• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. října 2017 
@lenceslava jojo tomu rozumim! priklanim se k tomu aspon "neco malo" delat... ale leni davej na sebe pozor, jo? :fearful: pozvolna!
3. říj 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jdu vás všechny pozdravit a popřát pěkný zbytek víkendu :slight_smile:
Leni, já se kloním k tomu, když mudra řekla ležet, bych ležela. Já moc neposlechla a vyrobila si kýlu v operační ráně po SC, takže buď opatrná. Operační protokol není automaticky součástí propouštěcí zprávy, vepíše se z něj jen ten výcuc, to podstatné. Ale nevím jak v Boskovicích.
Petulko, vydrž do utz, posílám moc sil.
jezuli, tobě přeju snůšku kvalitních vajec A třídy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Holky, jak píše pampel, žádné rozhodnutí bych taky nedělala, na adopci máte času dost a dost. Petu, jsou tu holky, co po KETu mají děti, tak kdyby to neklaplo, tak to dopředu nevzdávej, sakra.
Moc na vás myslím, nakouknu a budu držet palečky novým bojovnicím a když bude u mě všechno ok, jednou nohou se přesouvám do těhulí CAR UNICA.
3. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,že je tady teda novinek.@drndapetka ještě to nevzdávej ve středu se uvidí a hlavně máš mrazáčky. My jsme zrovna příklad,že z mrazáčků to jde. Nanučkovi už budou v lednu 2.roky. :slight_smile:
@lenceslava drž se a radši se ještě šetři a odpočívej. :wink:
3. říj 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej moc gratuluju a přejeme klidné těhulkování. :sweat_smile:
3. říj 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Jezulko, na zítra ti přeji ať jsou všechna vajíčka krásná, ať jsou ze všech krásná embryjka :wink: Chvilku si pospíš na pokojíku a pak už se jen těšit na ty své bobísky :wink:
3. říj 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka i ja se pridavam! myslim na tebe :wink:
3. říj 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
.... ja mam takove neskromne prani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chtela bych byt tehotnaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: asi napisu dopis jeziskovi uz dneska.... aby se na to mohl dostatecne brzo pripravit a vedel to uz takhle dopredu :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holki, vletěla jsem tu na chvíli...moc vám děkuji za podporu...zítra myslete na mě a jak budu moc tak vám napíši..už se připravuji na zítřek...tak snad usnu...tak pááá :wink: :wink:
3. říj 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, jen vás jdu pozdravit...všem zklamaným dušičkám tady přeju,a t to vše brzo přebolí..já vím, je to těžké, ael asi to chce opravdu hondě času..

@pampeliska36 dobrý nápad, chtělo by to napsat hromadný dopis Ježíškovi:slight_smile:nebo rovnu petici:slight_smile:
@jezulicka držímpalce, hezky se na to vyspinkej, zíra to bude určitě v pohodě a budeš mí t hodně kvalitních vajíček!!

Opatrujte se, pa
3. říj 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky všem vám tu držím palečky,těhulkám gratuluji a přeji,at jsou v pořádku. A těm co se to nepovedlo.Nevěšte holky hlavu,skoro všechny jsme si to prožívaly a prožily,neuspěch,smutek.ALe nebojte se,ono se to podaří. :wink: Jste holky statečný a musíte bojovat. :wink: Sice vás nestíhám přispívat,ale pokaždé vám sem nakouknu. :wink: A myslím na vás. A vždy si vzpomenu na sebe. 3.listopadu to bude rok,co nám zavedli 2embryjka a z nich máme Kubíčka,který se tu na mě směje. A vás to štěstí určitě také brzo potká. :wink:
4. říj 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki holky
jen jsem tady na skok, abych na vás koukla co nového a pozdravit vás :slight_smile:

Lucifirek: tak už máte malého Kubíčka :wink: tak to moc gratuluji, to je super.

A Hanka koukám už jdete do dalšího?? no to je super.

no holky my se taky nijak nechráníme, sice u nás je to horší, že náš tatínek teda pořád pracuje, a taky je mimo ČR pracovně, tak je to o to horší, a chtěli bychom pomalu dalšího prcka. Ale nevím nevím jak nám bude štěstí přát, každopádně kdyby to mělo jít stejnou cestou jak u Lukáška, tak neváhám a jdu do toho!!

tak zlatíčka naše myslíme na vás, přejeme všem hoooodněěě štěstííííííííííí a sííííííílyyy!!!!!!!

jo a taky jestli budete chtít, tak můžete podpořít hláskama našeho prďolku!!! DĚKUJEME!! A DRŽTE SE!!! :slight_smile:

http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=12651 "hawai po koupeli" děkujem K+L
4. říj 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, kde dnes jste všechny? Jezuličko tak jak?
4. říj 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojyk ,tak jezuli jaká ?? koukám nejsem zvědavá sama :grinning:
4. říj 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já už jsem tak yjak na trní , jak jezulička dopadla... :wink:
4. říj 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky... ja jsem nachcipana jak svina... takze jsem sla v poledne z prace domu a lezim :confounded:

jezulicko... tak cooooooooooooooo? ukazal se ten druhej? :grinning:
4. říj 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka peti? jdes zitra na ten UTZ? MOOOOOOOOOOOOOC NA TEBE BUDU MYSLET!!!!!!!!! at to vypada vic jak dobre!!!
4. říj 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 ahoj rady :wink: jak se mas? uz zacinas zobat marvelon?
4. říj 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 ahojyk ted cekam na ms měla by dorazit v sobotu ,tak doufám že dorazí a začnu zobat ten Marvelon :sweat_smile:
4. říj 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 jeeeeeeee super!!! za chvilku uz taky budes zacinat s pichanim :wink:
4. říj 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 no už aby to bylo :grinning:
4. říj 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezulička nás teda napáná do poslední chvíle :dizzy_face:
4. říj 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 pampeli prý pomáhá se vypotit na citzím těle (tělo na tělo ) :grinning:
4. říj 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
4. říj 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím, že koník poněkud řídne,.. :pensive: jak tady tak i u nás na Repromedě. Nějaká divná doba...Peťka sem nechce chodit,..potřebuje si odpočinout. Ani se jí nedivím,..taky budu intenzivněji od koníka odpočívat. :pensive: Napsala jsem jí, že když bude chtít, ať mi ve středu napíše co a jak,..dala bych vám vědět. Pokud ale nebude chtít,..nebudu na ni tlačit, má ohromně těžký období a musí chtít sama svěřovat se nám se svým trápením. :pensive: nezbývá nám nic jiného, než jen čekat a myslet na ni! :slight_smile:
4. říj 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hezke, ale vzhledem k tomu, ze je i manzel nemocny... nevim nevim :fearful: :fearful: :fearful:
4. říj 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 jeeeeeeeeeeeeeeeeeee ahooooooooooooooooj :wink:
@mufinka0 jojo ja to chapu!
@mufinka0 ahojky Mufi tak co jak bylo v práci
4. říj 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek