CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
24. zář 2010

@drndapetka Fakt?? Taky špatný sny?? To je asi dané tou psychikou,..tím vypětím 🙂 Já už bych tolik chtěla mít tu věc s testem rozseknutou... Ještě si ale musím pár dnů počkat. S manželem mi to ale rychleji uteče 🙂

raduza2
24. zář 2010

@drndapetka neboj to příjde samo a určo poznáš jestli jo nebo ještě ne 😉

mufinka0
24. zář 2010

@raduza2 No právě,..na to se chceme zeptat,..až budu mít těhu potvrzené (čteš??? Nepřipouštím že by nebylo 🙂 ) tak budem odčervovat asi vícekrát,..ale zase to prý škodí když je toho moc. Já zase odčervovala jorka častěji,..když s náma bydlel 😀 Chodil na procházky a kdeco očuchával,..tak raději 🙂

raduza2
24. zář 2010

@mufinka0 určitě to bude vypětím a taky hormona a vším okolo ,bude to dobrý 😉

raduza2
24. zář 2010

@mufinka0 tak je to správně 😀 😀

mufinka0
24. zář 2010

@drndapetka Děkuju...To bylo krááásně napsané. Uplně mám slzičky v očích 🙂 😔 😅 😅 Moc bych si přála se k vám přidat.. 😵

drndapetka
24. zář 2010

@mufinka0 určitě, je fajn, že bude mít dovču, to já doma vždy od rána do večera trnula než manža dojel z bytu.... 😝 ale teˇ'd se mnou bude celý víkend....se mnou a s hrošíkem 🙂

mufinka0
24. zář 2010

@drndapetka No jo,..však já doteď taky,...ještě dnes do večera,..zítra dopoledne a pak už jsme spolu...huráá 🙂

drndapetka
24. zář 2010

@mufinka0 ty hormony jsou potvory, že? taky tu bulím jak želva 😀 manžovi jsem bulela teď do telefonu, a on že mi nerozumí, že nemůžu ani mluvit 😀 tak jsem ze sebe vysoukala, že je to štěstím, tak se smál 😅

mufinka0
24. zář 2010

@drndapetka jj,..hormony. 🙂.....Bude prý ještě hůř,..po porodu 😀

jezulicka
24. zář 2010

@mufinka0 s tím spaním to mám taky tak byl úplněk a ten působí ¨na některé lidi dost špatně v tom spaní a může i tři dny...tak bud v poho...já mívám to samí... 😉

jezulicka
24. zář 2010

@drndapetka prti možná se ptám už podruhé ale už mám tady z toho hokej ty jsi byla na ivf ted po druhé?a zaváděli ti 2 embrijka?

drndapetka
24. zář 2010

@jezulicka nene, my byli poprvé....předtím 2x těhotná přirozeně, z tohgo jedno mimoděložní těhotenství, druhé zamlklý potrat v 5.týdnu

drndapetka
24. zář 2010

@mufinka0 hele víš co? normálně si říkám, že to fakt není možný, aby mi nebylo špatně, cétila jsem se úplně fit ( tedy krom té žravosti a spavosti) a byla jsem těhu....celou dobu jsem si to opakovala, že je to fakt divný...tak jsem dneska na utz fakt koukala 😵 no a ti znamená, že vlastně ani nemusíš pociťovat žádný těhu příznaky a blastičky tam jsou 😉 mě do teďka ani jednou nezabolela prsa - fakt- jen mi stoupnou bradavky, když je mi třeba zima nebo ve sprše, a mám trošku tmavší prsní dvorce , ale to je tak vše....takže na příznaky fakt nedávej 😉

drndapetka
24. zář 2010

@jezulicka a jo, a zaváděli mi 2 hatchující blastocysty a 3 blastocysty máme ještě v mražáku 🙂

drndapetka
24. zář 2010

@teckovanaorchidejka Tak kdepak jsi, súsedko? 🙂 co TVoje miminka?

jezulicka
24. zář 2010

@drndapetka aha už mám z vás trochu gulášek...tak to jo...tak se drž je to výborné utz dopadl super a příští týden se to ukáže to srdíčko a už si budeš jenom užívat malého... 🙂

teckovanaorchidej
24. zář 2010

ahoj holky, jedno živé embryo, akce srdeční potvrzena, s UNICOU jsem se dnes rozloučila, mám dva obrázky, celej taťka 😀 😀, v po ke svému gyndr 😀 🙂

jezulicka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej tak to moooc gratuluji...super...další mamina...tak máš jedno...a měla jsi zavedené 2?

teckovanaorchidej
24. zář 2010

@jezulicka díky, zavedené dvě - časnou blastocystu a kompakt. morulu

jezulicka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej a ty jsi byla po prvé na ivf?promin plete se mi to...

teckovanaorchidej
24. zář 2010

podruhé, poprvé pouze minimální stimulace, ET nebyl

jezulicka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej a kolik si měla vajíček?

teckovanaorchidej
24. zář 2010

@jezulicka celkem 14, k transferu 2 a v mražáku nic

jezulicka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej vážně?jako to zůstali jen 2?tak i tak si měla dost..

teckovanaorchidej
24. zář 2010

@jezulicka no, to nevím, asi jsou už starý vajíčka 😒 😒 a mají tvrdou skořápku 😒 😒 😒

drndapetka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej jééé mamino, tak vy už jste měli dneska i srdíčko? se máte 🙂 gratuluju 😵 mě pan doktor trochu rozhodil.... 😒

jezulicka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej ale nejsou...já jsme měla předtím jen 4 vajíčka a co mám dělat... ☹ třeba to ted bude o něco lepší musím doufat....

elllenka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej : Blahopřeji těhulko, jsem moc ráda, že máš první fotečku. Hurá 🙂

drndapetka
24. zář 2010

Si začínám myslet, že je něco špatně, když dneska nebylo vidět pořádně srdíčko a orchidejka ho už má a to byla na ET o den později než já 😒 začínám se zase bát 😢

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru