• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

5. prosince 2016 
Já jsem na to přišla. Po porodu budu každý den chodit do solárka a pak se půjdu hádat na socku že chci porodný a že diskriminace.Jáááj :grinning: Né fakt ta politika je k pláči.
23. zář 2010 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava tak se neroštiluj mimi se to nelíbí...bohužel mi na tom nic nezměníme.... :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2010 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava a halvně za komančů jsi dělat musel nebo si sis šel sednout do chládku a nikdo se tě neptal
23. zář 2010 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava aspoň nebudou cikáni tolik rodit, když za druhé dítě už by nedostali porodné-měli bysme řvát třikrát hurááá, když v každé cikánské rodině bude jen jedno dítě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka no aby jsme se nedivili jsou vynalézavý :grinning:
23. zář 2010 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
a co sledujete ordinaci růžovku??
23. zář 2010 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 no právě.Dneska by asi bylo víc kriminálů. @drndapetka já na porodný kašlu,není to až tak důležitý,ale člověk tady vážně nemá žádnou podporu.Dostávali jsme třeba každej rok 8000 zpátky z daní za hypotéku,A ted dostanem prd protože to zrušili,Všechny výhody co před tím vymysleli aby nalákali lidi ted ruší.Bordel na kolečkách.
23. zář 2010 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já se pro dnešek loučím.

drndapetka Peťulo zítra držím palečky :wink:
23. zář 2010 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka to víš ze sledujeme
23. zář 2010 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 tak dobrou mějte se ahooojky
23. zář 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava jak říkáš jsou znevýhodněný mladý rodiny a to by nemělo být :unamused:
23. zář 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka proč mylsíš že se dnes tak brzy loučím :grinning:
23. zář 2010 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se jdu uklidnit u háčkování.
@raduza2 no je mi to jasný....
Holky, potřebuju poradit...asi se mi rozjel zánět močáku, když mi dá antibiotika, budu moc jít do KEtu? mám pocit, že jedna holčina to tady jednou řešila, a že kvůli zánětu močáku přesouvala všechno o další tři měsíce...nevíte, jak to je?Já se teda budu snažit to vyléčit čajem a brusinkama, ale kdyy to bylo horší, tak si radši zajdu... Díky, dobrou
23. zář 2010 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, držím palce, at vám dobře dopadnou utz!!! :wink:
Nechci to zakřikonout, ale možná se močák přes noc trochu uklidnil...uvidím přes den, kdyř tak si holt zajdu k obvdákovi, nerada bych ,a by se mi to rozjelo o víkendu..
Hezký den vám všem
24. zář 2010 v 06:47  • Odpověz  • To se mi líbí
všem pěkný slunečný den,,,,holkám kdo jde na utz držím pěstí a čekám tu na hlášení..tak se držte... :wink:
24. zář 2010 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@stazina Ahojky,..Tak to je naprd, viď?.. Ikdyž se ti ale močák uklidnil, raději bych zašla na kultivaci moče. V těhotenství je zánět opravdu nebezpečnej. :unamused: Na KET nevím jestli by si mohla,..s antibiotikama asi ne a se zánětem už vůbec. Brusinky jsou na to super :slight_smile: Já měla problém při první stimulce s tlakem a pálením po čůrání,..byla jsem na rozboru moče, na kultivaci, na UTZ ledvin a močáku a nic.. Hned po OPU se mi to upravilo samo,..nakonec to bylo asi způsobené těma hormonama. :confounded: No jo,..musíme si fakt zkusit hodně! :pensive:
24. zář 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka Ahojky :slight_smile: Dnes bude asi další z těch krááásných teplých slunečních dní :slight_smile: Bohužel už asi poslední tak teplý :frowning2: No ale podzim je tady,..takže nemůžu chtít pořád 23 stupňů, že..:grinning:
24. zář 2010 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak holky už asi určitě sedí obě v čekárně a čekají na to až konečně zase uvidí svoje miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jistě jim to dobře dopadne!!! Těším se na hlášení a na fotečky!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
24. zář 2010 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 Ahoj,..tak jak dopadl včerejší večer?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. zář 2010 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka0 hej ted sem si píchla další dávku puregonu ale zapomněla jsem na jednu věc,nepotukala jsem tu lahvičku a nebyla tam ta kapka a píchla jsem může se něco stát?jsem z toho ted na nerva...zase jsem zazmatkovala... :angry: :astonished:
24. zář 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka :grinning: ASI FAKT jsme nějaké propojené!!!!!!!!!!!!!!!! To není možný,..stalo se mi to totiž taky při mém 2 píchnutí. Hned jsem volala do CARu a hysterčila,..ale sestřička se jen smála. Žeprý v klidu!!!!! O nic nejde a dělat se to nemusí, ikdyž je to v návodu! Že jiné je to u stříkaček,..ale v tom peru v pohodě :grinning:
24. zář 2010 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka0 tak to jsi mě uklidnila to mi ted spadl kámen ze srdce...už jsem se viděla někde víš kde...embolka...až se mi hlava točí...
24. zář 2010 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka To se mi stalo u prvního IVF, teď u druhého mi ani neukazovali poťukání a tu kapku.. Asi to fakt není tolik důležitý :wink: Jinak by mi to stopro řekli. :slight_smile:
24. zář 2010 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka Probůh,..proč embolka????????
24. zář 2010 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka0 ale fakt jo my jsme hodně nějak propojené..to už jsem si všimla...co jsi za znamení? :grinning:
24. zář 2010 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka0 no když se ti dostane vzduchová bublina do těla tak je embolka ne?to je právě nebezpečné...
24. zář 2010 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka :slight_smile: jj,..Jsem kozoroh :slight_smile: Jak jsi napsala o té kapce a jak zmatkuješ,..uplně jsem si vybavila sebe,..klepaly se mi ruce a hned jsem volala do Caru :grinning: Bylo to 1 IVF a byla jsem ze všeho doplašená :grinning:
24. zář 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka aha,..vidíš..to jsem netušila. Ale jsem živý příklad toho, že po 1 injekci se nic nestane :slight_smile: Já píchala Puregon bez ťukání celou dobu...to už bych tu nebyla.
24. zář 2010 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek