• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
@raduza2 Hm,..ale stejně jsem zvědavá, jestli se toho někdy jako zbavím.. :rolling_eyes: Jdu se najíst a asi spát.. :grinning: Zatím pa
22. zář 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak jsem tu už konečně...dnes jsem si píchla první dávku puregonu zvládla jsem to celkem v poho nejhorší je dostat odvahu a píchnout pak už to jde lehce...... :wink:
22. zář 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 hezky odpočívej mamino...at mají mufinci klid,a pohodu,napapej se ...a at se ti prst brzy zhojí..dočítám si to tu co se tu událo.... :wink:
22. zář 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 děkuji moc že jsis vzpomněla...necháme se překvapit ted už to snad uteče to píchání.-... :astonished:
22. zář 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka ahoj uvidíš že to povalí :sweat_smile: :wink:
22. zář 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, opět jen na skok - takže sraz odložen, jo?
22. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj Holky, tak jak se mají těhulky?
Lences - já myslím, že to je všechno v pořádku...dr. mě tehdá říkal,že špinění , někdy i krvácení do 3 měsíce je prsotě normální .už jsem to sem psala...já krvácela v 8tt a 11tt a uplěn strašně moc..ežela jsem i nějaký ten den v nemocicia, el kluci jsou v pohodě a zdravý:slight_smile:)..tak hodně odpočívejte ..ono si to tělo vyžádá spoustu spánku a energie z jídla...já jsem tehdá taky pořád spala a jedla...bude to určiět v pořádku :wink:

@jezulicka tak at se Ti hezky píchá a za pár týdnu at najdeš dvě silné čárky... :wink: držím palečky

@mufinka0 tak at prstík nebolí , a neboj broučky to určišt neohrozilo,jsou tam, pěkně zavrtaný:slight_smile:

Holky, jak jste tady psali o tom, že se kolikrát bojíte na záchodě i zatlačit, aby nyvypadli, tak včera jsem se o tom byvila s kamarádkoua ta říkal,a že jí prof. Malý jednou říkal, že když si namaže chleba sádlem o vrstvě 8-12mm a hodíš tam zrnko maku, tak taky nevapadne :slight_smile: tak se mi to líbilo to přirovnání:slight_smile:

tak jsem s manžílekmměli včera hovor a tak so toho fakt jdeme...počkám na mrchu a pak volám:slight_smile:těším se...jen kdyb to vyšlo, předtím to vyšlo na poprvé, tak by to asi bylo veliký štěstí , kdyby to vyšlo ted....nebo někoho znáte , komu to vyšlo dvakrát za sebou?

Jdu něco podělat, tak pa
22. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina Ahojky :slight_smile: Děkuju.... Moc mě všechny uklidňujete a moc mi to pomáhá :slight_smile: Já ty svoje broučky opečovávám mnohem víc než oko v hlavě, jak se říká... :sweat_smile:
22. zář 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Ahojky šikovná snažilko, :slight_smile: Takže jsi to zvládla!!!! :wink: :wink: Teď už to poběží jako hodinky a trpělivost brzy ponese ovoce :wink: :slight_smile: Uvidíš.
Jj prstík se brzy zhojí,..v pátek už sundávám obvaz a bude to O.K. :sweat_smile: Už to mám nacvičený,..nevím jestli teď napsat bohužel, nebo v mé situaci teď bohudík... :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: Zažila jsem horší věci :wink:
22. zář 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,...já bych pořád tak spala, ale já nemůžu pořádně usnout.... :unamused: :unamused: Pořád tak nějak napůl.... Teď bych to pochopila, jsem doma sama,...ale v noci??? :confused: Taky to tak mám,..chce se mi spát, ale budím se a zdají se mi blbý sny,..no ale fakt blbý. :rolling_eyes:
22. zář 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina Ano,..mojí sestřence to vyšlo poprvé IVF a hned na druhý dítko KET :sweat_smile: Myslím že pokud nemáte závažnější problém, tak není důvod aby vám to nevyšlo. Navíc,...už děti máš, takže to budeš brát poněkud klidněji a vyrovnaněji než my, které toužíme alespoň po jednom prckovi.. :wink:
22. zář 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 však bude stačit , když budeš odpočívat apolehávat...já sem za to čekání na // skoukla snd všechny filmy s hOlým , pohádky a komedie, a zkrátka všechny filmy s dobroým koncem...přečetla tunu časopisů a taky prosurfovala milion hodin na netu a koníkovi...a to člověka za ten den tak unaví :grinning:
ale taky jsem špatně spala a měl ašpatný sny a do noci jsem přemýšlela , jestlis e o povede , nebo né...asi to k tomu patří , ale byly to šílený stavy...kolik ješět dní do testování ? Týden? To už uteče.a budu sny hend lepší-)
22. zář 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina néé,.to mě se nezdá o miminkách jako...zdá se mi třeba že švagr zahýbá sestře,..já manželovi a tak... :confounded: :confounded: Naprosto hybridní sny...A dnes v noci (ve snu) nás vykradli!!! To už se nám jednou stalo i v reálu.. :unamused: :angry: jj,.. odpočívám, jen uvařím, najím se a zase hup do postele.. :grinning: Břicho namáhám akorát tak vstáváním z postele.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: Je to už můj 2 pokus, takže se fakt šetřím. Dnes jsem chtěla jít na vycházku, ale...s tou ťapkou radši ne. :slight_smile: Kdyžtak s manžou o víkendu. Dnes jsem 4 den po ET a s manžou jsme si slíbili testování nejdřív 10 den po ET. :slight_smile:
22. zář 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš pravdu ....sem štastná za kluky a beru to už tak, že když to nevyjde,tak to bohužel nevyjde, ale pro vás, které děti nemáte je to velký nápor a navíc, když se to nepodaří napoprvé, napodruhé, napotřetí....je to hrozný boj ..a cítím s váma, i když to vyšlo u nás napoprvé, vím, ajk je to psych. náročné...mě až do poseldní chvíle dr. říkali, že to nejspíš nevyjde a že ,,PŘÍŠTĚ" budem postupovat jinak... :unamused: ale podařilo se a jsem moc štastná ..a vy budete taky
u nás je problém u manžela...musím, pa
22. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 tak už jsi 4den to letí a budeš opravdu testovat až po 10dni?manža mi taky říká že dříve ne,,,ale je to těžký co?a pocituješ něco na sobě?
22. zář 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 nezkoušela jsi někdy dát na vlas svůj prstýnek snubní a držela ho nad svou dlaní a pokud se začne hýbat bud točit nebo houpat tak tam něco je...ale není to jistý víš jak zase musíš počkat do testu....já to zkoušela minule...
22. zář 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka jj 4 den a testit budu nejdřív v úterý :slight_smile: To bude ten 10 den. :slight_smile: Nooo možná manžu ukecám na pondělí,..9 den,..ale nevím... :sweat_smile: Pociťuju??..Jo, ale to může být klíďo z toho progesteronu co zavádím,..občas bolí bříško, rýpne v něm a prsa?? Uff,..ani si na ně nesahám. Ale všechny tyto věci jsou popsány jako možné účinky těch mých léků, víš...Takže tentokrát fakt nic nehrotím a rozseknu to až testem, nebo menstruací.. :unamused:
22. zář 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 prosím Tě, co to čtu? jaká menstruace? :angry: ty nezlob , babo :grinning:
22. zář 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka No prstýnek jsem nezkoušela a ani nemůžu... Třepaly by se mi ruce, takže by to byl falešný výsledek... Ikdyž..možná by se to třepalo správně ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. zář 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka sakra,..nachytalas mě...... :pensive: :pensive: :pensive: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no, ale i tak to může dopadnout.. :unamused: Ikdyž já jim věřím, že néé :dizzy_face: :dizzy_face:
22. zář 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka tak to je mazec, zkoušela jsem to s tím prstýnkem, a po chvilce se začak kývat tam a zpět a nechtěl se sám zastavit, přitom tou rukou, co jsem držela ten vlas jsem nehýbala :confused: a Ty když jsi to zkoušela minule, tak se Ti nehýbal? :pensive:
22. zář 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 no néééé, to je jasný, že joooo, že to dopadne dobře :dizzy_face:
22. zář 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka fakt? holky....tak já to zkusím...
@drndapetka :grinning: :grinning: :grinning: jdu trhat vlas
@drndapetka jo právě že hýbal točil se jak káča šíleně...ale bylo to pak to biochemické a později už nic..
22. zář 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 jéé, když jsi vzpomenu, že jsem testovala už 5.den po ET večer jen tak ze srandy, tak si teď říkám, že jsem byla magoooor :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 zkus to z blbosti...já trhat nemusím ted mně padají dost vlasy...
22. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka aha, takže ty jsi // na testu měla a pak Ti začalo hcg klesat? :frowning2:
22. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 najdi nějakej na zemi, ať nezůstaneš plešatá :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
22. zář 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek