• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čeká nás první IVF

25. června 2013 
lelo, tak dneska jsi 9.den po ET? ted jsem to precetla jinde, promin, ale nejak se mi to vykourilo z hlavy. jak si uzivas doma? me to docela bavi... zatim. jdes na test z krve toho 30.1? ja mam testovat az 2.2.
25. led 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je taky fajn, i když jak jsem psala v diskusi IVF, chodím pořád na záchod, protože by měla zítra dle mého cyklu přijít mrcha, tak doufám že nedorazí. Testovat chci ještě před odběrem z krve, abych tam šla trochu připravená.
25. led 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lelo, honim te po diskuzich :grinning: :grinning: tak snad se najdeme :grinning:
25. led 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dneska rozdávačka, běhám z jedné do druhé :grinning:
25. led 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. led 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lelo, držíííím palce!!! Já jsem 9 den po ET už testovala a bylo to přesně před rokem :grinning:
25. led 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Marinko, myslíš, že už 9. den už může být na testu něco vidět????? :sweat_smile: Měla jsi ho tehdy už pozitivní???? Jéééžiši, já to asi nevydržím.
25. led 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marinko, jakpak je? to jsou ale pro tebe vzpominky, co?
dagi - nezapomen, chodit okolo, okolo... do ruky nebrat :grinning: :grinning: nezapomen, ze je to u kazdeho jine :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak na vás myslím, kdy budou testy a držíme vám palečky :slight_smile:

já 9 ten po ET ještě test pozitivní neměla
25. led 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jul, to jsi me uklidnila... zkusila jsem 8.den a nic.
copak delas? jdu neco malo poklidit, dnes sedim jen na netu. papa.
25. led 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky je tu někdo kdo chodi do ARTU v Českých Budejovicich
17. čer 2013 ve 21:53  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím, mám dotaz......měl jsem mít první IVF, ale mám cystu na vaječníku...nemůžeme stimulovat :frowning2: prosím brala jste některá před IVF antikoncepci? a kolikátý den?
24. čer 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margitam Ahoj tak mě čeká taky první IVF ve středu se jdu domluvit kdy začnem.S tou antikoncepcí ti asi neporadím,protože mě to čeká taky bylo mi řečeno,že mi nasadí antikoncepci před IVF :fearful: Ty jo ale někde sem tu četla kdy to některý holky brali,ale už si vážně nepamatuju a kdy by jsi měla tedy začít se stimulováním ?
24. čer 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allmeyo jsem se ptala, prý do 5 dne cyklu...zítra si pro ni hned skočím
24. čer 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvůli čemu by jsi měla brát před tím IVF antikoncepci.
25. čer 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek