• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
@mufinka0 no tak já hned psala tobě..a říklaa rychle at mi napíše at mě uklidní... :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí si byla rychlá takže díky...jsem myslela jestli nejsi ryba...já jsem a oni jsou takové ty ryby , že hodně s jinýma lidma jsou spojení... :sweat_smile:
24. zář 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 a co si děláš dneska na oběd?já mám jahodové knedlíky... :grinning:
24. zář 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
@teckovanaorchidej
@drndapetka holky moc vám držím pěstičky, aby na monitoru blikaly srdíčka a všechno bylo v pořádku :wink: Budu se těšit na dobré zprávičky :slight_smile:
24. zář 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Já jsem si vařila včera na dnešek lečo.. :slight_smile: Je to zdravé a hlavně ho mám ráda. Tak se na něj moooc těším :slight_smile:
24. zář 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 tak to jo...já myslela že jsi ho měla včera?já moc lečo nemusím...ale je zdravé...já mám raději dušenou mrkvičku...ale ty knedlíky už musím dojíst?to nemáš ráda?
24. zář 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem zpět.....

V děloze je jedno miminko-jeden statečnej hrošík :grinning: Akorát pan doktor si nebyl ještě jistej úplně srdíčkem - jako když se soustředil, tak viděl něco pulzovat, i můj manžel to viděl ( ten má oči jako ostříž ), ale pro jistotu si mě pan doktor pozval ještě jednou na kontrolu příští čtvrtek 30.9. , takže jdu nejdřív na kliniku a hned ke svýmu gynekologovi. Když manža říkal, že srdíčko viděl, tak mu věřím :wink: No uf holky, já byla tak strašně nervozní, chudák hrošík, co si asi v bříšku musel zažít :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo, a fotečku nemám, sice jsme si za ni zaplatili 30,- Kč na recepci, ale v tom stresu a pak nadšení jsem na ni úplně zapoměla, ale příští čtvrtek mi ji určitě už dají, to bude embrijko i větší a bude líp vidět - manžel říkal, že teď bylo tak 2mm veliké....

24. zář 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Já nejsem na jídlo moc náročná :slight_smile: Chutná mi celkem všechno,..teda jsou jídla které si dám častěji, to je jasný, ale vybíravá nejsem. Jen nesním tlusté a tučné maso.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jahodové knedlíky mám ráda,..moc :slight_smile:
Včera jsem měla na oběd bramborovou kaši a pečené maso,..lečo jsem vařila až na dnešek,..noo ale dala jsem si ho už i včera :sweat_smile: :sweat_smile: Prasátko,..noo :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no tak sláva super gratuluji...takže jedno mimi...tak to už můžeš být v klidečku...příští týden se to dopotvrdí ale jak to manžel viděl tak to je... :slight_smile: :slight_smile:
24. zář 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jéééé ahoj :slight_smile: Tak to je super!!! Taťka ho přeci musel vidět, ne?? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: 2mm,..ty jo, ten teda roste :slight_smile:
24. zář 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka gratuluju. :slight_smile: Kterého doktora si měla?Já při mém těhu to měla přesně tak,doktor neviděl srdíčko,pak i jo a za týden jsem se měla vrátit na potvrzení.Sice mi to nedopadlo,ale moooooc držím palce.Bude to dobré,uvidíš.
24. zář 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no supééééér ,tak to velikananánská gratulace ,věděla jsem že to bude OK :wink: :sweat_smile:
24. zář 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Tak taťka musí mít na to čuch přece :grinning: Celou cestu pak v autě dokola opakoval: Já viděl svýho hrošíka :dizzy_face:
@mufinka0 večer byl v pohodě :wink:
a jinak dobré ráno nějak jsem zapoměla pozdravit :grinning:
24. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 děkuji moc :slight_smile: ......byl tam pan doktor G. nejdřív říká, že srdeční akci nevidí a pak počkat počkat - ted jsem viděl něco pulzovat...a manžel říiká, že to taky vidí, a to seděl o metr od monitoru dál než pan doktor.....
24. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka to je jistý...on vás jen napíná to bude klučina ti to rádi dělají že? :wink: :wink:
24. zář 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka je mi jasné koho mylslíš :grinning: hned jsem si vzpoměla ,jééé já mám takovou radost i slzička ukápla :dizzy_face:
24. zář 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka z bubliny si nic nedělej nepícháš to do žíly :wink: ,to by bylo rozhodně horší
24. zář 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka super! jak to viděl manžel, tak je to jasný a příští čtvrtek už to bude bouchat a mímo bude větší a budeš mít krásnou fotečku, uvidíš :wink:
24. zář 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 a chápeš? já měla takovou radost, skoro jsem se tam rozbulela a on mi ke konci začne povídat, že prý 10% těhotenství v tomto stadiu bohužel končí, fakt potěšil :angry: jako vím, že se má počítat se vším, ale moc se to na závěr na rozloučení nehodilo :unamused:
24. zář 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie děkuji, no já doufám, že už to bude dobrý, když mimís tam fakt je :dizzy_face:
24. zář 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka hmmmm tak to teda nebylo asi moc příjemné :confounded: ,ale já věřím že to bude v pohodě přeci musí když se o mimíska tak dobře staráš :wink: ,ale věřila jsme teda že tam budou 2 mimísci :grinning:
24. zář 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 tak to já jsem si od začátku byla jistá, že bude jeden statečnej hroch :grinning:
24. zář 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka a ono je nakonec jedno jestli jeden nebo dva hlavně že bude zdravej / vá :dizzy_face:
24. zář 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 jojo, přesně tak :slight_smile: ještě jednou moc děkuju kočenko za včerejší uklidňování, jsem fakt děsnej stresnem, já vím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka hele nic si z toho nedělej taky budu uvidíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,kdo by nebyl stresmen
24. zář 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka viděla jsi Orchidejku ??
24. zář 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět,..měla jsem tady návštěvu. Hochy z EOnu,...
@raduza2 A co myslíš že děal náš pes???????????????????????? Myslíš že je normální, že někdo přijede, dělá burg, bouchá dveřma a ona na dvorku spí jak mimino?? :confused: :confused: Na co ji tam sakra máme? Snad na hlídání né? :angry: :angry: Teď jsem na ni fakt naštvaná.
24. zář 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 no to je obranář jak ten náš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 jojo, byla vysmátá jako sluníčko-ostatně jako vždy :slight_smile: srazily jsme se ve dveřích, já jí v rychlovce řekla, jak jsem dopadla, řekla, který je tam doktor a to je vše
24. zář 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek