• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
@mufinka0 budu držet fšechny palce
24. zář 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 muž se zabývá vědou a výzkumem :sunglasses: :sunglasses:
24. zář 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej jj jasný. Chápu :slight_smile:
24. zář 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Za palce děkuji. Bude to potřeba :slight_smile: Ale pevně věřím, že blastičky už jsou pořádně zakouslé a už se nepustí. :slight_smile: Tebe nějak bolelo břicho po ET, nebo nee?
24. zář 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Gratuluju k potvrzení srdíčka:slight_smile:At je vše pořádku i na další a dšlsí a další kontrole :slight_smile:
@drndapetka Určitě se tím nestresuj, je to jak psali holk, každá jsem jiná a když to manžel viděl, tak tam prostě klučina je!!!! :wink: Gratulluju moc i Tobě..
A ten dr. nebyl teda moc citlivý..ale asi to patří k jeho povolání, říct vše negativní a to ,c o se může stát...

@mufinka0 děkuju za radu, mě to odpo skoro přešlo...a ted večer už jsem čurala uplně v pohodě...tak to snda bylo jen nějaký podrážděný a už se to nebudu opakovat...kdyžtak si zajdu v pondělí.Děkuju

Opatrujte se, pa
24. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 jo, bolelo, jako na mrchu, ale nic hroznýho
24. zář 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina díky, brzo se uzdrav, brusinky jsou fajn, taky je používám
24. zář 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěknou sobotu děvčata...vypadá to že bude dneska ještě hezky tak si to užijme... :slight_smile: :wink:
25. zář 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 tebe pobolívá břicho?já si pamatuji, že mě taky pobolívalo takové tlaky jak před ms...ale prý je to normální to se ti zvětšuje děloha,jak se mimmíšci tam pěkně zahrabují a dělají si tam místo... :slight_smile:
25. zář 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile: U nás to teda nevypadá, že by mělo být hezky,..no ale uvidíme. :wink:
Jinak..............dnes ráno byly na toaleťáku ty hnědé "nitky" jak měla Peťa, tak jsem okamžitě udělala test a....negativní. :frowning2: No manžel říká, že 7 den po ET nemám nic vzdávat,..ale trochu mě to zklamalo. :confounded: Doktor nám radil testovat nejdřív 10 den po ET, že dřív to nemá smysl, ale skoro všechny jste už měly aspoň ducha, tak jsem myslela že budu mít taky. :rolling_eyes: Uvidíme,...Ještě nepláču. :wink: :wink: A když nic,..mražáčky na nás čekají... :sweat_smile:
@jezulicka Hmm,..no tak si přečti mou čerstvou odpověď..
@mufinka0 to nic neznamená...bud v klidu,taky jsem to měla a pak to za 2 dny přešlo..a 7 den je brzo počkej do toho 10dne...fakt nestresuj víš kolik holek to takhle mělo špinily a pak byly maminy...v klidu mám plno takových známých takže halvně zůstaň v klidu to je prý i dobré znamení , řže se ti do dělohy začínají zavrtávat tím se ukáže špinění...to mi říkal doktor minule opravdu to přejde...hlavně lež a nic nedělej..dej na mě víš že jsme telepat.spojeni...bude to dobrý... :wink:
25. zář 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Júú ty jsi hodná :slight_smile: To bylo moc hezky napsané. :sweat_smile: Ano, já vím, že se to může stát a ještě to neznamená konec. :wink: Jen jsem tajně doufala, že už budu mít alespoň slaboučkého ducha.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uvidíme,..jestli nebudu krvácet, tak to zkusíme ještě ten 10 den po ET. :wink: Mojí známé se duch ukázal až 14 den o ET a teď je maminka,..říkala že se jí zvedali hormony nějak příliš pomalu. :slight_smile: No uvidíme,..dnes jsem konečně pořádně a dobře spala a po ránu toto.. :grinning: Půjdu to asi ještě znova zaspat. :sweat_smile:
25. zář 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 tak běž jenom lež....jen pro klid jedné se to ukázalo taky až 15den po et..a je mamina... :slight_smile: :slight_smile: broubrou..
25. zář 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Děkuji,..asi fakt půjdu. Jsem unavená.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatím pááá :dizzy_face:
25. zář 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Nadi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty moje berusko!!! Nestresuj, odpocivej a zapomen na vsechny ty negativny myslenky... vim, ze je to tezke... ale 7 den je jeste brzo a nemusi to NIC znamenat!!! Ach jo berusko... snaz se trosku uklidnit a byt s manzelem a myslet na neco jineho... vim, ze je to neskutecne tezke!!! ale treba se zahnizduji a nebo tam maji mezi sebou nejake spory a resi to takhle ty miminka jedny.... MOC na tebe myslim a posilam jen samou pozitivni energii!!!!!!!!
25. zář 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 ted jsem zjistila že se jmenuješ nadka to je jak moje mamka...to je hezké..takové zvláštní jméno.. :slight_smile: :slight_smile:
25. zář 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 :slight_smile: jj,..je to těžký, ale já jsem nad tím vyzrála a..............usnula jsem :grinning: :grinning: Ještě to nevzdávám,..před chvilkou jsem s nima "tam dole" mluvila,..povídala jsem jim, že se na ně těšíme. :sweat_smile: Snad si jen budují domeček. :slight_smile: Teď jsem se zase dívala a na toal. nic,..bílo. Moc doufám že to bude dobré.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A já taky budu dobrá,..ikdyž by se třeba nezadařilo. Člověk je tvor silný a časem se otřepe ze všeho. :wink:
25. zář 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Ano ano jsem Naďa :slight_smile: Není to až tak rozšířené jméno,..je trošku takové "tvrdé", nebo na mě aspoň tak působí... :sweat_smile: Ale asi všechna ruská jména jsou trošku tvrdší, jako celý jejich jazyk. :wink: Vždyky jsem si přála být Kristýna, nebo Nikola... :grinning: :grinning: Uff,..teď už se mi moc nelíbí ani tyto jména.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí

Ahojky

@mufinka0 z testu si nic nedělej je to přeci jen brzy a uvidíš že to bude dobré :wink:
25. zář 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Věděla jsem proč to sem napsat.. :wink: Potřebovala jsem uklidnit. :grinning: Nevím jestli je brzy na 2 hatchující blastocysty,.. :confounded: :confounded: Ale..........já se sesypu až začnu krvácet,..do tý doby jsem prostě těhotná a šmitec! :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 ale ty krvácet nezačneš :dizzy_face: ,jen buď pěkně v klídku čapky na horu
25. zář 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 mufinátka si upravují domeček :sweat_smile:
25. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 Jakýpak to má význam nohy nahoru?? :fearful:
25. zář 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 Já doufám,..že si jen upravují domeček dle svých představ...:slight_smile:
25. zář 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 tak tak zahnizďují se :slight_smile:
25. zář 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 jsi hodná,...ale zahnízdění už by měli být....hatchující bl. už dávno... :confounded: Ale to je fu(c)k,...já se nedám. :wink:
25. zář 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 to je dobře že se nedáš ,to je správný přístup :sweat_smile:
25. zář 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 tak co naděnko je vše ok?ležíš?už se ti tam pěkně zahnizdují to je jasné... :wink: a co jsi měla na oběd dobrého?já řízeček kuřecí a zeleninový salát.. :slight_smile:
25. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 ahojky ty jsi tu nebyla co říkáš na prostřeno?ten jirka byl dobrý co?to jsem se i zasmála ale byl tento týden v pohodě úplné...dobré no jo to jsme my ostraváci :grinning: :grinning:
25. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek