CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
19. zář 2010

@teckovanaorchidej ty jo jako fakt ,to jsou koumáci ,co ty lidi ještě nenapadne ,Byla jsem jak krocan andávala jak ,no prostě škoda mluvit takový slova jsem ze sebe vživitě nedostala 😀

teckovanaorchidej
19. zář 2010

@raduza2 jo jo, přesně ti rozumím

raduza2
19. zář 2010

@teckovanaorchidej áále ted už je to jedno stejně s tím houby uděál a jezdit potřebujeme takže .....

mufinka0
20. zář 2010

Ahojte všechny 🙂 Závislačka na koníkovi už je tady,...spolu s mufiňátkama,...ale ty ještě spinkají, takže pšššt. 😅

raduza2
20. zář 2010

ahojky všem

mufinka0 ty ses teda raní ptáč e a co jak je

jezulicka
20. zář 2010

ahojte holky dobré ráno...

jezulicka
20. zář 2010

@mufinka0 tak co malí mufinci?jak se jim daří?a jak si ty na tom?

raduza2
20. zář 2010

@jezulicka tak co dorazila tetka

jezulicka
20. zář 2010

@raduza2 ne zatím stále ne..volala jsem už do brna a říkali , že musím počkat až dorazí a pak mám zavolat tím pádem se vše posouvá... ☹

raduza2
20. zář 2010

@jezulicka taky jsem ztoho byla špatná když se mi teď posunula ,ale říkám si že těch pár dní už je fuk. 😉 To je tak když něco opravdu chceš tak prostě nic 😖

jezulicka
20. zář 2010

@raduza2 no víš jak oni ti napíšou do papíru že musí přijít v daný den..tak už jen vnitřně se zablokuješ a nedojde to protože víš že musí tak schválně nedojde....to tak bývá no co už musím jen čekat...dala sem si včera i trošku vínka a teplou koupel... 😒

raduza2
20. zář 2010

@jezulicka trošku vínka to já si dala celej 1L 😀

jezulicka
20. zář 2010

@raduza2 jo tak to jsi dobrá já jen 2dc..

raduza2
20. zář 2010

@mufinka0 kdepak si Mufi 😅

mufinka0
20. zář 2010

@jezulicka Ahoj 🙂 Broučci moji jsou doufám v pořádku, v teple, ve svojí peřince u mě v bříšku 🙂 Já,..se cítím dobře, střeva už mě včera povolili, takže už to tolik nebolí,..jen semtam mě píchne v bříšku. Ale to je z toho Crinone gelu, mám to už asi od 3 dne po OPU. Ono asi jak roste ta sliznice, tak to trošku pobolívá. 🙂 Ale to nevááá, jen ať roste 😵 😵
Ta tvoje mrška je teda mrška... 😅 😅 Tady ji snad žádná nedostane ke stimulce přesně na den.. 😀 😀 Těch pár dnů už to vydržíš 🙂 Jak píše Raduza,..ono ti to neuteče 🙂

mufinka0
20. zář 2010

@raduza2 Tadýýýk....😀

mufinka0
20. zář 2010

@raduza2 Ahoj 🙂

raduza2
20. zář 2010

@jezulicka už jsem psala že jsem zkoušela všechno 😀

raduza2
20. zář 2010

@mufinka0 hele já jsem u první stimulky dostla mrchu přesně na den a teď se mě jaksi rozhasila tak doufám že se opět upraví .Jak říká můj manža prý jsem jak atomovky 😀

jezulicka
20. zář 2010

@mufinka0 ještě jsem se chtěla zeptat jak si byla před opu potřebovala jsi nějaký předoperační papír?teda oni tam?jestli se to musí u svého praktického vyřídit?

mufinka0
20. zář 2010

@raduza2
@jezulicka
Holky mě někdy pomohl na vyvolání mrchy sexík,..teda ne že bych chtěla,. ale prostě to tak nějak po něm došlo 😀

raduza2
20. zář 2010

@jezulicka ne ne to si dělají sami ,dostaneš papír kde budeš muset vypsat léky jestli nějaké užíváš a jestli nejsi na něco alergická atd 😉

raduza2
20. zář 2010

@mufinka0 to jsme taky zkoušeli a nic 😀

mufinka0
20. zář 2010

@jezulicka Jejda to nevím, jak to je v Unice. Na OBI i v Repromedě si nabírali krev sami. Ale myslím že to tak bude i v Unice,..to se spíš zeptej holek z Unici 🙂

jezulicka
20. zář 2010

@raduza2 aha a berou i krev a ekg?nebo to nechcou?

mufinka0
20. zář 2010

@raduza2 Fakt??? 😀 No mělo mě to napadnout,..tvůj nenechavý manžílek,... 😀 Ten rád vypomohl, co?? 😀 😀

jezulicka
20. zář 2010

holki a kdybych mrchu dostala dnes odpoledne třeba ve 4h.tak stačí zavolat do brna zítra ráno?:

raduza2
20. zář 2010

@jezulicka ekg ne akorát tlak a krev berou nějak 3 dny před OPu na infekční nemoci

raduza2
20. zář 2010

@mufinka0 jak píše to on rád vypomůže 😀 😀 😀

mufinka0
20. zář 2010

@jezulicka Mě teda EKG nedělali ani na OBi ani v Repromedě 😨 Jen u laparoskopie. U tady této krátké narkózy ne.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru