• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@majcam jako spí po obědě ty 2-2,5 hodiny, ale nesmí ráno moc vyspávat :grinning: ...dneska vstával v 7, dostal mlíko a pak ho taťka dal do postýlky, to už pak ale nespí, rajtuje, hraje si, vstáváme kolem 8. Já jsem teď vyzkoušela, že o kolik vstane pozdějš po 6 ráno, o to ho dám po 12. a funguje to, zdá se. Takže včera šel spát asi ve 12.45 a spinkal...tak uvidíme, musim ho ale taky dopoledne unavit :grinning: :grinning: ...byli jsme v mateřském centru, hrál si tam 2,5 hodiny. Dneska hlídá od 9 ráno tchýně....hurááááá...a zítra jedu do Německa na výprodej se podívat....hlídá manžel :grinning: :grinning: :grinning: ....se musím trochu zrelaxovat. :sweat_smile: :grinning:
Tě to čeká taky. Kristiánek spal do 9 měsíců 3x denně, dopoledne, po obědě a k večeru...a najednou, jak když utne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile: Tchýně řikala, že neteř se synovcem od roka nespali vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, moc děkujeme všem za gratulace, máme z nich velkou radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Na to bříšku jsme zkoušeli Espumisan kapky, ale bez výsledku :confounded: Ale na dnešek byl kupodivu klid a v noci se budila po 2 hodinách, tak jsem si užívala slastný spánek :grinning: Zkoušela jsem včera nejíst mléčné výrobky, prý to taky může pomoct, tak uvidíme.
Fotku určitě hodím, snad se k tomu dostanu večer, až dorazí manža.
23. led 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre paráda :slight_smile: ,taky mi ještě spí tak třikrát,ikdyž teď v poslední době se jí už potřetí blbě usíná,takže brečí,tak jí vytahuju a snažím se to s ní do koupání nějak vydržet,je pěkně protivná,ale to je i když spí třikrát,asi jak se blíží ten večer...,teď už se jí konečně prořezávaj zuby,tak je teda taky mrzutá,ale čekala jsem to horší :wink:
23. led 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox jj určo tvá strava i pomůže :wink: ,ale já zase nemůžu moc radit,malá byla dokrmovaná a já odsávala, netvořilo se mi tolik mlíka,ale to je dlouhá kapitola :wink:
23. led 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox zkus ten Sab Simplex :wink: :wink:
23. led 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam my jsme do 9 měsíců žádný zuby neměli :grinning: ...pak za měsíc narostly 4...a od tý doby zase nic :fearful:
jak to popisuješ, takhle to začalo, večer už nemohl usnout...a pak usnul dopoledne a po obědě už zase nechtěl, tak jsem mu to překopala, že prostě dopoledne spát nebude, až po obědě, a to někdy byl úplně vyřízenej před obědem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a zvyknul si :sunglasses:
23. led 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre to si dobrá,že si mu to takhle překopala :slight_smile: ,mě přijde,že N.je pak strašně protivná a to mi pak ani nesní kaši a brečí u toho,jak už je hotová,takže jí teď zase začnu dávat kaši trochu do mlíka do flašky,protože to jsou pomalu hysteráky a stejně tý kaše sní málo,takže dojídám :wink: ,tý jo to si dal načas se zoubkama :wink: ,já se hrozně těšila na ty první spodní zoubky,ty děti jsou s nima strašně roztomilý :wink:
23. led 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: ja jsem zde :slight_smile:.5.2. jdeme na UZ...
23. led 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza jo a to je jako všechno,jo?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
23. led 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: co chceš vedet :slight_smile:
23. led 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre Díky, zítra jdeme do poradny, tak se zeptám. Ono s těma kapkama je to asi individuální a záleží, co komu sedne. Asi se musí zkoušet. Neteřince Sab S. nezabral, ale fakt to asi chce odzkoušet...
@majcam Jsem zvědavá, jestli jí vlásky vydrží :wink:
23. led 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak tady jsme :wink:
23. led 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@betox ta je krásná :slight_smile: gratuluji
24. led 2013 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox ahoj, přidám svou zkušenost. Každému vyhovuje něco jiného, mě se osvědčily kapičky Bio Gaia. Jsou to čistá probiotika a děti je dobře snáší. Ale největší úspěch měl při kojení odvar z kmínu a přežít do 3 měs. :wink:
24. led 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@betox ježiš to je koťátko :wink: ,to víš že jí vydržej,přinejhorším jí vypadaj vzadu,ale taky nemusí,N. tam nevypadaly :wink: , a po kom má vlásky?! :wink:
@inza ty ty jedna tajemná :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ,jak se cítíš,jak si to užíváš a tak :frowning2:
24. led 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35 Moc děkujeme
@zvalentova Díky za zkušenosti, ráno jsem si uvařila kmínový odvar, taky jsem četla, že pomáhá. O těch kapičkách jsem slyšela, že prý jsou super, ale taky někdo psal, že nepomohly....Teď jsem 2 dny nejedla mléčné výrobky a řekla bych, že to je lepší, obě noci byl docela klid.
@majcam Díky, je to fakt kotě :wink: Vlásky má 100% po manžovi, máme tady jeho fotku jako miminka a je to jak přes kopírák. Po mě snad bude mít aspoň oči :wink: Jinak taťka je pochopitelně patřičně pyšný, všichni mu říkají, jak se mu povedla... :grinning:
24. led 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@betox jj ješitové :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,manža tady taky furt říká jak se snažil v kabince :dizzy_face:
24. led 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam :grinning: :grinning: :grinning: ale to je dobře, není nad to vidět, jak jsou spolu spokojení :wink: Dodává to chlapům další rozměr :wink:
24. led 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox: je úúúžasná :slight_smile:..užívejte si to :slight_smile:

mandre: to víš, není čas, ale jukám jukám, jestli se nám (staré gardě :slight_smile: ) daří...a musím říct, že daří a z toho mám ohromnou radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. led 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@betox nádherná a sladoučká !!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. led 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox moc krásná vlasatice :dizzy_face: Gratuluji!!!
24. led 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1, @monnn, @petaloudi - holky moc všem děkuji, jste zlaté :wink:
25. led 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@betox takovýhle vlasy budeme mít asi za hodně dlouho :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox nemáš zač,Julinka je fakt sladoučká :dizzy_face: a kytička předpokládám správně od tatky za dcerušku,že jo???? :grinning:
25. led 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox: ta je fakt roztomila vlasatice...Tak ať to holky zvladate v pohode
26. led 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza čau Ivi,tak co ty?kulatíš se? :grinning: hele někde jsem četla,že když dáš lžíci sody do moči dle reakce budeš vědět pohlaví,šumí - kluk,nešumí- holka vyzkoušíš to :wink: ?
26. led 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox Ta je úžasná. Bříško mi přijde, že se více méně musí přežít. U ségry malé, která s ním hodně bojovala, tak pomohlo asi to, že dostala homeopatika a probiotika.

Simon je astmatik. :frowning2: Teď jsme byli týden na horách, tak snad vydrží zdravý.
27. led 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn chichi, to je kytka od známé z Německa, poslala jí kurýrem, tak jsme jí hned vyfotili s malou :grinning: Od manži jsem dostala šperk, ale ke kytce se ještě nedostal, ale to neva, má toho fakt až nad hlavu :wink:
@inza díky, Ty už to máš taky za chvíli, uteče to jako voda :wink: Jak si užíváš bříško?
@anlek Díky moc, nasadili jsme probiotika a já vysadila komplet mléčné výrobky, tak mi připadá, že je to o dost lepší. Nemá na 100% pokoj, ale ten průběh je o moc hladší a rychlejší.
Tak to je taky chuť s astmatem :frowning2: Třeba se to zlepší s věkem.
27. led 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox chichi,hele já k malému sice též dostala kytku i šperk ,ale super kytici jsem dostala tehdy od kamarádky z UK,ale ne kurýrem,ale zrovna tu byla na dovolené :grinning:
27. led 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, asi budu znovu patřit k vám :slight_smile:. Mám novou paní doktorku, která říká, že bych mohla další těhotenství zvládnout, všechny komplikace z předchozího těhotenství (a hlavně po porodu) zná. Každopádně antikoncepci jsem po narození A+A nebrala, nijak se nechráníme a neotěhotněla jsem. Teď jsme 4 měsíce zkoušeli clostylbegit+utroš, ovulace se nedostavila, takže paní dr. došla k názoru, že znovu Gennet. Z předchozího IVF žádná zmražená embrya nemáme. Jaké jsou teď čekací doby? A lze vybrat doktora, ke kterému chci? Nebo musím k tomu, u koho jsem byla? A s kým máte nejlepší zkušenosti? Nestíhám vás dočíst, ale koukám, že je tu za dva roky spousta nových maminek - paráda :slight_smile: :slight_smile:
27. led 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek