• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

22. července 2017 
@raduza2 No já tyto stránky našla až po IVF,...takže jsem se v tom taky plácala sama.... :zipper_mouth:
14. zář 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 nech toho,..mám to přeci v profilu.... :grinning: :grinning: Ano 25 mi je...
14. zář 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 tak já u toho 1 jsem si to nějak nepřipouštěla ,to přišlo až potom :frowning2:
14. zář 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 ne opravdu jsem na profil nekoukla
14. zář 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 Tak jooo, o.k. :grinning: Manža mě vyvolává ven na schody, prý už mi nachystal podušku pod zadek a mám jít na vzduch. Ještě dnes semnou zůstal doma.. :slight_smile: Tak já jdu,..ale zase příjdu... :grinning:
14. zář 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 jasný zatím pa pa :sweat_smile:
14. zář 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět,...nakonec nebyla siesta na čerstvém vzduchu, ale v posteli :grinning: :grinning: :grinning: Takže jsem si volala a.... z 10ti ISCI se drží 9 embroušů a z 5 IVF se drží 2 :slight_smile: :slight_smile: Takže suma sumárum mám zatím 11 dětí... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Trochu mě mrzí že jsme si ISCI nedoplatili i na ostatní, ale tak neva,..co už teď. :slight_smile: Jsem i tak šťastná jako blecha!!! :sweat_smile: Musím si ten vaječníček pěkně pohladit a děkovat mu! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale víte co?? Mám volat až v pátek na termín transferu,...takže ne každý den jako vy... :unamused: :unamused: No tak snad všechno bude v pořádku. :sunglasses: :wink:
14. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 gratulace veliká,je zvláštní že nemáš volat,přece jenom je lepší když máš informace každý den,já bych tedy volala.
14. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 veliká GRATULACE ,jsou to bojovníčci uvidíš ,je to divné že máš volat až v pátek ,to bych asi nevydržela
14. zář 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava No ani mi nemluv!!! Ale tak já jsem trpělivá duše,..počkám si. V Repromedě to tak mají,..nevolá se každý den jako v Unice a na OBI. Já při prvním taky volala každý den. No třeba budu klidnější...
14. zář 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 jj,..je to divný,...no je to jiný CAR, tak to je asi proto. Už jen 3x se vyspím a můžu volat,..to vydržím. :grinning: Když jsem volala denně a slyšela jak se vyvíjí, někteří vůbec, někteří pomalu, tak jsem jen hysterčila.. Horší na čekání bude asi čekárna na // :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 hm asi máš pravdu prostě se ten ortel dozvědět na jednou než postuně ,já do této fáze vůbec nedoklopýtala :frowning2: ,takže nemůžu posoudit
14. zář 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 Hej, já soudím jen podle sebe. Někdo je klidnější když o miminkách má zprávy denně... Já nevím,...zatím mi to nějak nepřijde. Uvidíme zítra.... :grinning:
14. zář 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 mufi moc moc gratuluji...to máš dětí jako smetí, viď? Držím pěsti, ať se klucí a holky drží :dizzy_face:
14. zář 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 tak uvidíš ,třeba budeš mít zítra tak nenechavé ruce že tam stejně zavoláš :grinning:
14. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie :grinning: :grinning: Děkuju. jj, dětí jako smetí..... :grinning: Snad vydrží i nějaký do mrazáčku.. :slight_smile:
14. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie Kdepak máš fotku?? :slight_smile:
14. zář 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 určo budou i nanučci seš mladá :wink:
@raduza2 ne ne, já to vydržím,...fakt! :grinning:
@mufinka0 necháme se překvapit :wink: :sweat_smile:
14. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 jj,...těch 23 jak si mě tipovala.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 ale moc jsem se nefelila :sweat_smile: :sweat_smile:
14. zář 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: @raduza2 :grinning: :grinning: :grinning: Nééé, to je v pořádku... :sweat_smile: :sweat_smile: Musím to říct manžílkovi,...ten zas bude na prášky,..chápeš jsme od sebe 10 let a on špatně snáší stárnutí... :grinning: Prý je dobře že vypadám na víc,..aspoň ten rozdíl není tolik vidět... :sweat_smile:
14. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 tak mě teda na víc nepříjdeš :wink:
14. zář 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 Se začnu červenat ještě... :sweat_smile: :sweat_smile: A kdy máš termín 2 IVF??
14. zář 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 koncem října 26.10 ,už aby to bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nonic holčiny bude končit jdu se s pesanem vyvenčit :grinning:
14. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 To jo,...za měsíc jdeš do toho.. :slight_smile: Tak se vyvenčete oba, je tam krááásně dneska :slight_smile:
14. zář 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 jůůůů 11 dětí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: raduju se s tebou :zipper_mouth:
14. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem zpět. Pan doktor byl dneska parádní-hrozně trpělivej a uklidnil mě :wink: No jinak: děložní čípek o.k., děloha krásně prosáklá, a na ultrazvuku bylo v levé části dělohy vidět takové prosvětlené místečko ( bublinka ) s milimetrovým terčíkem....pan doktor na mě i otočil monitor, abych se podívala - a dokonce i já to viděla :dizzy_face: Prý to vypadá na dobrý začátek těhotenství, odpovídá to akorát tomu mýmu dnešnímu 5+1tt, prý to teď začne růst rychleji a musíme to nechat na přírodě...doma jsem , odpočívám, léky na udržení beru, víc proto nemůžeme udělat.....Tak snad už to půjde jako po másle :slight_smile:
14. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek