• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

20. října 2017 
@lenceslava jj, všechno v pořádku. Dělali to u OPU. Ale to byla si moje chyba,..nemohla jsem se prostě uvolnit. :confounded: :confounded: No snad se uvolním aspoň zítra :grinning: :grinning: Vím že se běžně nedělá v narkoze,..jen když to prostě nejde,...
17. zář 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 no tak to nemusíš mít strach.Já tedy poprvé u et nic necítila,ale ted jsem taky byla nervní a v křeči že to dost bolelo.
17. zář 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava jj tak to je ono,..ještě na mě použili nějaký kleště a..........brrr nebudu na to myslet!!! :angry: :angry: :angry:
17. zář 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 no mě zavedli zrcadla a pak katetr.Kdybych byla uvolněná tak jsem nic necítila.
17. zář 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava No jo kdyby kdyby...já se taky nemohla uvolnit, proto museli použít ty kleště,...ale to bolelo jako kráva!!! Tak si vem, že chytli čípek a zatáhli za něho...fuj! Snad už nikdy více!!!
17. zář 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíši holki co to tu slyším.....u opu je narkoza ne?a et to se dělá normálně při vědomí pokud vím...no tak co tu slyším mám obavy...
17. zář 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 no tak to se nedivím. @jezulicka tobě pruchodnost zkoušeli?
17. zář 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava jo když jsem byla na laparoskopii...
17. zář 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Neboj,..tohle mi dělali jinde a hlavně celé to byla moje chyba!!!! Já se nemohla uvolnit víš,...mám nějakej blok či co...:grinning:
17. zář 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava ale u umělého je asi jedno přece zda máš průchodné nebo ne dají ti to do dělohy..tak mi to aspon říkali...
17. zář 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 a ty jsi nebyla uspaná u opu?
@jezulicka To ti zkoušeli průchodnost vejcovodů předpokládám,...čípek se běžně nedělá. :slight_smile: Ale oni ti to v Unice nejdřív vyzkouší, aby u ET proběhlo všechno jako po másle :slight_smile:
@jezulicka Jasně že jsem byla u OPU uspaná :slight_smile: My mluvíme o prochodnosti čípku, ne vejcovodů :slight_smile:
17. zář 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 co?tak to mi nikdy nedělali...a je to hodně bolestivý?a to dělají kdy?v den opu?
17. zář 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Do mě se nemohli dostat při ET...stáhla jsem se a nemohli se mi dostat přes ten čípek víš....Proto mě to tak bolelo :grinning: Jinak je to naprosto v pořádku a věřm že zítra to dokážu :slight_smile:
17. zář 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka V Unice to zkoušejí, aby věděli co a jak... mě to dělali v Repromedě při OPU. Jemnuje se to "zkusmý transfer",...a ne nebolí to pokud nejsi taková hysterka jako já... :grinning:
17. zář 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Víš,..já mám jednu děsivou zkušenost, která nesouvisí s gynekologíí a od té doby se všech zákroků bojím... To je můj problém...
17. zář 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 určitě to dokážeš...musíš se uvolnit hezky mysli na něco pěkného pustí ti přece pěknou hudbu a půjde to...tak to jak mi dávali u et tak vše v poho nic jsem necítila...asi je to o tom uvolnění musíš se hezky uvolnit manžela u toho a bude to ok....
17. zář 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka No tak pokud už máš jeden ET za sebou, tak to se ničeho neboj :slight_smile:
17. zář 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka o já to dokážu!!!! Dám si panáka a bude to,..po tý dlouhý době co jsem neměla ani kapku alkoholu mě to asi smete pod stůl :grinning:
17. zář 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 jo a jak jsem byla předtím v unice na kontrole tak mi zaváděl jakýsi katetr a zkoušel jaký typ mi pak mají dát...tak to už asi zkoušeli.... :frowning2:
17. zář 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 :grinning: no to jo....to si radši nedávej....to zvládneš...věřím ti..tak zítra nás budeš informovat coa jak..a kolik máš embryjek??
17. zář 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, kde ten můj chlap je? mám hlad jak vlk :grinning:
17. zář 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka to je teda nechat hladovět vlastní ženu.
17. zář 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka jo tak to je ono!!! Už máš za sebou i tu zkoušku :slight_smile: Nevím kolik jich mám,....Repromeda mají jiné postupy jako Unica,..dozvím se všechno až zítra..
17. zář 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka MáTE snad hlad né???? Nezapomínáš ty nějak na ty svý hrošíky??? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka mě průchodnost čípku dělali v den zahájení stimulky....je to trošku nepříjemné, asi 5 minut jsem pak cítila bolest jako na mrchu, ale u ET to už bylo o.k. Jen já jsem citlivka, takže jsem se taky moc neuvolnila a vnímala jsem i to, jak ty embrijka vstříkli do dělohy, to jakoby zastudilo :sweat_smile:
17. zář 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 no však to ONI se hlásí o jídlo :grinning: o mě nejde, já bych vydržela klidně do rána :sweat_smile:
17. zář 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 aha tak to jo....budu moc držet pěstíky at to v pohodě zvládneš a máš hodně embryjek..a halvně klídek...bud v pohodě...holki ahoojte jdu se psíkem ven a zítra budu čekat na tvé informace co a jak...dobře se na to vyspi...ahooojky :slight_smile:
17. zář 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 co už se ti to blíží, že? :slight_smile: v kolik jdeš , mamino :slight_smile:
17. zář 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek