• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na testík po ET/KET

5. září 2011 
@caricia1 ahojky tak co testovala si dneska? pořád na tebe myslím, jestly se oběvila čárečka nebo ne :grinning: ale já věřím, že jo :grinning:
5. srp 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 Ahuj,jojo testovala..Mamatest 10...Objevil se mi duch..Tak nevím,je vidět opravdu malinko ale je tam,tak zítra znova:grinning:
5. srp 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 no supeeeerrr :grinning: nejlíp to poznáš jak čárka sílí na testíku který budeš dělat obden :slight_smile: potichoučku ti gratuluji :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 :slight_smile: nu jelikož se znám,tak vím že budu testovat každý den...Ale je fakt,že je opravdu,opravdu hooodně málo viditelná.Sice tam je,ale tak,tak..Uvidíme co z toho bude :wink:
5. srp 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 určitě to bude dobrý, když už tam je sice slabounká, ale je. :grinning: Já sem taky vždycky testovala denně, ono to prostě nejde netestovat :grinning: Mě dneska přišla zásoba těhu testů, takže mám doma velký zásoby :grinning:
5. srp 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 jojo ty jsou třeba :grinning: já tu mám 6 krabiček :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 hihi mě přišly tři krabičky mamatestu citlivost 10, takže šest testíků a pak ještě tři testíky clearblu citlivost 25. to abych si to pak potvrdila :grinning: :grinning: protože tentokrát nám to vyjde na 100% :grinning: už jenom týden a budu mít bobíšky u sebe a pak to určitě nevydržíma budu zase testovat ten 8.den :grinning: :grinning: takže v podstatě už jenom něco přes patnáct dní a budu moct testovat :grinning: :grinning: možná ti těma počtama přijdu jak blázen, ale počítám skoro i minuty :sweat_smile:
5. srp 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 Počítáš uplně stejně jako já :grinning: :grinning: Slyšela jsem na mamatest hodně chvaly,ale taky se tu různě píše,že mamatest 10 ukazuje duchy a nic z toho není,tak nevim,nevim. :unamused:
5. srp 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 já testovala vždycky mamatestem, prostě když byl neg. tak to bylo jasný, jenom ten minulý měsíc sem ho měla pozityvní, ale bohužel šlo o biochemické těhu. Takže mamatestu věřím na 100% nikdy mě nesklamal a nikdy my nevyšel falešně pozityvní výsledek. Jsou opravdu spolehlivý. A to sem těžká váha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 Tak si mi zas dodala trošku optimismu :wink: Uvidím zítra nu..Dělat si ho večer asi nemá cenu vid? :grinning: :grinning:
5. srp 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak oživuji téma :grinning: :grinning: :grinning: najde se někdo kdo bude čekat na testík jako já? Dneska sem podstoupila 3.ET jednoho bojovníčka :grinning:
5. zář 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek