CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
7. zář 2010

@teckovanaorchidej myslím že by jsi to do pondělka nevydržela byla by jsi nervozní 😉

teckovanaorchidej
7. zář 2010

@luciiiie děkuju, pořád se bojím, že to nějak špatně dopadne 😒

raduza2
7. zář 2010

@teckovanaorchidej kuš ,to vůbec neříkej nahlas 🙂

luciiiie
7. zář 2010

@teckovanaorchidej na to ani nemysli!!! všechno bude v cajku!!! 😉

bobbule09
7. zář 2010

@teckovanaorchidej žádné pochybnosti a černé myšlenky. Prostě to MUSÍ dobře dopadnout a taky dopadne. 😵

teckovanaorchidej
7. zář 2010

Tak holky, gyndař to nebere, v naší poliklinice mezi 8-12 bez objednání naberou a do hodiny je výsledek. Asi ještě počkám. Vidím to na pátek nebo čtvrtek

raduza2
7. zář 2010

@teckovanaorchidej no vidíš já ti říkala že to bude ještě v pátek ,mám radost za tebe že budeš mít klidný výkend 😉 😅

lenceslava
7. zář 2010

@teckovanaorchidej krásný čárky 🙂 Já mám čím dál tím větší strach testovat.

teckovanaorchidej
7. zář 2010

@raduza2 Já ti nevím, jestli klidný - znáš to, nákupy, žrádlo, učebnice, škola 🙂 Ale snad už budu vědět, na čem jsem v tomto směru klidný. 🙂

teckovanaorchidej
7. zář 2010

@lenceslava já na tebe myslím ze všech sil, určitě budeš mile překvapená 🙂

raduza2
7. zář 2010

@teckovanaorchidej tak jsem to myslela v tom směru 😀

raduza2
7. zář 2010

@lenceslava ahojky Leni,nedivím se že máš strach ☹ ,ber to tak že budeš vědět na čem jsi 😉

lenceslava
7. zář 2010

@teckovanaorchidej no doufám že jo.Cítím že se něco děje. Děloha mě jakoby chvílama táhne,a občas mě tam zabolí,ale vím já jaký jsou těhu příznaky??

teckovanaorchidej
7. zář 2010

@raduza2 máš IP

teckovanaorchidej
7. zář 2010

@lenceslava ze začátku mě pobolívalo břicho jak na mrchu, kozy mám jako obr vozy, a poslední tři dny je mi blivno, ale nezvracím, jinak nic

lenceslava
7. zář 2010

Ahoj @raduza2 no však jsem se včera manži ptala jestli už náhodou nemá koupený ty testy. 😀 No nemá,říkal že je koupí až v pátek.

raduza2
7. zář 2010
raduza2
7. zář 2010

@lenceslava a u vás asi není lékarna ?? 🙂

lenceslava
7. zář 2010

@teckovanaorchidej kozy mám taky velký,ale blivno mi není,a pořád mám chut na rajčata se zakysanou smetanou. 😀

lenceslava
7. zář 2010

@raduza2 to víš že je,ale já jsem líná tam jít 😀

raduza2
7. zář 2010

@lenceslava blivno není podmínkou těhu ,ale chutě joooo 😀

raduza2
7. zář 2010

@lenceslava no jo no ,tak holt budeš muset vydržět do pátku 😀

lenceslava
7. zář 2010

@raduza2 no musím se nějak zabavit.Večer jsem ani nemohla usnout.Furt jsem přemýšlela jestli jo nebo ne a když jo tak jak to tu přebudujem aby jsme se tady všichni poskládali.

raduza2
7. zář 2010

@lenceslava ty seš šikovná ,vymyslíš to neboj ,jak máte velký byt ,ted nemyslím jetsli 1+1 ,ale metrově

raduza2
7. zář 2010

@lenceslava mas IP

lenceslava
7. zář 2010

@raduza2 asi 47m.nejak tak to bude.Nějak to vymyslíme o to se nebojím spíš kde na to vezmen o to mám strach. 😀

raduza2
7. zář 2010

@lenceslava tak to teda žádná sláva ,teď si představ 2-čátka 😀

raduza2
7. zář 2010

kdepak je dneska Petka 🙂

lenceslava
7. zář 2010

@raduza2 no my máme v plánu se za pár let odstěhovat k manžové tetě za vyškov,má velkej barák.Ted tam žije s maminkou.Ale je tam moc práce.Ale já tam stejně nepůjdu dokud babička bude(at se nerouhám dej jí pán bůh dlouhá léta).Psala jsem tu že jsme tam byly týden když byla teta na dovo a stačilo.Hlavně teta stejně nechce něco s barákem dělat když je babička ještě na světě. No ale myslím že i přes to že máme malý byt se nám tam vejdou i dvojčátka. 😀

raduza2
7. zář 2010

@lenceslava já bych šla na barák hned ,ale zatím to vidím v nedohlednu .Osobně bych nešla bydlet ani s babičkou ani s maminkou a ani s tchýní .Ne že by jsme si nerozuměli ,ale prostě ,,mladí" mají být sami . 🙂.Asi bych byla běsná kdyb mě někdo říkal že takle oni to nedělají ,že se to musí dělt takle 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru