• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

8. prosince 2016 
@vodni To je fakt.....Fotečky až na oficiální datu testování :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@pampeliska36 A máš to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
6. zář 2010 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni no asi ne... muj manza je na tom podobne. ma i profertil. a ma taky neco na krecovou zilu... ale to nevim, jak se jmenuje. jo a pichal si nejaky cas i injekce... to mu doporucil jeho androlog. je tam zlepseni u toho pichani, ale fakt jen docasne! takze je dost narocne to "nacasova".
@vodni no já tomu mýmu naordinovala i rybí tuk ,ale to tady už někdo pohanil že by to do chlapa nedostal :grinning: a jinak to samé
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach joooooooooooooooo :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ja jsem uplne z teto duskuze vyrazena :frowning2: mne se tady NIC nerekne :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. zář 2010 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 ale prosím Tě :grinning: Já taky nic nevěděla :grinning:
6. zář 2010 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 jj taky jsme se bavili o tom, jestli by nepíchal (pregnyl tuším že?), ale on má hladinu hormonů v pořádku, my máme nejspíš problém jiný (bude v IP ať taky nějakou máš :wink:), takže injekce by moc nepomohly
6. zář 2010 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 nám pomohla i jakási trojkombinace ( musela bych Ti to zjistit ú, kterou mi dali v Heliosu, kam jsme původně chodili, ale výsledky se dostavili až po těch 3 měsících, kdy se vlastně obměňují spermijky, a taky ta kůra přišla na 2 tisíce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2010 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka tak ono od 1 SPG se mu to o něco zlepšilo i jen po těch vitamínech ,ale jako žádná sláva,jen jsem ráda že to nešlo dolů :grinning:
6. zář 2010 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka to nevím z čeho by to vybírali už tak u 1 jsme si dělali srandu že embrioložka si bude muset namáhat hodně oči aby ty dobrý tam našla :grinning:
6. zář 2010 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 nám se to od úplně prvního SPG v lednu (koncentrace 13%) při 1. OPU zlepšilo hodně na koncentraci (to bylo koncem března a bylo to 20% tedy limit normy). Vitamíny bere vlastně od ledna nonstop, dodržuje i všechno ostatní, takže nevím, co to jako zase má být, že koncentrace klesla na 2,4% :confounded: Hlavně je ale blbá ta morfologie, a tu asi ničím ovlivnit nejde, kruci :angry:
6. zář 2010 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
6. zář 2010 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
kočky a ještě mám takový velmi intimní dotaz, až je mi to tady blbý říkat (halvně, kdyby na to narazil manže :pensive: ), tak já vám ho asi všem pošlu do IP, ju?
6. zář 2010 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni morfologii opravdu už neovlivníme,ale aspoň ten počet ,víš co to může být nachlazení stres a všechno okolo. :unamused:
6. zář 2010 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kveta ahoooj přišla si se juknout :grinning:
6. zář 2010 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni Písni aj mne..
6. zář 2010 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni tak jsem teď přišla a zas vím kulový :angry:
holky, nechcete tu naši diskusi taky zamknout, už jsme tu pustily dost věcí
Petu - klidně hoď fotky dřív, já mám z toho telefonu stejně mizerný a zítra s tím budu bojovat :slight_smile: :slight_smile:
6. zář 2010 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kveta ty zvědavko, jak se máš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2010 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte všechny!!! :wink: :wink: :wink: :wink: Peťo,..Tečkovaná....Fakt?????????? Gratuluju!!! Strašně moc!!! :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: A kolikátý den jste teď po ET a kdy máte testovat oficiálně?? :confused:
6. zář 2010 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 Prišla a nestačím sa diviť.. :slight_smile: Je to fajn..
@mufinka0 pšššt, tady NIKDO netestuje :sunglasses:
@vodni :confused: :confused: aha,..tak pardón... :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2010 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Čááááááu.Holky @raduza2 a @vodni Gratuluju k plánu,protokol máte stejný jako já takže to je stoprojistýýýýýý :grinning: @teckovanaorchidej @drndapetka já nemůžu testovat protože nemám čím :grinning: já až v so.@raduza2 my měli před těmi skoro dvěmi lety kdy byl manža na spg 2 miliony spermii a ted máma 10 :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: .Ted určitě vybrali ty dvě nejlepší a nejrychlejší. :grinning: Taky najdou manžovi nejlepší neboj :wink: A za chvíli jdem zase píchat, :grinning: Pícháme vždycky v 18:00 :grinning: .Dneska jsem měla návštevu,přijel nás potěšit šéf.Jsem ráda že je takovej jakej je.
6. zář 2010 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@kveta a koukám že tobě se to už krátí :slight_smile: jak se cítíš
6. zář 2010 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@anielik84 Ahoj, :slight_smile: Ano, já jsem v Repromedě :slight_smile:
6. zář 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava jůů a jak jste toho docílili že to měl tak krásný ?? co baštil ??
6. zář 2010 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 akorát užíváme Mladý zelený ječmen.Nic jiného.Jen kdyby to mělo zásadnější vliv na tu kvalitu. :frowning2: Ale aspon že tak.Že mají z čeho vybírat.
6. zář 2010 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava a ted mě ještě prozraď kde ten zelený ječmen pořídit :sweat_smile:
6. zář 2010 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 Píšem to v Tehulkách z Unicy... strihám meter...
6. zář 2010 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka0 Já jsem teprve 9. den po ET, //se mi ukazovaly už 5 . den po ET :astonished: měla jsem strach, že je to ještě Pregnyl, ale dneska jsem měla už docela krásný čárky na Mammatestě 25, jen mám pořád strach, že to nějak zakřiknu :zipper_mouth: Mámod včerejška jakýsi žlutý výtok, možná je to ze zahnizďování, nevím :unamused: Prostě mám strach :pensive:
6. zář 2010 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@teckovanaorchidej Dobrá, no zítra už to budou krásný //, těším se na to ranní překvápko :dizzy_face:
6. zář 2010 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek