CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
22. zář 2010

@mufinka0 a co tak jinak ted děláš?já mám pořád hlad a chutě nějaké nevím z čeho a to začalo dnes...to je hrůza...čučím na dvd fajný film mám...

drndapetka
22. zář 2010

@jezulicka a teď když ten prstýnek dáš nad dlaň, tak se Ti nekýve? jak je to možný? čím si to vysvětluješ? 😕

jezulicka
22. zář 2010

@drndapetka jo měla 2// hcg stoupalo a pak po 14dnech to spadlo...

jezulicka
22. zář 2010

@drndapetka ted když jsem to zkoušela tak se to vůbec nehýbe...

drndapetka
22. zář 2010

@jezulicka tak jsem to měla přesně minule 😔 //, hcg ukázkově podle krve stoupalo, na utz byl vidět i gesrační váček a přesně 14 dní od prního pozitivního testu začalo hcg klesat, tak mě čekala revize ☹

jezulicka
22. zář 2010

@drndapetka nevím čím to je asi jak tam jsou embryjka a užíváme ty hormony a pokud se něco děje tak se to začne hýbat..moje mamka říkala že jak byla těhotná tak se ji to hýbalo u bráchy houpalo a u mě točilo...tak asi něco na tom je...

mufinka0
22. zář 2010

@jezulicka jj,..hýbe se...hahahahh, ale já tomu takto nemůžu věřit..🙂 To nejde...

jezulicka
22. zář 2010

@drndapetka tak mně to kleslo čekala až to spadlo na nulu a pak dostala ms...ale revizi mi nedělali...

drndapetka
22. zář 2010

@mufinka0 a já tomu takto věřím 😵 no jupi jou, bude další těhule 🙂

jezulicka
22. zář 2010

@mufinka0 a točí nebo houpe?

jezulicka
22. zář 2010

@drndapetka a tobě se to ted houpe?nebo točí?

mufinka0
22. zář 2010

@jezulicka Co dělám?? Páč se mi chce furt spát, tak se pokouším ale marně...Chodím na koníka, koukám online na filmy,...a tak.. 🙂 Mě se prstýnek houpal,..že by kluci??? 🙂

drndapetka
22. zář 2010

@jezulicka mě dělali revizi celkem 3x za život, do toho 4x laparo kvůli mimoděložku, mám samý srůsty, neprůchodný vejcovody....no děs....užila jsem si taky dost a co jsem si naležela v nemocnici, no fuj 😔 však naposledy když mě propouštěli, tak jsem jim říkala, že se tam vrátím až na porod 😀 tak sna se mi to splní konečně 🙂

drndapetka
22. zář 2010

@jezulicka mě se to houpe

drndapetka
22. zář 2010

@jezulicka mě i kartářka tipovala na kluka, to by sedělo 🙂

drndapetka
22. zář 2010

@mufinka0 kucííí jako bucíííí 😉

simpatica
22. zář 2010

@drndapetka

No, vidis, ja mnela zase ET 30.8, takze akorat po Vas a termin snad 18.5.

Ty si mne ted tema revizema a klesajicim hcg uplne vylekala?

Co jinak delas? Mas nejake priznaky teh ? Ja jsem doma, ale jsem takova opravdu stale unavena, ze to neni mozne. Nejsem schopna ani uklidit, tak si to tak davkuji, dnes sprchac, zitra snad podlahu, ale naraz umyt koupelnu se mi zda temer nemozne.

Jak je to s tim prstynkem, at skusim?

drndapetka
22. zář 2010

@simpatica žádné příznaky, prsa vůbec nebolí, jen jsem jak zfetovaná a ležím a jím, mám pořád pocit, že mám prázdný žaludek a mám chutě furt na maso 😀

mufinka0
22. zář 2010

@drndapetka Splní se ti to,..však jste na tom pilně zapracovali 🙂 A jsi na dobré cestě.. 🙂 🙂

simpatica
22. zář 2010

@drndapetka

Ja si taky prijdu jak zfetovana, tak to je dobre, ze i ty to tak mas. Cim to asi je? Neslysela jsem, ze normalne tehotne se tak citi. Manzel mi vcera rikal, ze jsem nejaka prizmatena, nejhorsi, ze mnel pravdu. Mne prsa boli jenom rano.

Jake beres leky ted? Kdy jdes na UZV?

mufinka0
22. zář 2010

@simpatica 😀 😀 😀 Taky budeš zkoušet?? Tak já už jsem podle toho těhulka.. 🙂 Ale prostě nemůžu uvěřit,.. 😔 Potřebuju to vidět na testu.. 😅

mufinka0
22. zář 2010

@drndapetka Ty jsi zkoušela testit už 5 den po ET???? Vždyť to jsi měla v sobě ještě Pregnyl ne?? 😅 😅 😕

simpatica
22. zář 2010

@mufinka0

Ja jsem mnela ET 30.8 a 15.9 krasne //.

TAkze radost najvatsia.

mufinka0
22. zář 2010

@simpatica jj, já vím,..čekali jsme netrpělivě na výsledek s tebou 😀 Jsi dobrá, že jsi vydržela netestovat dříve 🙂 Ještě jednou gratulka!!!!

drndapetka
22. zář 2010

@mufinka0 asi už nebyl, byla jsem 12.den po Pregnylu, píchala jsem ten slabší a ten už 10.den po píchnutí v těle není 😉

@simpatica beru Utrogestan-zavádím, listovku, Femibion pro 1.trimestr, Prednison a na štítku Euthyrox.......jinak já mám takový stavy, že se mi jakoby motá hlava a mám návaly, hrozně se potím, jako by byli 40ctky vedra 😝

drndapetka
22. zář 2010

@mufinka0 já to jen riskla, spíš ze srandy, že jsem si chtěla po dlouhé době zatestit 😀 já ani // 5.dní po ET a ještě k tomu večer v 19hod. fakt nečekala 😅

mufinka0
22. zář 2010

@drndapetka 😀 aha,..a kolikátku Pregnyl jsi píchala???? 😅 😅 Já teda neměla Pregnyl, ale Ovitrelle 2x 250tku.

drndapetka
22. zář 2010

@simpatica na utz jdu už v pátek ráno 😒 už jsem na utz byla u svého gyndaře, měla jsem dutinku s 0,1cm zárodečným terčíkem - jen jeden 😉

mufinka0
22. zář 2010

@drndapetka nooo, já netestila už roky...teda vlastně jo, v květnu po tom nevydařeném IVF.. 😔

drndapetka
22. zář 2010

@mufinka0 já píchala Pregnyl 5000, ten má polorozpad po 33 hodinách, tak jsem si to spočítala a pak když mi vyšly // i 6. i 7. den po ET , tak jsem si byla na 100% jistá, že to Pregnyl není 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru