• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Zlín - Dr. Křenek, máte zkušenost?

3. března 2014 
Zdravím všechny, máte někdo zkušenosti s Dr.Křenkem ze Zlína? Měli jsme jít k p.Chovancovi,ale ten má dovolenou tak nás přeobjednali k p.Křenkovi. Díky za info. Mějte se
21. led 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucishek007 My jsme byly v září zkonzultovat výsledky spermiogramu a moc milý a příjemný. Teď chodíme k Chovancovi, to same, viděli jsme se zatím jednou, na konci února jdeme na další konzultaci. I sestřičky tam jsou moc fajn
30. led 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já chodím of.ke kovalčíkovi,ale více jsem u řena je milej a docela i zábavný všichni doktoři jsou ve zlíně super můžu doporučit je jedno u koho jsi jednají jako profíci
30. led 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucijete
@renda12 díky holky, bojím se toho co bude. mám už z toho depky. jednou jsme už absolvovali bez úspěchu tak čekám co bude teď
4. únor 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucishek007

já jdu taky na daší pokus druhý a věřím mu první nám vyšel,ale jen na chvilinku tak doufáme že to klapne na 100% až do konce
7. únor 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@renda12 a kdy jdete? já čekám na MS a začnu stimulovat (měla by přijít teď v neděli) no musím začít taky věřit ptž to by nás s manželem asi položilo na kolena uplně. bohužel musíme použít dárce takže to pro nás není vůbec jednoduché
10. únor 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Křenek je super, moc příjemný. Taky sem se bála. Já dneska začínam stimulovat, poprvé si píchnout jehlu bude něco. Mám z nich hrůzu. Snad nám to všem klapne..
19. únor 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky chodím do Zlína k Dr. Křenkovi... ale už jsem prošla asi rukama všech zdejších lékařů a všichni mi přijdou fajn :slight_smile: chystáme se teď na druhou inseminaci....
26. únor 2014 v 15:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ale koukám, že Dr. je oblíbený, když tu vzniklo i jeho vlastní forum :slight_smile:))
26. únor 2014 v 15:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petule_c ahojkky, jak jsi na tom? já jdu zítra na odběr vajíček a v pondělí pravděpodobně na ET. Čím stimuluješ? Já měla gonal a to bylo v pohodě. Horší jak sem dostala cetrotide a ten se píchal do stehna, to bylo fujky fujjjjjj :unamused: ale zvládla sem to... určitě nám to klapne :wink:
27. únor 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anna34 jj vypadá to, že Křéňa je velice oblíbený :dizzy_face: a jak probíhá inseminace? my jdeme na IVF a kamarádka podstoupí asi taky inseminaci tak ať vím co ji čeká
27. únor 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucishek007 ahojky. Tak ja mela leky stejne,nastesti picha muj. Zitra posledni inekce a v nedeli odber. Klapne!! Ja v to verim na 100% od soboty nemocenska a uz budu jen relaxovat a odpocivat,at mam super naladu a jsem s nervickama ok. Drzim palecky
27. únor 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petule_c no já jdu na odběr už zítra a v pondělí by mi měli asi mimísky vrátit zpátky :slight_smile: já teda mám volno a ve čtvrtek jdu normálně do práce. věřím, že pokud se má mimísek udržýet tak se udrží... doma bych se asi zbláznila
27. únor 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucishek007 tak to jo, taky bych radši šla do práce, ale je to tam teď celkem dost hektické a asi bych se tam stresovala a dopadlo to špatně :( takže radši budu relaxovat doma, přečtu opět nějaké knížky a budu uhánět kamarádky na kafíčko :grinning: Držím moc palečky, už to máš asi za sebou. Tak hlavně, ať je to vše v pořádku
28. únor 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc vám tady držím palečky, ať to klapne a dočkáte se vytoužených miminek:slight_smile:
Já mám díky Zlínu 15-ti měsíčního chlapečka :slight_smile: Nebylo to vždy jednoduché, někdy hodně psychicky náročné, ale i když nám dávali hodně malou šanci, že se to povede, tak to vyšlo :grinning: Zpočátku jsem chodila taky k Dr.Křenkovi, potom jsem přešla k Dr.Slovákové, a nemůžu si ji vynachválit.
28. únor 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petule_c já se stresovat nehodlám :slight_smile: vím, že bude embryjko v bříšku, tak nechci abych něco pokazila .... knížek mám taky doma nakoupeno tak budu číst a relaxovat... jj už to mám za sebou a v pondělí si jdem pro mimíska ... přeju ať to zvládneš levou zadní :wink:
1. bře 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kikina9 tak to je paráda!! gratuluju!!!! my si jdem v pondělí pro mimíska. máme oplodněných 6 vajíček tak uvidíme jak se vyvinou. je to fakt na psychiku,ale co neudělat pro toho prcka
1. bře 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucishek007 Mám za sebou stimulaci injekcemi a inseminace samotná je uplně v pohodě...zavedou Ti jen takový katetr do dělohy se spermiemi, trvá to chvilku :slight_smile: žádná hrůza ani bolest to nebyla... doktor Křéňa byl šetrný :slight_smile:))

jak po odběru vajíček??
1. bře 2014 ve 12:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anna34 tak my máme komplet cyklus IVF se spermiema od dárce, takže vajíčka oplodňují mimo, tzn. že mi musí jeden den vajíčka odebrat a pak vrátit oplodněné embryjka zpátky...
1. bře 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucishek007 tak pondeli za chvilku. Snad bude u nas odber v poradku a budeme jich mit dost. Jeden vajecnik mam zadazeny tou potvorou endometriozou..mno,asi pujdu taky jeste dokoupit nejakou knizecku :slight_smile: mozna bude u nas i metoda PICSI, tak sem zvedava.. Ale urcite nam to vsem vyjde a mimisek bude u nas v naruci!!
1. bře 2014 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petule_c jj pondělí je tu hned. pak bude dlouhé to čekání jestli se to povedlo nebo ne.... určitě jich budete mít dost :wink: já měla v jednom vaječníku jich 7 a ve druhém 2 takže neházej flintu do žita :wink: přesně jak píšeš, určitě nám to vyjde :wink:
2. bře 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucishek007 tak ja odpocivam doma,nejak me to boli :( tak sme meli 11 foliku. Na mimiska pujdem az v patek jak to vypada, nechali jsme dat par metod na vic , aby byla vetsi sance. Tak zitra budu drzet palecky a za 14dni tez!! Jeste si budem posilat pupiky jak nam rostou :grinning:
2. bře 2014 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petule_c mě to bolelo taky strašně v ten den a celý den sem proležela. další den už to bylo lepší :wink: kdo ti vajíčka odebíral? no máte krásnou úrodičku... my jdem v pondělí ptž jsem zařazená do programu na ozkoušení nového léku a to požaduje 3-denní kultivaci. děkuji za palečky, doufám, že to bude v pohodě a mimísek začne zahnizďovat :slight_smile: už se těším na ty naše fotečky :grinning:
2. bře 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juu tak at je novinka uspesna. Taky cely den lezim,mam bricho jak v 6mesici :grinning: snad to bude zitra ok uz. Dr. Slovakova myslim, byla jsem trochu nervni...tak uvidim zitra, co mi rekne embriolozka. Jj ja taky, budu jak vorvan :D ted jak mam nafoukle bricho, tak saty nebo leginy, jinam se nevlezu
2. bře 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. bře 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petule_c mě odebíral pan Rumpík a bylo to v poho. akorát to bolelo až potom.... no su dneska nervózní... pořád přemýšlím jestli jedno nebo dvě embryjka dát zpátky :frowning2: už ať to máme za sebou a v ruce těhotenské průkazky :sunglasses:
3. bře 2014 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucishek007 to zvladnes! Ja jsem rada,ze to mam az v patek, bricho mam jak sud a porad me to boli..drzim palecky a urcite se rozhodnes nejlip jak muzes..myslim na tebe a hlavne odpocivat!!!
3. bře 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, jmenuji se Klára Tomešová, jsem studentkou porodní asistence na Vysoké škole zdravotnické o. p. s., Duškova 7, Praha 5. Ráda bych Vás požádala o vyplnění dotazníku, který mi bude sloužit jako podklad k průzkumu v bakalářské práci na téma Vývoj asistované reprodukce.Je jedno, kdy jste asistovanou reprodukci podstoupili. Předem děkuji za pomoc.
https://docs.google.com/forms/d/13JJfXN9GoNjjLkkmLEUiD9w_R1PSGJZk3E3s4phU7P0/viewform
3. bře 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek