Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Čekání na TT - je nás tu víc?

kaculi28
25. črc 2018

Ahoj děvčátka, je tu někdo, kdo má za sebou KET a čeká až si udělá TT ? Jsem 6.tý den po KETu a to čekání je neúnosné.
Dneska jsem si dělala digitální TT a negativní, tak snad to není už platný výsledek.
😲

nilako
Autor odpověď smazal
Zobraz
kaculi28
autor
25. črc 2018

To čekání je nekonečné. Taky jsem si říkala,ze budu dělat test až v terminu,ale nedá se to vydrzet.
Mela jsi PK ? A beres nějaké hormony ?

nilako
Autor odpověď smazal
Zobraz
kolapav
25. črc 2018

Ahoj já jsem byla na et v pondělí, testovat mám 6.8.taky do termínu určitě nevydržím 😁

kolapav
25. črc 2018

@nilako taky jsem měla 8mm dr říkal že to v pohodě stačí 😉neboj

kolapav
25. črc 2018

Jo a beru utroš 4-0-4, prednison 1-0-0 a ráno píchám fraxiparin.

nilako
Autor odpověď smazal
Zobraz
kaculi28
autor
25. črc 2018

Mela jsem taky PK. Mame jen jedno embryjko, po 6.ti denni PK, paty den nebyl ani jeden s šestý den jeden zabojoval a dohnal to.
Taky beru estrofem 1-0-1 a ultros 2-0-2. Tak snad ty hormony k něčemu budou.
Zase si rikam,ze kdyz to dohnal,tak tady chce byt a vyjít to musi. Ale i presto me napada,ze uz ani ve me není. Nebo ze uz to vzdal. Když byl dneska TT negativní.

nilako
Autor odpověď smazal
Zobraz
nilako
Autor odpověď smazal
Zobraz
xxx3d
26. črc 2018

@kaculi28 ahoj,
já odpovídám hlavně proto, že nechápu, k čemu ten stres... myslím tím to dělat si test dřív, než bys měla, protože to ničemu neprospěje, jestli máš být těhotná, budeš, jestli ne, nepomůže ti ani deset testů za den.
Já když jsem byla na klinice, tak mi řekli, kdy si můžu udělat test doma, a potom mi řekli, kdy mám přijít na krev a zavolat si pro výsledky, a já jsem si žádnej test nedělala, šla jsem tam až na tu krev a pak si volala na výsledky.
Prostě a jednoduše jsem si řekla, že je všechno v pořádku, a že se nechám překvapit.
Kdybych na to šla jak ty, možná bych neměla svého Cipíska.
Prostě se těš, počkej alespoň na správnou dobu na udělání testu, a hlavně se nestresuj, není to ku prospěchu ničemu.

kagaka
26. črc 2018

Ahoj spolusnazilky, ja jsem dnes 10. Den po et, dvou hatchujicich blastocyst, dnes test a duch. Mam testovat az v pondeli. U me je vyhra ze test vubec neco ukazal, mam dve dcery prirozene a ani u jedne jsem nemela pozitivni test, u 1. Ani po potvrzeni od Gyndr. Ze jsem opravdu tehu. Jen rikam nezoufejte, rozhodujici je krev.

kaculi28
autor
27. črc 2018

@nilako ano vše v poradku. Test jsem nedělala. Budu ho dělat až v termínu,jak rekli doktor. Tj v nedeli. Takže se nechám překvapit. A budu verit tomu,ze se prdolkovi u me libi. 👍

kaculi28
autor
27. črc 2018

@xxx3d
Dekuji za reakci. Vcera mi to vysvětlovalo tolik lidi,mamka,kamaradka,svargova,ze opravdu počkám. A co se ma stat,stane se. Mas pravdu,ze pokud to vyjít nema,tak ja to ted uz nijak neovlivnim. V nedeli si udělám test,bylo receno v CAR,že mam dělat 10.den po KET a v utery půjdu na krev.

xxx3d
27. črc 2018

@kaculi28 přeju štěstí, ať to vyjde! 🍀

kaculi28
autor
27. črc 2018

@xxx3d dekuji moc.

sonisek
14. říj 2018

Ahojky,čeká tu někdo na TT?? Jsem 8.den po ET a test zatím nechci dělat 😀

Sem začni psát odpověď...

Odešli