• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
@drndapetka Peti,..jsi tu? Můžu ti napsat IP???
14. zář 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 jj, jsem, písni
14. zář 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. zář 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no paráda!!! tak byla dutinka...gratuluji :dizzy_face: Za týden tam bude tlouct srdíčko a možná nějaká dutinka přibude. Petííí mám radost :slight_smile:
14. zář 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. zář 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie a ten zárodeční terčík je co, nevíš? :confused: Prý měl jen 1mm......
14. zář 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu do postele, jsem nějak ze všeho znavená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Peti to nevím...není to ten zárodek?
14. zář 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie ty jsi kočena.moc pěkná fotka.
14. zář 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ahojky, gratuluji k dutince, nádhera, máš obrázek?
Jsem dneska načisto spací vagón....
14. zář 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava heh dík :sweat_smile: Tobě to taky moc sluší... :wink:
14. zář 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jo jste tady samá modelka :slight_smile:
Jedna hezčí, než druhá :slight_smile:
Se úplně stydím. :unamused:
14. zář 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej no hele, já jsem dneska toho doktora tak chudáka zpovídalala, bylo mi ho úplně líto, a už mi bylo blbý si říkat o fotku, ale je to stejný jako to Tvoje, akorát větší a v té bublince je 1mm zárodeční terčík - už jsem se dočetla, že ten terčk je vlastně budoucí miminko :slight_smile:

@luciiiie Celou dobu přemýšlím na koho jsi podobná a už jsem na to přišla - na Andreu Verešovou, ta má taky tak krásné magické oči :dizzy_face: Můžu se zeptat kolik Ti je? :slight_smile:
14. zář 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ty se nesty´d, Ty jsi sluníčko vysmáté, postavička jak lusk, vždyť už jsem Ti říkala, že manžel Ti hádal o 10 let míň, tak toho nech s těma modelkama, trdlo :grinning: na to, že jsem mladá, tak jsem drzá, že? :grinning: To víš, otrnulo mi :slight_smile:
14. zář 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka 82 ročník Peti :grinning: A podobná, to né, to možná vypadá jen tady, jináč jsem normální květa z dědiny :wink:
14. zář 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. zář 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie květa z dědiny - to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie hmm, ale pěkná Květa.... :sweat_smile: :sweat_smile:
14. zář 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 kdepak jsi? Všechno nejlepší k dnešnímu svátku :wink:
14. zář 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jó, dneska je Radky, taky se připojuji, všechno nej nej k svátku :sweat_smile:
14. zář 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no Peti skvělá zprávička ,tak vidíš zbytečně jsi palšila trdlo drzí :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie krásná fotečka :wink:
14. zář 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava děkují Lenííí ,to víš udělala jsem si 2 hodinovou prochajdu s pesanem, pak nákup a takový ty domácí hovadiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to byl te´d mazec teda :astonished: Mám gelové dlouhé nehty a musí jít pryč, abych mohla Utroš zavádět, protože mi to nešlo, tak jsem si řekla, tak to dneska ještě spolknu a zítra ráno nehty ošmikám ( není to jen tak abych si je nedoničila ) a od zítřka budu zavádět.....tak jsem polka 2 tabletky a frrrr, najednou mi bylo asi po půl hodině tak neskutečně mdlo, jako bych byla zfetovaná, chodila jsem po bytě jak mátoha, bála jsem se, abych sebou neflákla o zem, tak jsem si lehla, ulevilo se mi ale teda nic moc....Bylo to doufám z toho Utroše? :confused: Nebo z toho blbýho počasí ,no fujtabl.....Navíc manža dneska ve službě, kdybych s sebou flákla o zem, tak nevím :unamused:

14. zář 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 plašit je potřeba :grinning: taky přeju vše ne nej nej, ať je miminko brzo na cestě :wink:
14. zář 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka děkuji a je to je moje největší a nejtajnější přání :sweat_smile:
14. zář 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie manžel fotí? nebo odkud máš tak krásně fotečky? :slight_smile: Já říkám furt, že stačí namalovat, upravit vlasy , na počítači vyretušovat a modelku může dělat i květa z dědiny :grinning: :grinning: :grinning: ( doufám, že jsem Tě teď nějak neurazila :sweat_smile: )
14. zář 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka a to ty nechtíky vypadjí jak na FB?? to se nedivím že s nima nemůžeš zavádět :grinning:
14. zář 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka někde jsem četla že z toho utroše může být špatně pokud se poliká ,jakej to byl pocit když víš že patří tam dolů a ty jsi ho spolkla :grinning: :grinning:
14. zář 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 no, jsou ještě momentálně o trošku delší :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale co teď s nima- to není jen tak sundat...holt fiknu jeden a zbytek zůstane, já jsem ale fakt matěj :grinning: stejně jsou jen na okrasu, měla jsem je do práce, abych reprezentovala, teď mi už jsou na nic, navíc s nima nejde víc věcí, třeba splachovat záchod a tak :grinning: a taky si neumím představit, jak s něma zapínám ty malý knoflíčkymiminkovi na bodýčku :sweat_smile:
14. zář 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek