do toho, tak řekl "dobrá, jak jdem"

drndapetka
6. zář 2010

@pampeliska36 pocity viz. výše nebo ob stranu bl 😉 ivno blivno a blivno 😝 Noooo, a co se týče testuuuu 🤐

vodni
6. zář 2010

@raduza2 ta hodnota může fakt celkem skákat, ale je pravda, že s věkem prostě stoupá 😖 Ale i s těma skoro 12 jsem měla 3 vejce, a na jiné diskuzi otěhotněla kočka s 19,9, takže to bude ok 😉

pampeliska36
6. zář 2010

@vodni ja vim... to je vzdycky blby, kdyz nemuze doktor nic noveho s tema vysledkama vykouzlit ☹ ale porad tam nejake spermouse jsou a je sance, ze se tvoje vajucha oplodni (ikdyz min), ale proste je tam ten material, s kterym se da neco delat... ikdyz je ho mene a nebo horsi.... proste bojujete!!! a to je dobre 😉

pampeliska36
6. zář 2010

@drndapetka jak te znam... tak jsi urcite testila! ze? 😉

drndapetka
6. zář 2010

@vodni Ségra, kápneme jim božskou nebo budeme ještě mlžit? 😎

vodni
6. zář 2010

@pampeliska36 jj, bojujem, ale teď byl spg fakt na pytel (koncentrace 2,4, jen pomalé a těch jen 14%, a morfologie katastrofa 0,5) - všechno se rapidně zhoršilo ☹ Tak nějak nevím, co na toho mýho ještě vymyslím 😅

pampeliska36
6. zář 2010

@drndapetka no ja te znam! takze semka hod ty dve carky a HONEM 😀 😀 😀

raduza2
6. zář 2010

@vodni a co ten tvůj bere za vitamínky ??

raduza2
6. zář 2010

@drndapetka J""" takže ty už jsi taky testila???

pampeliska36
6. zář 2010

@vodni a co vsechno uziva? asi se ptam zbytecne... spoustu vitaminu, co?

drndapetka
6. zář 2010

@pampeliska36 já se taky znám 😀 Nic nechci zakřiknout a dokud nebudu držet mimčo v náručí, tak nic není jisté....takže opatrnost nadevše 😉

pampeliska36
6. zář 2010

@drndapetka no to je mi jasne!!! nikdo nic nechce zakriknout!!! a tak ti ani nebudu gratulovat 😉 jeste na to bude spouuuuuustu casu! ty to me poser.... a ty nam to ani nereknes, jooooooooooo???? takova zprava!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vodni
6. zář 2010

@raduza2 @pampeliska39 selen, zinek (v té tabletě dohromady, myslím selzink se to jmenuje), vit. E, vit. C, listovku. Tu mi teď Frgala předepsal pro manžu v té vyšší dávce na předpis. Máte typy na něco dalšího???

vodni
6. zář 2010

@pampeliska36 NIKDO taky přece NIC netestil 😀 😀 😀 😀 😀 Víš přece, kdy je oficiální datum 😎

drndapetka
6. zář 2010

@pampeliska36 Deny, namaluju čárky až zítra po Orchidejce, ju? 🙂 To je přeci fér , ona je starší, má přednost-) No já nechtěla nic říkat, měla jsem strach, že je to Pregnyl ještě. Ale konzultovala jsem to s Vodni 😎 To kdybych věděla, že jste takové zvědavky 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru