• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

8. prosince 2016 
@jezulicka Čauky,..no dneska jsem nevařila,..celé dopoledne ležím. Ale stejně nemám na nic moc chuť. Tak si dám jen něco lehčího a budu s manžílkem odpočívat :slight_smile: Už se mi vrátil dnes z práce a bude už pořááád semnou! :slight_smile:
25. zář 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,..právě mi psala Peťka,.. v noci začala krvácet a leží na Obilňáku. :confounded: Výsledky má všechny v pořádku a doktoři ji uklidnili, že se jednalo o starou krev, takže to vypadá, že zbytky z jednoho hrošíčka. :frowning2: Ale ten druhý se určitě bude držet!!!! :dizzy_face: Ještě prý teda nebylo vidět srdíčko, ale HCG má přes 9000, takže snad všechno bude už v pořádku! Musíme na ni všechny myslet!!! :wink: :wink:
25. zář 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a všechny vás pozdravuje!!! Na to bych málem zapomněla!!! :wink:
25. zář 2010 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka0 jo tak ji taky moc pozdravuj...určitě to druhé bude dobré...má vysoké hcg tak v poho...
at se držé holka jsme s ní ji vyřid.... :astonished:
25. zář 2010 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka0 a ty taky odpočívej lež užívej si manžílka a musíš i něco jíst mimi mají hlad...tak se drž taky...
25. zář 2010 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka jasně,..odpoledne jí zase napíšu. teď mi psla že je unavená. Dojeli tam v noci,..tak toho asi moc nenaspala.
25. zář 2010 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka jj,..já jím, neboj. :grinning: Baštím svatební cukroví, broskve,..tyčinky,...To zase joo :grinning:
25. zář 2010 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka0 JEZISI... co to jsou za zpravy? :frowning2: tak ze na petu moooooooooooooooc myslim a snad bude vse OK!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaach jo :zipper_mouth:
25. zář 2010 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 jj,..je to hrozný. Ale psala mi, že jako důvod jí spíš uvedli, že jí buďto odešlo druhé embryo, nebo hematom. A nechali si ji tam "raději". To je dobře, aspoň je pod dohledem a může být klidnější. :slight_smile: Už nekrvácí, ani nešpiní, tak snad to bude dobré!!! Mohli by jí tam třebas i v pondělí objevit srdíčko a bylo by to úúúplně skvělééé :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2010 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka0 no si říkám kde jste dnes všechny???určitě peta bude ted klidnější bude pod dohledem,a jistě to bude vše ok...
25. zář 2010 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka0 Právě dočítám těch x-stránek, co jsem nestihla přes týden, a co to nečtu :frowning2: prosím pozdravuj Peťulu i ode mě!!!!! Moc na ni a na hrocha myslím!!!! A určitě to bude OK - že jí ségra vzkazuje, že trojčení nebude :grinning:
A tobě přeji hodně klidu :wink: zatím je na testování opravdu moc brzy :sunglasses:
@teckovanaorchidej gratulka k blastičce tečkované!
25. zář 2010 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka0 dnes je tu nějak mrtvo....já mám nějaké tlaky v podbřišku až dolů do zad už asi hodně rostou vajca...doufám, že bude lepší úroda....taky jsi měla tlaky jak sis píchala??už mám 4 dávky za sebou... :unamused:
25. zář 2010 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka Ty tlaky to je správně, to folíci rostou :wink: Na utz jdeš v úterý?
25. zář 2010 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 jdeš už v říjnu, to už je vlastně tady :slight_smile: aaaaach, jak závidím :wink:
25. zář 2010 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni jak to víš?jo jedeme v úterý na utz, apak se uvidí...pak asi v pátek a pak už se rozhodne kdy bude opu počítám tak neděle pondělí...
25. zář 2010 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni mám už ted nafouklé břicho hrůza nevím jak to ještě týden vydržím...
25. zář 2010 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni taky se dočkáš už brzo...z jedné strany se těším z té druhé mám obavy a strach jak to vše dopadne... :frowning2:
25. zář 2010 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka na první utz se vždycky chodí 7. den, a tys psala, že máš dnes 4. dávku :wink: Neboj se ničeho, uvidíš, že to bude v pohodě. Že už teď bříško cítíš, to je pozitivní, se tam něco děje :wink: Já u prvního ivf necítila celou stimulku vůbec nic, a nakonec tam bylo 1 vajíčko. U druhého jsem se cítila podobně jako ty a výsledek byl mnooohem lepší :slight_smile:
25. zář 2010 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni tak doufám, že to bude taky lepší a bude více vajíček.... :wink:
25. zář 2010 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni a jak si byla podruhé kolik sis píchala dávek od začátku?
25. zář 2010 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka 300 IU celou stimulku (krátký antagonist, to máš myslím taky že?), protože mám blbý výsledku z hormonálního profilu a jsem "stará" :angry:
25. zář 2010 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni to já mám taky 300 a měla jsi puregon a menopur?to budu mít taky 300 toho menopuru?a kde stará?v nejlepších létech...
25. zář 2010 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka u prvního ivf jsem měla puregon+menopur, u druhého gonal+menopur. Ten menopur dávají na posledních několik dnů, jedna ampule je 75 IU, takže jestli ti nechají stejnou dávku, tak budeš mít 225 IU puregonu + ten menopur (tj. menopurem nenahrazují celou dávku, ale jen část). Stará - no... to mi říkal dr, já si to taky nemyslím, ale vaječníky asi jo :confounded:
25. zář 2010 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka :slight_smile: 15 minut tady nejsem a vy krafete :grinning: Ne,..mě teda po 4 dávkách ještě nic nebylo...to tlačilo až později. Ale ty vypadáš hubeňounce, takže se ti to v tom bříšku musí nějak poskládat :slight_smile: Kolik pícháš do toho úterka??
25. zář 2010 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni Jdi ženská jedna!!!!!!!! Stará ani omylem!!! Jinak vzkaz předán Peťuli :grinning: Už je jí líp a manžel jí donesl plyšovýho hrocha pro štěstí...To je krásný že?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2010 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka0 já moc hubená nejsem to se ti jen zdá na obličeji vážně...ted sem fotku dala pryč..na chvíli..do úterka píchám 300IU puregonu...ale tlaky začaly dnes a dost brutus nevím jak to vydržím do dalšího týdne--
25. zář 2010 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka0 to je hezky...no ten ji určitě podrží...to by mně manža donesl plyšového asi ježečka.. :grinning:
25. zář 2010 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka0 moc na ně myslím, ale určitě to bude v pořádku :dizzy_face:
No s tím věkem, moje tělo se tak prý (narozdíl ode mě) chová, už mi to řekl asi třetí doktor, tak ti nevím :unamused: Prostě většina hodnot mi vychází jako by táhlo na padesát :angry:
25. zář 2010 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka mně u toho druhého ivf začaly nepříjemné pocity (jak píšeš, takové "tlaky") už třetí den...
25. zář 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojyk holky dens jaksi nestíhám tak jen na otočku :grinning:

jezulička u prstřeno jsem se tentotýden docela i pobavila :grinning:

vodní jaká stará??že tě nebolí ústa :wink:

mufi co peťka máš nějaké nevo zprávy
25. zář 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek