CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
18. zář 2010

@drndapetka já nejsem spárovaná ☹

raduza2
18. zář 2010

@drndapetka no nic Peti taky vzdálímjdu za manžem a nachystat něco k večeři

raduza2
18. zář 2010

@vodni zatím ahojky

vodni
18. zář 2010

@raduza2 pa pa, mně už se večeře dělá, tak za chvíli půjdu baštit 🙂

raduza2
18. zář 2010

HMMM tak nic zjistila jsem že manža mě usnul u televize ,to bude zase romantika 😀

vodni
18. zář 2010

@raduza2 můj manža zase odjel na služebku, takže taky romantika ☹

raduza2
18. zář 2010

@vodni aha a na jak dlouho jel ??jak budeš dlouho slaměná vdova 😀

vodni
18. zář 2010

@raduza2 jen od pátku, a zítra večer by měl dojet...

raduza2
18. zář 2010

@vodni to se dá vydržet 😅

raduza2
18. zář 2010

@vodni nedokážu si představit že bych manžu měla v noci pryč ,už jen ten pocit že vedle mě nikdo nefuní a nechrápe 😀

vodni
18. zář 2010

@raduza2 jj, ale nemám to ráda, normálně se mi po těch 11 letech pořád stýská, i když je to jen třeba jedna noc 😔

vodni
18. zář 2010

@raduza2 jéé, právě jsem to taky chtěla připsat 🙂

raduza2
18. zář 2010

@vodni je to prostě divnej pocit když si na něco zvyklá a najednou tam není

drndapetka
18. zář 2010

@vodni já se s Tebou naspáruju ségra, chceš? 😀

raduza2
18. zář 2010

@vodni no vidíš 😀

raduza2
18. zář 2010

@drndapetka ty seš taky sama samička 😀

drndapetka
18. zář 2010

@raduza2 no taky jsem si špatně zvykala na manželovi služby. když bývá přes noc pryč, ale už se to dá 😉 občas ho nahmatávám rukou, že se chci k němu přitulit, kolikrát se leknu, kde je, ale pak si to uvědomím

vodni
18. zář 2010

@drndapetka 😀 naspárujem se všechny dohromady na místě ne? já asi pojedu přímo z práce, tak nevím přesně kdy. Heleď a kudy se tam leze? Vnitřkem vaňkovky nebo venkem?

drndapetka
18. zář 2010

@raduza2 já jsem takzvaná vtěrka 😀 😅

vodni
18. zář 2010

@drndapetka to si nedovedu vůbec představit, ten můj je takhle jen tak dvakrát do roka, a i to mi je líto, že nejsme spolu

drndapetka
18. zář 2010

@vodni asi venkem, ne? 😕

no a to si holky představte, že manža mě furt straší, že pojede na misi - prý JEN na 4 měsíce 😢 když si představím, jak mě bylo, když jsem ho pustila na 14 dní do Norska na ryby-to byla věčnost 😔 a 4 měsíce? 😲 to bych nepřežila ☹

raduza2
18. zář 2010

@drndapetka ty seš proč zrovna vtěrka

drndapetka
18. zář 2010

@raduza2 😀

vodni
18. zář 2010

@drndapetka tak to fakt nemůžeš dovolit, prostě mu to zakaž, musí se starat o hrošíčky! to je vážně hnus ty mise, vůbec s tím nesouhlasím 😠

raduza2
18. zář 2010

@drndapetka to na tu misi musí nebo chce jet sám ??

raduza2
18. zář 2010

@vodni no je mi právě divný že by chtěl jet

vodni
18. zář 2010

@raduza2 no ale ono je možný všechno - od známé syn je voják a takhle dostal na výběr: buď pojedeš "dobrovolně" na misi nebo máš padáka...

drndapetka
18. zář 2010

@vodni no jo, jenže tady v Brně se bude příští rok končit, budou vojáky propouštět, takže on to bral na jednu stranu tak, že by z armády ještě vytřískal nějaký peníze, a né že málo, jenže já ho sice chápu-má teď strach, že když přijde o práci, já na mateřské, aby uživil rodinu, ale....jsem toho názoru, že lidem může být fajn, i když je peněz míň a vždy se to dá zvládnout, a navíc je moc šikovnej, sice jen vyučenej, ake hrozně chytrej chlap, takže se o něj nebokím, že by si práci nenašel....a když to nepůjde, tak existujhe přeci rodina, o kterou se taky můžeme opřít.....nějak bylo, nějak bude, ne? 😉

vodni
18. zář 2010

@drndapetka jj, furt lepší v hroším hnízdě, i když s míň penězma, než někde v prdeli, kde se ještě může stát leccos, pak jsou i ty peníze na prd

drndapetka
18. zář 2010

@vodni misi jsem mu zakázala, neboj 😉 ale musela jsem si to vybulet 😅 bude prostě tady s náma a hotovo....bude s náma chodit na ultrazvuky, bude u porodu, uvidí první zoubky, krůčky,...o to přeci nemůže přijít, bylo by mě to moc líto ☹ ale chlapi to mají asi jinak - oni mají strach, aby to dítě uživili, to je jejich strašák 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru