CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
20. zář 2010

@jezulicka mylím že jo a nebo si můžeš zavolat asistentce IVF máš to číslo určo na papíru kde máš rozpis léčby

mufinka0
20. zář 2010

@jezulicka a proč si máš volat až ji dostaneš?? 😨

raduza2
20. zář 2010

@mufinka0 myslím že ty postupy před OPu jsou všude stejný

raduza2
20. zář 2010

@mufinka0 většinou upravují protkoly ,tak aby to sedělo na den 😉

mufinka0
20. zář 2010

@raduza2 Asi jo,...ikdyž....teď mě tak napadá že vlastně nikde nedělají EKG,..není to divný?? Předtím jsem nad tím nepřemýšlela.. Ikdyž ono je to tak krátká narkoza a dají ti vlastně takový ty různý hadičky a přípojky jako u operace..

mufinka0
20. zář 2010

@raduza2 jj aha,..takže vám třeba i mění dávkování když se mrcha opozdí?? Já totiž měla ten dlouhý protokol, tak jsem došla 22DC pro Decapeptyl a pak 3 DC pro Puregon a pak už jen na kontroly folíků. 🙂

jezulicka
20. zář 2010

@mufinka0 no říkali že mám zavolat až ji dostanu tím pádem se to posune oni musí předělat ten rozpis posunout to a pak to prý pošlou mi znovu meilem...abych v tom měla jasno...a ekg asi nemusí být je to jen krátká narkoza a dají vlastně jen injekci do žíly nemáme žádné ty masky jak u operace ne??

teckovanaorchidej
20. zář 2010

ahoj holky, jdu vás jenom pozdravit, mufi - jak je, co mimina?
Dřu doma a za chvíli musím do práce, fuj, nikam se mi nechce. 🙂

raduza2
20. zář 2010

@mufinka0 u krátké narkozy je to asi zbytečné nebo by dělali u kočenky která má špatnej tlak 😉

teckovanaorchidej
20. zář 2010

@jezulicka žádnépředoperašní vyšetření se navyžaduje, dostaneš jen injekci do žíly, je to krátkodobá anestezie, většinou se píchá něco pro lehkého 🙂 pro krátkodobé uspání a pak antidotum - jako na probuzení. Budeš lehce mimo, nic co by za chvilku nepřešlo. Mě bylo to usínání docela příjemný.

raduza2
20. zář 2010

@teckovanaorchidej ahojyk ,tak nechoť 😀 (vím že msuíš)

teckovanaorchidej
20. zář 2010

@raduza2 chi chi, no to asi neklapne, jedou v tom prachy, tak fakt musím 😀 😀

raduza2
20. zář 2010

@jezulicka neboj se ,narkoza je docela prijemna ,anestezioložka příjde k tobě pěkně se s tebou pozdraví představí ,pak ti popřeje krásný sny a je to 😀 cca za 20 min. jsi zpět na pokoji 😉 😅

mufinka0
20. zář 2010

@teckovanaorchidej Ahoj 🙂 Je mi fajn,.. 🙂 Díky. Teda,...ty jsi ale pilná mamka...😀

mufinka0
20. zář 2010

@raduza2 Mě u toho pěkně škrábalo v krku 😀 Teda těsně před tím než jsem jim tam usnula...😀 Jsem ráda že jsem zvládla ten ET bez narkozy,..jsem na sebe pyšná. Vůůůbec nic to tentokrát nebylo!! 🙂

mufinka0
20. zář 2010

@teckovanaorchidej A co děláš,??? Budu to dělat s tebou, chceš?? 😨 😨 😨

mufinka0
20. zář 2010
raduza2
20. zář 2010

@mufinka0 tak asi jsi věděla že je to pro tebe lepší bez narkozy a uvolnila si se .mě škrábalo v krku až mě probrali ,to mě dal manža i tršku napít i když je to zakázaný 😀

jezulicka
20. zář 2010

@raduza2 ale et se dělá bez narkozy už ne?

raduza2
20. zář 2010

@jezulicka jo jo 😅

mufinka0
20. zář 2010

@raduza2 Ty lajdáku!!! Jj pít se nesmí,..já neměla žízeň jako spíš hlad. Donesli nám tam mega bagety a pet lahve s vodou,...ty jo,.já bagety miluju, už jsem se viděla jak ji jím a kručelo i neskutečně v břiše... 😀 😀 Až mi to bylo trapný..😀 Ty jo,..od té doby co jsem začala píchat ty hormony jsem měla furt hlad 😅 😅 Pořád se mě to drží,..snad to přejde, nebo se za chvilku fakt neunesu. Na váhu jsem zatím po stimulce raději nelezla 🙄 🙄
No a co se týče toho ET v narkoze,..jak jsem viděla že je tam ten doktor, tak jsem řekla manžellovi že to určitě nepůjde,..že se neuvolním. Počítala jsem tam s tou "mou" doktorkou. Nakonec byl tak šetrnej, že to skoro nebylo cítit. Ale říkal, že to bylo asi tím, že na OBI tam asi fakt měli nějakou překážku, ale překonali ji a on tím pádem měl volnou cestu 🙂

raduza2
20. zář 2010

@mufinka0 já jsem u stimulky měla taky hlad jako blázen ,to bude určitě těma hormonama .Že by ses styděla před doktorama 😀

raduza2
20. zář 2010

@jezulicka čím budeš stimulovat puregon.gonal....??

mufinka0
20. zář 2010

@raduza2 No já už jsem to tady jednou psala,...ten doktor vypadá dost podobně jako můj bývalý kolega z práce... 😀 A ten kolega byl trošku takový blázen... Proto jsem měla tak trošku asi ten blok...😀 Ale překonala jsem to... 😝 😀 😀 😀

raduza2
20. zář 2010

@mufinka0 ahááááá 😀 😀 tak to jsme nepostřehlaa už se nedivím 😀 😝

mufinka0
20. zář 2010

@raduza2 jj, on má i brýle jako můj bývalý kolega,..no jakoby mu z oka vypadl. I manžel ho zná a furt si ze mě dělal srandu, až ve mě vypěstoval ten jistej blok 😀 😀 😀 Ale pak doktor byl nakonec moc milej, lidskej a moc mě překvapilo, že i on měl neskrývanou radost z naší úrody 🙂 Byl úúúžasnej 🙂

Sakra...měla bych to tady psát??? Aby mi sem nedošel zase někdo nadat... 😲 😕
😀 😀 😀 😀 😀 😀

raduza2
20. zář 2010

@mufinka0 ty hele nic špatnýho nepíše a jestli se to někomu nezdá tak ať si to nečte ne .Ani jedna z nás tady nic špatnýho nenapsala 😉

mufinka0
20. zář 2010

@raduza2 Joo,..já jsem myslela tu Market nebo jak se jmenovala co tady hundrovala že holky až moc chválí doktory na Unice 😀

raduza2
20. zář 2010

@mufinka0 vím koho mylsíš Market30 😠

mufinka0
20. zář 2010

@raduza2 jj tak nějak 😀 😀 Hej,..teď trošku z jiného soudku......Neznáš někoho komu by stabilně zarůstal nehet na palci u nohy?? Trápí mě to už hodně dlouho a už nevím co vyzkoušet...😨

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru