CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
24. zář 2010

@drndapetka mám ho víc, protože mi zbyl z minimální stimulky, neměla jsem tehdy ET přece

teckovanaorchidej
24. zář 2010

@drndapetka Protože jsme každá jiná, ty ťulo 😝 😝 😝

drndapetka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej jiná nejiná, ale medikace by měla být snad stejná, ne? navíc, když to nemám ještě na 100% potvrzený, tak jsem čekala, že prášky budu ještě brát....no co už, tak zítra poslední Prednison a pak ať si příroda poradí sama

drndapetka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej a má vůbec cenu ten Prednison brát, když už je embrijko chycené? 😕 já právě myslela , že je to od toho, aby se tělo nebránilo přijmutí, ale teď když už tam je, tak ho tělo nevypudí, že? 🙂 no já nejsem ťula, jsem jen strašně moc zvědavá a Ty jsi starší, moudřejší 😀

teckovanaorchidej
24. zář 2010

@drndapetka proč myslíš, že medikace by měla být stejná? Minimálně se lišíme v hmotnosti, anamnéze, věku atd.
Petu, slib mi, že už budeš s hrošíkem hezky čekat do další kontroly, nebojky, je tam krásnej hroch a ještě si s Blastičkou bude hrát na písku.

drndapetka
24. zář 2010

no to je fuk, prostě doberu a šmitec a doufám, že to bude o.k. 🙂 už bych se taky chtěla s Unicou loučit a mít fotečku 😀 no jo, kdo si počká, ten se dočká - jenže já musím vždycky čekat dýl než je normální, zvykám si 😝

drndapetka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej Ty bys chtěla raději holčičku? 😀 jestli budeš mít holku, tak si ji pro mýho hrocha zamlouvám-pokud bude hezká po mamince, tak se bude hrochovi mooooc líbit 😀

drndapetka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej no v hmotnosti se lišíme dost 😀 mám o 15 kilo víc než Ty 😀 ty jooo, to je masakr-15kilo špekůů 😅

teckovanaorchidej
24. zář 2010

@drndapetka ty šibalko 😀 😀
jo, radši holčičku, aby se měl o mě kdo ve stáří postarat 😅 😅

drndapetka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej tak to je super-já kluka, TY holku - to platí 😀 a můj klučina bude aspoň pro Tvoji holčičku bodyguard 😉 jaký bys dala holčičce jméno?po mamince?

teckovanaorchidej
24. zář 2010

@drndapetka to rozhodně ne 😠 nevím, ještě, asi Karolína

drndapetka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej můj táta má 3 dcery a prý by klidně i čtvrtou 😀 každej se diví, že mu nechybí kluk - no a on na to, že až bude starej a na vozíku, že tři dcery ho určitě obstarají-no má to krásně namyšlený 😀

teckovanaorchidej
24. zář 2010

@drndapetka to by byla sranda, kdyby to bylo naopak, co? Já kluka a ty děvčátko

drndapetka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej karolínka je hezký....já bych asi Nelinku a kluk po tátovi....

teckovanaorchidej
24. zář 2010

@drndapetka tak, tak, tatínek má pravdu

drndapetka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej to neva, hlavně, že zdravý 😉

drndapetka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej ty máš doma teda tři chlapi jo? 😕

teckovanaorchidej
24. zář 2010

@drndapetka ne, kluka a holku a chci zase holku

drndapetka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej a holka je starší, ju? 😉

drndapetka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej ty je máš nějak chvilku od sebe, že? 😕

teckovanaorchidej
24. zář 2010

@drndapetka kluk je starší o rok 🙂

drndapetka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej jej, to jsi ale hned po šestinedělí musela být těhotná 😕 tak to smekám....tehdá nebyla ta možnost antikoncepce, že? nebo to jste tak brzo chtěli? jsem zvědavka hrozná, že? 😅

jezulicka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej tak ty už čekáš třetí?to jsem nevěděla...tak to jsi v klidu....a ty první 2děti jsi měla taky z ivf?nebo normálně...

jezulicka
24. zář 2010

@jezulicka tak holki čauki dobrou manžel došel konečně domů tak se jdeme mazlit...pááá 🙂

mufinka0
24. zář 2010

@jezulicka júúú, závidím ti 🙂 Já toho mýho ještě nemám doma ☹ Dobrou noc 🙂

teckovanaorchidej
24. zář 2010

@mufinka0 já taky ne, co máš z toho 🙂 🙂

mufinka0
24. zář 2010

@teckovanaorchidej 🙂 Já jsem ještě taková závislačka,..víš... 😅 😅 😅

teckovanaorchidej
24. zář 2010

@mufinka0 mufi, kdy že máš ofic testovat?

mufinka0
24. zář 2010

@teckovanaorchidej 😀 Noo,..úplně oficiálně příští sobotu, ale neoficiálně to prý můžem zkusit 10 den po ET,...to nám řekl sám doktor. 😀 Můžu se zeptat,..v jakém oboru pracuje tvůj manžel??

mufinka0
24. zář 2010

@teckovanaorchidej A hlavně,..minulé IVF jsem už 10 den po ET krvácela 😔 😔 , takže pokud nebudu,..bude to dobré znamení. 😵 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru