• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. ledna 2017 
@mufinka0 nestraš, žádnýho dalšího vojáka doma nechcu :grinning: manža kterejsi den říkal, že už ví, co z malýho bude, až bude větší (sranda, že holku si nepřipouští ) - prý, že z něj bude golfista, ti vydělávají hodně peněz, tak nás bude živit :grinning: pak říká, že koukal na mini pidi oblečky, tak jsem myslela, že něco s motivem hrošíka a ono ne-byly to stylový dupačky s límečkem pro nejmenší golfisty :grinning:
17. zář 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 to je fajn, že ti otrnulo :slight_smile: však už zítra ráno si jedeš pro bobííííííšky :dizzy_face:
17. zář 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :grinning: :grinning: :grinning: Tak to jo.... :grinning: :grinning: :grinning: Malej ještě není na světě ale taťka už si plánuje jak ho bude živit.... :grinning: :grinning: Hele,..když to bude holka, tak ji nasměrujte na tenis,...tenisti taky vydělávají spoustu peněz... :wink: :wink: V tom případě abyste se začali dívat i po dupačkách s tenisovýma raketama :fearful: :fearful: :sweat_smile:
17. zář 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka my budeme mít fotbalistu a tenistku.No jak říká manža na stáří se o nás někdo musí postarat. :grinning:
17. zář 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Jo to jo,..ale pořád nevím kolik jich je a co a jak,...no hold v Unice víc komunikují s pacoškama...:slight_smile:
@mufinka0 ale estrofen není na sliznici, na tu je přece ten crinone, agolutin, utrogestan, duphaston a jiné léky, co obsahují progesteron.....estrofen je ženský hormon estrogen, který se tvoří ve vaječnících a pak je potřeba pro dobrý průběh těhotenství....alespoň já to tak vyčetla, tak sna se nepketu :confused:
@lenceslava Taky tenistku??? Hm,....vy budete za vodou...:grinning:
17. zář 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 tenis určitě ne, já ho hrála několik let závodně a vím jaká to je dřina a jak trpí klouby.....moje děti budou dělat sport jen rekreačně pro zábavu, žádný huntování těla, ať si taky užijí trochu života
17. zář 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 no manža to má vymyšlený.A nebo taky říkal golfistu,ale to jen přes mou mrtvolu,golf nesnáším.
@drndapetka no mě moje gyndařka řekla že působí i na sliznici a nějak tak, aby vyživovala mimíse... :astonished: :fearful: :fearful: V Repromedě mi neřekli na co to je,..já se jich teda neptala...Z toho jsem janek teda...
@mufinka0 aha, tak vyživuje estrogen plod :wink:
17. zář 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava ti chlapi si to umí krásně nalinkovat :grinning: mě už bylo i řečeno jestli nechci rodit až v červenci, aby měl dárek k narozkám :grinning: :grinning: :grinning: a co jinak, jak Ty se cítíš?
17. zář 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jo dobrý.Akorát je nepříjemný jak utroš vytíká.Ale jinak se cítím úplně v pohodě.
17. zář 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 toto jsem našla - máš pravdu, je i na výstelku pro mimíse :slight_smile:

Hlavní funkcí žlutého tělíska je sekrece progesteronu a estrogenů. Tyto hormony udržují správnou funkci endometria (slizniční výstelky dělohy) a zabraňují menstruaci.

Progesteron a estrogeny navíc způsobí, že dojde ke zbytnění endometria, zvlášť v místě pod implantovaným embryem. Embryo reaguje tím, že se do endometria zanořuje a vysílá do něho tzv. klky, které připomínají kořeny. Z nich se později formuje placenta.

17. zář 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava jo ty už zavádíš? :slight_smile: no mě moc nevytíká, pač furt ležím :grinning:
17. zář 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka No díky netu ze mě bude půl doktora... :grinning: Dočetla jsem se že v Repromedě dávají Estrofen taky a je to na sliznici. :slight_smile: Takže ho asi fakt nepotřebuju.. A souvisí s estradiolem,..čehož jsem měla hooodně,..dokonce hraniční hodnoty :unamused: :unamused: Takže asi proto ho nemám.
17. zář 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jj, tak vidíš :slight_smile: Třeba to jak se zanořuje způsobuje ty nitky. :slight_smile: Jsem čím dál víc přesvědčená že to u tebe nic zlého neznamená!!! :slight_smile:
17. zář 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no mě už to ležení moc nebaví. Ale v tvém případě je ležení načas potřeba. :grinning: @mufinka0 ty budeš zítra v čekárně na //.Jsem zvědavá jak ti bojovali embroušci.
17. zář 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 přece už zanoření musí být dostatečně 20 dnů po ET, ne? :fearful: no jedině, že by fakt hráli ten golf a ničili mi trávník :grinning:
17. zář 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :grinning: :grinning: :grinning: Teď jsem se fakt od srdce zasmála....hrají golf a ničí ti trávník... :grinning: :grinning: :grinning: Dělají si tam pro sebe místo, jestli fakt budou 2, tak potřebují hooodně místa... :wink:
17. zář 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava jj, už zítra....Bude to krušných 14 dní,...ale o tom vy víte svoje že... :grinning: Sama budu naštěstí jen týden,..další týden má můj brouček dovolenou, tak budem v čekárně oba dva... :grinning:
17. zář 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava Já jen jak jsem psala,..myslela jsem že mi aspoň dnes řeknou kolik jich je.. Měla jsem jim říct "Ale v Unice to říkají každý den!!!".... :grinning:
17. zář 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 no co, už mi nezbývá nic jinýho než to brát z humorem :slight_smile: vždy%t bych za chvilku taky mohla skončit v černovicích :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 hele, o to větší překvápko zítra budeš mít :slight_smile: já každý den hledala jestli ten vývoj je o.k., i holky tady trojčily, je asi lepší, že to neříkají-takhle jsi v klidu-sice natřepaná, nedočkavá, ale neřešíš to :wink:
17. zář 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 no to by je mohlo spíš nas.... Ale je to pravda,proč ti někde dávají info každý den a někde ne? Je pravdou že to že víš kolik jich je a jak jsou na tom nic neovlivní,ale aspon víš.@drdnapetka jj sranda musí být.
17. zář 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka hi koukám že máme jinej názor. :grinning:
17. zář 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka No je fakt že to neřeším,...jsem tak trochu podezřele klidnější než u prvního IVF. Snad to není zlé znamení... :zipper_mouth: :zipper_mouth: Překvápko???.....No snad pozitivní :grinning: :sweat_smile: Je pravda že když mi to denně říkali u prvního a říkali jak umírají, tak jsem byla na prášky,..to máš pravdu,.. :confounded: No uvidím zítra :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak k těm Černovicím....to nemáš daleko, ne?? :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sorry..........
17. zář 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava jj,.to by je asi mohlo trošku naštvat.. Jsem si dělala srandu, neřekla bych to... :grinning: Holky na Repromedě říkali že jim to též řekli až v den ET. Noo,..aspoň nevyšiluju jestli ty stadia jsou o.k. nebo ne. Do zítřa už to vydržím,..už jen 1x se vyspím a jedu si pro ně :slight_smile: Jen nevím jestli nebudu potřebovat narkozu...
17. zář 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava Ty jsi taky něco říkala o narkoze, ne??? Já ji nechci,..ale když to hold nepůjde...:frowning2:
17. zář 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 běžně se et v narkoze nedelá.Zkoušeli ti tu průchodnost čípku?
17. zář 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek