Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
13. bře 2012

@rory_g dělala mi to tenkrát Smetanová,a když nepočítám,že jsem se musela už nahá znovu oblékat,letět na toaletu,přijít dole bez a znovu svléknout,tak to byla chvilinka 🙂

rory_g
13. bře 2012

@majcam ajejej...já z toho mám trauma 😅 Myslela jsem si, že už to nebudu mít tolik, ale tento cyklus se na kvantitu fakt povedl 😝 😀

malina2
13. bře 2012

@rory_g No šla bych s tampónem, ten mi připadne v tomhle případě praktičtější. Předtím si zaběhneš na wc. Už si nepamatuju, jak dlouho to trvá, ale tipuju tak 20 min. Mně tam zjistili endometr., byla jsem z toho pak dost špatná. Ale to nebude tvůj případ ;)

rory_g
13. bře 2012

@malina2 no snad ne...má to nějaké příznaky? 😕 Já už se děsím všeho, přeci jen se snažíme 5 let...

darkwitch
13. bře 2012

Tak myslím, že se mi ms rozjíždí, ale tak třeba se chytl jen jeden brouček, dum spiro spero... co myslíte, když už se mi rozjíždí ms, má smysl, čekat na krev až do pondělka kdy mám jít, podle Langerové, nebo můžu jít už ve čtvrtek? manžel má v sobotu oslavu narozenin, tak abych věděla jestli tam můžu nebo ne 🙂

majcam
13. bře 2012

@darkwitch udělej si test!!!

darkwitch
13. bře 2012

@majcam no mě test ještě nikdy dvě čárky neukázal, ale podle krve jsem těhotná byla...

majcam
13. bře 2012

@darkwitch a joo vlastně,ale měla si tenkrát nízké HCG,tak proto to test nezachytil,a nechceš zítra skočit někam do laborky?

darkwitch
13. bře 2012

@majcam no přemýšlím, že ve čtvrtek skočím do gennetu... sice jsem měla jít až v pondělí, ale myslím, že když se ms rozjíždí tak mi nemůžou nic říct...

majcam
13. bře 2012

@darkwitch no ale kdyby sis skočila zítra,a potvrdilo se HCG,tak bys mohla třeba nasadit víc ultroše a postel 😉

darkwitch
13. bře 2012

@majcam no nevím jestli postel je to co chci... to že v ní neležím je důvod proč jsem se ještě nezbláznila, popravdě mnohem víc, než toho že to nevyjde se děsím toho, že bude nějaké nízké hcg a já zas budu každou chvíli čekat kdy bude konec... proč to nemůže normálně vyjít bez toho abych to dostala...

majcam
13. bře 2012

@darkwitch já vím,ale si prostě dvakrát "pohnojená",tak to musí vyjít!!!!!!!!!

darkwitch
13. bře 2012

@majcam jo musí :D

majcam
14. bře 2012

@darkwitch tak jak?!

darkwitch
14. bře 2012

@majcam ms se rozjela, tak zítra ráno skočím do gennetu na krev...

rory_g
14. bře 2012

Ahojky, tak 4D dopadlo dobře, dr. se děloha a vaječníky líbily a folíků mám prý dost. Tak ještě imunologie a snad v dubnu konečně začnu stimulovat.. 😅

pentagras
14. bře 2012

@zvalentova Ahojky, tak jak se citíš, ještě stále 3 v1?? My se držíme statečně, zatím 🙂 🙂
Jinak všechny Vás holčičky zdravím a nakukuju, jak se tu všem daří 🙂 🙂

zvalentova
15. bře 2012

@pentagras stále 3v1, ale je to dost náročné. Bolí mě celý člověk. Dítka se mají údajně méně vrtět... to ovšem ne ti naši 😀

majcam
15. bře 2012

@darkwitch ojojoj,dej vědět jak krev dopadla 😨
@pentagras
@zvalentova krásně držíte holky 😵

majcam
15. bře 2012

@rychetkami jak dopadl UTZ?!

rychetkami
15. bře 2012

@majcam ahoooj, ty máš ale pamatováka🙂 děti jsou zdravé, pan doktor se nám věnoval - taky tam nad ním stál manžel a tvářil se inteligentně, navíc já kladla své všetečné otázky, změřil hlavičky, věnoval se páteřím, protože tam jsme měli doporučenou detailní kontrolu, srdíčka, žaludek, ledviny..manžel z něj i vymámil, že máme natuty jednoho klučinu a s velkou pravděpodobností je Bčko holčička...v to jsem nedoufala.

majcam
15. bře 2012

@rychetkami no BOMBA!!!!!Tady slzím.... 😕 😉

zvalentova
15. bře 2012

@rychetkami parádní UTZ, všechno je super 🙂

rychetkami
15. bře 2012

@majcam díík, neslz 🙂 zatím bojujeme dál! co tvoje malá?
@zvalentova dík, v to jsem se neodvážila ani doufat, říkala jsem si, že štěstí už jsme si vybrali... tak teď jen držet a vydržet...jdeš mi příkladem 😀

majcam
15. bře 2012

@rychetkami díky snad dobrý,mele se tam dole jako blázen,v úterý jdu do poradny a dostanu žádanku na cukr,tak se docela bojim,protože mé prasečí přežírání nemá obdoby 🙂 ...to už dáme,neboj...chodim na soukromou diskuzi a tam už maj všichni kočárky a výbavičku 😕 ,já mám akorát oblečení co nám nakoupila tchýně vzadu ve skříni a tim končim 😅

malina2
15. bře 2012

@rychetkami Tak to je krásný! Gratuluju! Já byla dneska taky na utz, ovšem teprve na vyšetření na konci 1.trim, mimčo v pořádku, je prý krásně symetrické, schovávalo si pořád obličej za ručičky, úplně jsem tam slzela. Riziko Downa 1:2000, což mě uklidnilo. Pohlaví mi neřekla, prý je to moc brzo, takže se ani nedívala...

malina2
15. bře 2012

@rory_g Super výsledek, ani jsem ti nestihla odpovědět na ty příznaky, to už teď vědět nemusíš!

darkwitch
15. bře 2012

@majcam určitě dám vědět jak krev dopadla, ale až zítra, dnes jsem ani nezkoušela štěstí, sestřička stejně říkala, že mám volat až zítra... a bylo to veselé nikdy nechtěj kartičku pojištovny a když jsem ji dnes zapomněla tak ji po mě chtěli všichni, ale nechali se ukecat občankou 😀 a sestřička mi řekla, že jdu na krev moc brzo, ale když jsem jí řekla že to vím, ale že došla ms tak mi vypsala žádanku už bez řečí...

rory_g
15. bře 2012

@malina2 díky 🙂 Teď už jen aby dopadla imunologie a hurá na IVF...

pentagras
15. bře 2012

@zvalentova no mě hrozil celou dobu porod předčasnej a ted jsem se zavřela, hustý 😀 jinak malá se má čile k světu 😀 Taky už nemůžu spát a chodit i otejkám, tak se už teším 🙂
@majcam děkuju 🙂