Čekání na testík po ET/KET

caricia1
1. srp 2011

Tak snad se někdo přidá.. 😉

mufinka26
5. srp 2011

@caricia1 ahojky tak co testovala si dneska? pořád na tebe myslím, jestly se oběvila čárečka nebo ne 😀 ale já věřím, že jo 😀

caricia1
autor
5. srp 2011

@mufinka26 Ahuj,jojo testovala..Mamatest 10...Objevil se mi duch..Tak nevím,je vidět opravdu malinko ale je tam,tak zítra znova😀

mufinka26
5. srp 2011

@caricia1 no supeeeerrr 😀 nejlíp to poznáš jak čárka sílí na testíku který budeš dělat obden 🙂 potichoučku ti gratuluji 😀 😀 😀

caricia1
autor
5. srp 2011

@mufinka26 🙂 nu jelikož se znám,tak vím že budu testovat každý den...Ale je fakt,že je opravdu,opravdu hooodně málo viditelná.Sice tam je,ale tak,tak..Uvidíme co z toho bude 😉

mufinka26
5. srp 2011

@caricia1 určitě to bude dobrý, když už tam je sice slabounká, ale je. 😀 Já sem taky vždycky testovala denně, ono to prostě nejde netestovat 😀 Mě dneska přišla zásoba těhu testů, takže mám doma velký zásoby 😀

caricia1
autor
5. srp 2011

@mufinka26 jojo ty jsou třeba 😀 já tu mám 6 krabiček 😀 😀 😀

mufinka26
5. srp 2011

@caricia1 hihi mě přišly tři krabičky mamatestu citlivost 10, takže šest testíků a pak ještě tři testíky clearblu citlivost 25. to abych si to pak potvrdila 😀 😀 protože tentokrát nám to vyjde na 100% 😀 už jenom týden a budu mít bobíšky u sebe a pak to určitě nevydržíma budu zase testovat ten 8.den 😀 😀 takže v podstatě už jenom něco přes patnáct dní a budu moct testovat 😀 😀 možná ti těma počtama přijdu jak blázen, ale počítám skoro i minuty 😅

caricia1
autor
5. srp 2011

@mufinka26 Počítáš uplně stejně jako já 😀 😀 Slyšela jsem na mamatest hodně chvaly,ale taky se tu různě píše,že mamatest 10 ukazuje duchy a nic z toho není,tak nevim,nevim. 😒

mufinka26
5. srp 2011

@caricia1 já testovala vždycky mamatestem, prostě když byl neg. tak to bylo jasný, jenom ten minulý měsíc sem ho měla pozityvní, ale bohužel šlo o biochemické těhu. Takže mamatestu věřím na 100% nikdy mě nesklamal a nikdy my nevyšel falešně pozityvní výsledek. Jsou opravdu spolehlivý. A to sem těžká váha 😀 😀 😀 😀

caricia1
autor
5. srp 2011

@mufinka26 Tak si mi zas dodala trošku optimismu 😉 Uvidím zítra nu..Dělat si ho večer asi nemá cenu vid? 😀 😀

mufinka26
5. zář 2011

tak oživuji téma 😀 😀 😀 najde se někdo kdo bude čekat na testík jako já? Dneska sem podstoupila 3.ET jednoho bojovníčka 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru