• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

23. září 2017 
@drndaprtka já mám právě nemám žádný volnější trička na zimu,jinak taky zatím nebudu nic kupovat
21. zář 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no fuj takovej překlep :grinning: promin
21. zář 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava holky, já už nakupovala :frowning2: za dva a půl hadru, já se totiž už do ničeho nevlezu
prsa o 2 čísla a zbytek ani nemluvím :frowning2: :frowning2:
21. zář 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej a kde jsi byla nakupovat?
21. zář 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava v Orsay, rifle elastiš do gumy v pase, volná trika, rolák, halenky. Ještě vydržím a musím si pak koupit ještě nějaké kalhoty, protože nic nedopnu.
Původní velikost XS a teď M :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. zář 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej jejda tak to já budu z XL na XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXL :grinning:
21. zář 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava no supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, kde se to prodává? :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej no já to jako myslela že ted mám XL a budu potřebovat to 10XL. V Orsey já bych neuspěla.Nejradši chodím do CA,v Tesku se dá taky vybrat,a ted mi švagrová říkal že i v HM a Mark end Spencer se dá taky nakoupit.Hlavně Levně to je moje heslo. :grinning:
21. zář 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava Mark and Spencer? Levně? Fakt jo? No to se půjdu podívat :wink:
21. zář 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej no prý tam mají taky slevy. Ona je švagrová taky jinak prostorově řešená tak musí lítat než něco sežene. Já zas hledím na velikost a na cenu. Mám hodně volných halenek takže myslím že na duben a květen mít oblečení budu,ale co do té doby.Je fakt že stejně budu doma tak co.
21. zář 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava až teď to čtu - drdaprtka - to je dobrý :grinning: hrošík se směje se mnou teta :grinning: :grinning:
21. zář 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky koukam, ze se si dnes nejak prispali.

Taky sem koukala, ze lenceslava, drnepetka a teckovanaorchidej mate stejny datum porodu, tak to je dobry, to jste byli spolecne i na ET?
22. zář 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simpatica ahojky, nene já byla na ET 28.8. a holky 29.8. :slight_smile:
22. zář 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava tak co? jak je?
22. zář 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka dobrý,ležím.chce se mi pořád spát.
22. zář 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky.. :slight_smile: Tak jsem doma z chirdy a...........nehet upadl celý... :frowning2: No snad to nebude moc bolet,...ale vzhledem k tomu, že jsem doma a nervu to moc do boty tak by nemělo. :rolling_eyes: Nooo jsem zvědavá jak mi vyjde test...snad jim to opravdu moc neublíží,..já ty miminka moc chci. :frowning2: Doktor říkal, že mnohem škodlivější by bylo kdyby mi to zahnisalo celé, nebo kdybych se třepala strachy, ale páč už jsem na to zvyklá, tak to beru tak nějak v pohodě. :sweat_smile:
22. zář 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, maminy, taky s dneska ne a ne probudit :confused: :confused: :confused:
Leni, jak u tebe, už dobrý ?
22. zář 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 ahoj mufi, mělo by to být ok, ten tvůj chirurgický výkon, ale to už víš :grinning:
22. zář 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ahoj. jo dobrý. taky bych pořád spala.
22. zář 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej jj,..no tak snad jooo :grinning: Dal mi Supracain,..a já se zas na netu dočetla že raději měl dát něco jiného, ale u toho výkonu to asi nešlo. Byl moc hodnej a taky mě uklidňoval, že se nemám bát, že to v tomto mém "stadiu" určitě nevadí... Já mu budu věřit, stejně jako Tvému manželovi a svojí gyndařce. :dizzy_face: :dizzy_face: Musím, jinak bych se zbláznila!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale moc děkuju!!!!!
22. zář 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava A už ti to ustalo?? To špinění... Já na tebe musím pořád myslet,...tak promiň, jestli se ti často škytá... :pensive: :sweat_smile:
22. zář 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 neškytám neboj. zatín dobrý.ležím,nic nedělám.
22. zář 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ,nebo spíš skoro poledne :grinning:
22. zář 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka neboj přibírat začneš až se ti to nebude líbit :sweat_smile:

@lenceslava je fajn že se ti to uklidnilo :wink: bude to dobrý uvidíš

@mufinka0 koukám že už to máš za sebou :slight_smile:
22. zář 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 jj mám, jen jsem nečekala že to bude až tak zásadní a sundá mi nehet celý... No..není to poprvé..:grinning: On ale prý upadl sám,..potvora jedna...:grinning: Bude to dobré,..už to mám za sebou a mám hlad jako vlk,..to je dobré znamení :sweat_smile:
22. zář 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava jj,..lež nic nedělej. Ona to byla nejspíš jen nějaká cévka, jak psala Peťa. :wink: Taky se dnes hodlám celý den válet,..s tou nohou to ani jinak nepůjde. :grinning:
22. zář 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 aha takže jsi to měla celý podhnisaný a ne jen zarostlý jak sis myslela :confounded: au to muselo bolet nebo spíš až to příjde k sobě
22. zář 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 ne ne to neměla,..ale jednou mi to strhl jeden doktor v nemocnici a poškodil mi nejspíš nehtové lůžko,..tudíž nehet roste křivě,..proto upadl. Stalo se to i při minulém vystřihování, že upadl. Dr. stříhal a najednou mu ten nehet upadl,... :unamused: Zhnisaný to nebylo,..to by sakra víc bolelo,..a nehet vypadal dobře,..jen křivě.. :confounded: Bolet??? No snad moc ne,..mám nohu nahoře a nechodím, tak by tolik nemělo.
22. zář 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka tak dnes první dávka že jo ?? :wink: ,teď už to půjde jak po másle a zachvíli budeš v čekárně na //,držím pěstičky
22. zář 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 aha tak to jo :sweat_smile:
22. zář 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek