CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
18. zář 2010

@raduza2 ahojky, jak víš, že jsem tu? 🙂 Právě jsem se chtěla vrátit zase do pelechu 😀 jojo je fajn, manža se mi ráno smál, že jsem se probudila úplně durch spocená 😕 no ale to já mám teď furt, nemůžu za to 😔

raduza2
18. zář 2010

@drndapetka tak já nevěděla že jsi tu 😉 .Tak to víš přece jen tělo si zvyká na to že jsi hroší mamina 😅

drndapetka
18. zář 2010

@raduza2 to myslíš, že ty hormony jo? 😲 já se tak nikdy nepotila ani při teplotě....je to fakt fujtajbl 😝

raduza2
18. zář 2010

@drndapetka to víš že to jsou hormony 😀

drndapetka
18. zář 2010

@raduza2 no hnus velebnosti 😀

raduza2
18. zář 2010

@drndapetka koukala jsem že manža si nakonec zařídil aby šel s tebou na ten UTZ 😉 to je dobré aspoň budeš mít u sebe oporu 😵

drndapetka
18. zář 2010

musím jít zase spát, jsem k.o. 😝 a orchidejka tu dlouho nebyla, že? 😕

drndapetka
18. zář 2010

@raduza2 aspoň mě bude mít v ordinaci kdo chytat, až budu omdletr, to jo 😀

raduza2
18. zář 2010

@drndapetka jen běž odpočívat ,jen ti to prospěje .Orchidejka je na víkend pryč 😉

mufinka0
18. zář 2010

Ahoj holky,..tak jsem doma. Čekali jsme asi hodinu,...měli narváno. Ale holky!!!!! Bylo na co čekat!!! Měli jsme 5 hatchujících blastiček ( z toho teda 2 prý horší kvality ), 2 blastičky a asi 2 morulky. 2 hatchující mi zavedli a máme 4 mrazáčky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 I am happy!!!!! 😅 😅 Pan doktor byl strašně moc pozitivní a měl taky radost z toho co se nám urodilo, ale říkal že u mladé zdravé ženy je to normální. Transfer byl v pohodě,..teď to trochu píchá a bolí, ale to už vydržím. Asi jak mi řekli tu úrodu tak jsem se uvolnila o to líp 😀

raduza2
18. zář 2010

@mufinka0 ahojky už jsem to četla na repromedě 😅

raduza2
18. zář 2010

@mufinka0 skvělééééééé

luciiiie
18. zář 2010

@mufinka0 Mufíííí to je naprostá náádhera! Moc ti to přeju kočko...tohle musí vyjít!!!! Jak to teď máš? máš testovat nebo se jezdí do Repromedy rovnou na krev? Mám z vás moc velkou radost 😵 😵 😵

mufinka0
18. zář 2010

@luciiiie Děkuji 🙂 Noo,.mám testovat prý klidně už 10 den po ET, ale prý je nejlepší 14,..dostala jsem test, tak uvidím kdy to prubnem 😀 A na krev se jezdí i v případě negativního i pozitivního testu. Výsledek jim zavolám a objednám se na krev a UTZ 🙂

lenceslava
18. zář 2010

@mufinka0 no tak super.Gratulace veliká.

mufinka0
18. zář 2010

@lenceslava Děkuji 🙂 Najednou mi přijde jestli se nespletli,...taková kvalita a já??? 😅 Když poprvé byla jen jedna blasta... 😖 Ale jsem šťastná...to se ví 🙂

lenceslava
18. zář 2010

@mufinka co by se spletli?Ted jen to čekání. 😝 😉

mufinka0
18. zář 2010

@lenceslava jj já vím,..jen mě překvapila ta kvalita a počet 😀 jj, to čekání bude dlouhý,..uvidím kdy zatestuju, ale sakra....chtěla bych to vydržet co nejdýl 🙂

mufinka0
18. zář 2010

Jdu spát,..nějak jsem se tou radostí unavila... 😝 😅

luciiiie
18. zář 2010

@mufinka0 jenom hajej a odpočívej... 🙂

@lenceslava Leni co ty? jak se máte s prckama?
Holky já se omlouvám, kdy že to máte jít na ultrazvuk? Příští týden, že jo?

lenceslava
18. zář 2010

@luciiiie Ahoj. Máme se dobře. Já jdu na ultr 27.Začínám mít obyvy aby bylo vše ok.Taky pořád ležím a jím 😅

luciiiie
18. zář 2010

@lenceslava však co...jenom polehávej, až budou prcánci na světě, tak už si nelehnem 😉

lenceslava
18. zář 2010

@luciiiie 😉 Tak taky alou do postele.

lenulek
18. zář 2010

@mufinka0 tak to je super, držím palušky 😅

drndapetka
18. zář 2010

@mufinka0 písala jsem už v Repromedě, a ještě přidávám mooooc štěstí a mooooc pozitivní energie, ať tam za 14dní jsou // 😵 Jo a prosím Tě, ta Tvoje kolegyně z Repro mě už začíná štvát 😠 Hlavně se od ní nenech rozhodit, jasný¨? 😉

vodni
18. zář 2010

@mufinka0 gratulujiiiii a těším se s tebou na dálnici 😵 😵 😵 A nikam, kde tě někdo rozhazuje nechoď, zůstaň u nás 😉

luciiiie
18. zář 2010

@drndapetka ono je to celkem zvláštní jít do něčeho s přesvědčením, že to stejně nevyjde, viď?

drndapetka
18. zář 2010

@luciiiie já to raději nebudu komentovat, musela bych se zase rozčílit 😠 nemám ráda pesimistický lidi, jsem na ně přímo alergická 😅 jako chápu, že má někdo strach, ale hned od začátku se vzdávat?! 😲 To je pak jasný, že takovým lidem to ani nevyjde, protože dobrá psychika je v těchto případech nade vše 😉 I když někdy taky vyšiluju, tak pesimismus mě ještě neovládnul 🙂

vodni
18. zář 2010

@luciiiie @drndapetka Takový přesvědčení, že to stejně nevyjde atdp., je na prd, a jsem ráda, že tady na této diskuzi trojčíme úplně jinak 😀 Mrzí mě, že si kočka asi neuvědomuje, jak moc může někomu těmi negativními názory ublížit, protože negativní myšlení se tak snadno přenáší na jiné 😒, strašně vyčerpává a vysiluje. A při ivf potřebujeme naopak strašná kvanta pozitivní energie, jinak to totiž vůbec nemá smysl zkoušet 😉

drndapetka
18. zář 2010

@vodni jj, moje řeč ségra 🙂 od takových lidí pryč, protože ty nikdy nejdou uklidnit a budou pořád stejní 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru