icon

Jak zvládnout čekání na výsledky NIPT testu?

avatar
veronika1105
11. kvě 2026

Čekám již sedmý den na výsledky... Screening vyšel pozitivní 1:250... Šíjové projasnění 1.84, nosní kůstka přítomná, plod bez zjevných VVV , 36 let. Já jsem ale strašně na nervy .. čekáme třetí miminko. Poslali nás krev hned oba dva.
Měla jste to některá podobně, to čekání je nekonečný.

avatar
malilixxx
29. kvě 2026

@veronika1105 ahoj, já čekám už podruhé. V prvním odběru nebylo dost DNA. Už to bude dohromady 14 dní.

avatar
veronika1105
autor
12. čer 2026
@malilixxx

@veronika1105 ahoj, já čekám už podruhé. V prvním odběru nebylo dost DNA. Už to bude dohromady 14 dní.

@malilixxx ahoj, jak jsi dopadla? Moc přeji ať je vše v pořádku 🍀🙂

avatar
malilixxx
13. čer 2026
@veronika1105

@malilixxx ahoj, jak jsi dopadla? Moc přeji ať je vše v pořádku 🍀🙂

@veronika1105 ahoj, děkuji moc. Vše je ok, nipt negativní. Ještě v pátek jedeme na FECHO, pomaleji se mu vyvíjí srdíčko. A jak ty? Vše ok? 🙏

avatar
veronika1105
autor
14. čer 2026

Ahoj, NIPT taky negativní, jeste jsme pak museli pro kontrolu na UTZ v 16tt taky v pořádku. Tak teď ve 20tt a snad bude vše OK.
Tobě držím pěsti ať je všechno v pořádku také 🍀🙂