CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
4. říj 2010

@pampeliska36 tak by jste se potili na vzajem 🤐

mufinka0
4. říj 2010

@pampeliska36 😢 😢 😢 Dneska depka jak prase,..ale asi to bylo prvním dnem v práci...

mufinka0
4. říj 2010

@raduza2 Hrozný!!!!!! Moc mi to neprospělo teda,...ale budu to muset vydržet. Zase si navyknu a bude to dobrý. 😝

mufinka0
4. říj 2010

A co ta jezulicka??????? Že by ještě spinkala??? 🙂

raduza2
4. říj 2010

@mufinka0 držím palce aby to bylo co nejspíš 😉

pampeliska36
4. říj 2010

@mufinka0 BUDE TO DOBRY!!! pamatuju si na svuj den v praci... ani nebudu psat reakce a chovani svych kolegu.... bylo to nechutny 😢 ted je uz dobre!!!

raduza2
4. říj 2010

@mufinka0 no už nakukuju od tří hodin jestli podá info a stále nic

pampeliska36
4. říj 2010

@raduza2 ty vtipalku!!!!!!! copak nevis, co delaji chlapi, kdyz maji smrtelnou nemoc rymecku ? 😀 😀 😀 😀 😀

raduza2
4. říj 2010

@pampeliska36 nedokáži pochopit chování lidí ,jak můžou být hnusní 😠

mufinka0
4. říj 2010

@raduza2 🙄 jj,..mám pocit že jsem v nějakým kolotoči a nemůžu z toho ven. Asi jsem si to teprve teď pořádně uvědomila... Nastoupila jsem do práce a tím všechno skončilo. Teprve teď je to pro mě definitivní. 🙄

mufinka0
4. říj 2010

@pampeliska36 Hnusní?? Ale oni to nevěděli, ne?

raduza2
4. říj 2010

@pampeliska36 no to vím ,jestli je to jako u nás tak leží jak na smrtelné postely 😀 😀

raduza2
4. říj 2010

@mufinka0 jo,člověku to docvakne ☹ ,ale bude líp uvidíš 😉

mufinka0
4. říj 2010

@raduza2 jj,..ještě jsem se nezbláznila,...tudíž vydržím ještě víc 😀 Ale asi jsem na pokraji svých sil,...nic dalšího raději zkoušet nebudu. Nevím jestli mají v Černovicích volno.. 😒

pampeliska36
4. říj 2010

@mufinka0 bohuzel vedeli... nebyli dost taktni a pri odevzdani neschopenky se me na to primo zeptali... ja to bohuzel necekala a bylo to.... ten navrat byl pak hodne tezkej.... ale je to uz pryc a dal se k tomu vubec nechci vracet 😢

pampeliska36
4. říj 2010

@mufinka0 blazince jsou plny anorekticek 😢 😢 😢 😢

raduza2
4. říj 2010

@mufinka0 to se dá lehce zjistit 😀 ,ne dělám si srandu ,mylslím že člověk toho vydrží až neuvěřitelně moc 😒

mufinka0
4. říj 2010

@pampeliska36 ☹ Kreténi. Mě se dnes na nic nikdo neptal,..ale na to množství lidí co tady je, tak to věděli jen 2, takže v pohodě. Ale i tak,...nechci tady být, chci mít miminko v bříšku a být doma, vařit, poklízet a těšit se na manžela.. 😔 Těhotná... 😔

pampeliska36
4. říj 2010

@mufinka0 JA VIM!!!!!!!!!!!! a ze srdce to preji! bohuzel si musis jeste chvilicku pockat 😨 ale uz jen chvilicku!!! 😉

mufinka0
4. říj 2010

@raduza2 Fakt??? Tak snad jo... 😒

raduza2
4. říj 2010

@mufinka0 myslím že jo akorát si to neuvědomujeme 😉

mufinka0
4. říj 2010

@pampeliska36 Podle toho strachu kterej mě te´d ovládá, tak to asi bude větší chvilička.. 😖 Ale jo,...vydržím to. Nic jinýho nezbývá,.. Jsem jen smutná, že z KETu jsou menší šance na otěhotnění. 🙄

raduza2
4. říj 2010

@mufinka0 nad tím nepřemýšlej ,koukni kolik holek mají mimi z ketu

mufinka0
4. říj 2010

@raduza2 jo já vím... Manžel říká, že to zvládám pořád dobře.

mufinka0
4. říj 2010

@raduza2 já vím.... 😔 Ale kdyby se ti jako mě nepovedlo těhu z 2 hatchujících blastocyst...asi bys taky mluvila jinak. 😔

mufinka0
4. říj 2010

Ježiši,..já to tady po sobě čtu a jen si stěžuju .... A pak že nejsem negativní!!! Jsem strašně pesimistickej člověk,..aspoň teď teda jo. 😠

raduza2
4. říj 2010

@mufinka0 asi ano ,ale nesmíš takle nad tím přemýšlet ,vem si že to musí být bojovníčci když vydrží zamrazeni pak zas rozmarzení 😉

raduza2
4. říj 2010

@mufinka0 máš na to nárok 😵

mufinka0
4. říj 2010

@raduza2 Aby vydrželi!!!!! To že je zamrazili, neznamená že se budou po rozmrazení vyvíjet!!!! 😖

mufinka0
4. říj 2010

@raduza2 jj,..musí to být bojovníci,..páč jejich maminka už nemá sílu moc bojovat.. 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru