• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. července 2017 
@drndapetka mám ho víc, protože mi zbyl z minimální stimulky, neměla jsem tehdy ET přece
24. zář 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Protože jsme každá jiná, ty ťulo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej jiná nejiná, ale medikace by měla být snad stejná, ne? navíc, když to nemám ještě na 100% potvrzený, tak jsem čekala, že prášky budu ještě brát....no co už, tak zítra poslední Prednison a pak ať si příroda poradí sama
24. zář 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej a má vůbec cenu ten Prednison brát, když už je embrijko chycené? :confused: já právě myslela , že je to od toho, aby se tělo nebránilo přijmutí, ale teď když už tam je, tak ho tělo nevypudí, že? :slight_smile: no já nejsem ťula, jsem jen strašně moc zvědavá a Ty jsi starší, moudřejší :grinning:
24. zář 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka proč myslíš, že medikace by měla být stejná? Minimálně se lišíme v hmotnosti, anamnéze, věku atd.
Petu, slib mi, že už budeš s hrošíkem hezky čekat do další kontroly, nebojky, je tam krásnej hroch a ještě si s Blastičkou bude hrát na písku.
24. zář 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je fuk, prostě doberu a šmitec a doufám, že to bude o.k. :slight_smile: už bych se taky chtěla s Unicou loučit a mít fotečku :grinning: no jo, kdo si počká, ten se dočká - jenže já musím vždycky čekat dýl než je normální, zvykám si :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Ty bys chtěla raději holčičku? :grinning: jestli budeš mít holku, tak si ji pro mýho hrocha zamlouvám-pokud bude hezká po mamince, tak se bude hrochovi mooooc líbit :grinning:
24. zář 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej no v hmotnosti se lišíme dost :grinning: mám o 15 kilo víc než Ty :grinning: ty jooo, to je masakr-15kilo špekůů :sweat_smile:
24. zář 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ty šibalko :grinning: :grinning:
jo, radši holčičku, aby se měl o mě kdo ve stáří postarat :sweat_smile: :sweat_smile:
24. zář 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej tak to je super-já kluka, TY holku - to platí :grinning: a můj klučina bude aspoň pro Tvoji holčičku bodyguard :wink: jaký bys dala holčičce jméno?po mamince?
24. zář 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka to rozhodně ne :angry: nevím, ještě, asi Karolína
24. zář 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej můj táta má 3 dcery a prý by klidně i čtvrtou :grinning: každej se diví, že mu nechybí kluk - no a on na to, že až bude starej a na vozíku, že tři dcery ho určitě obstarají-no má to krásně namyšlený :grinning:
24. zář 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka to by byla sranda, kdyby to bylo naopak, co? Já kluka a ty děvčátko
24. zář 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej karolínka je hezký....já bych asi Nelinku a kluk po tátovi....
@drndapetka tak, tak, tatínek má pravdu
@teckovanaorchidej to neva, hlavně, že zdravý :wink:
24. zář 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ty máš doma teda tři chlapi jo? :confused:
24. zář 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ne, kluka a holku a chci zase holku
24. zář 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej a holka je starší, ju? :wink:
24. zář 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ty je máš nějak chvilku od sebe, že? :confused:
24. zář 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka kluk je starší o rok :slight_smile:
24. zář 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej jej, to jsi ale hned po šestinedělí musela být těhotná :confused: tak to smekám....tehdá nebyla ta možnost antikoncepce, že? nebo to jste tak brzo chtěli? jsem zvědavka hrozná, že? :sweat_smile:
24. zář 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej tak ty už čekáš třetí?to jsem nevěděla...tak to jsi v klidu....a ty první 2děti jsi měla taky z ivf?nebo normálně...
24. zář 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka tak holki čauki dobrou manžel došel konečně domů tak se jdeme mazlit...pááá :slight_smile:
24. zář 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka júúú, závidím ti :slight_smile: Já toho mýho ještě nemám doma :frowning2: Dobrou noc :slight_smile:
24. zář 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 já taky ne, co máš z toho :slight_smile: :slight_smile:
24. zář 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej :slight_smile: Já jsem ještě taková závislačka,..víš... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. zář 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 mufi, kdy že máš ofic testovat?
24. zář 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej :grinning: Noo,..úplně oficiálně příští sobotu, ale neoficiálně to prý můžem zkusit 10 den po ET,...to nám řekl sám doktor. :grinning: Můžu se zeptat,..v jakém oboru pracuje tvůj manžel??
24. zář 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej A hlavně,..minulé IVF jsem už 10 den po ET krvácela :pensive: :pensive: , takže pokud nebudu,..bude to dobré znamení. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. zář 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek