Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

betox
28. led 2013

@monnn 😀 To jsou ty paradoxy 😉

iveet1
28. led 2013

@pistalinda35 Ahoj, sice opožděně, ale připojuji se k debatě, už asi stimuluješ a nebo máš stimulaci za sebou a možná jsme se v Gennetu i potkali, já jsem po stimulaci pár dnů a bohužel po neúspěšném OPU, vajíčko jsem měla jen jedno a ještě nedozrálé, no u mě je těch problémů více, ale nevzdávám to, sice nevím jaké mám další možnosti, ale zítra se dovím více 🙂 držím ti palečky a hlavně ať máš dostatek sil bojovat..🙂

pistalinda35
28. led 2013

@iveet1 My šli na běžnou kontrolu do Gennetu 18.1.2013 s tím, že domluvíme IVF. Jenže paní doktorka Brandejská zjistila, že mi konečně dozrál folikul a řekla, že zkusíme první inseminaci. Hned jsem dostala injekci Ovitrelle a druhý den šla na IUI... Nasadila mi 2x denně Utrogestan...Tuto sobotu si budu dělat test. Spíš ale počítám s tím, že bude negativní. Bylo by to až moc velké překvapení, kdyby to vyšlo na poprvé. Jsem ale optimistka, tak si říkám, že i toto je krok vpřed. Snad to brzy vyjde.... až půjdeme někdy na Gennet v jeden den, tak můžeme zajít do cukrárny 🙂

iveet1
28. led 2013

@pistalinda35 Super..tak to moooc držím palečky, já to měla podobné, byla jsem v šoku jak to bylo rychlé, žádné konečné výsledky a už jsem byla na inseminaci, jenže bohužel pak se zjistilo, že mám nízkou dávku hormonů, k uvolnění vajíčka vůbec u mě nedochází, takže inseminace byl marný pokus a hned jsem šla na IVF a v sobotu jsem byla právě na odběru a bylo mi divné, že přítele nehnali na spermo, páč asi věděli, že to mít úspěch nebude a také nemělo ☹..teď jsem doma, dala jsem si pár dnů volno a dnes jsem hned volala paní doktorce Kosové a zítra jdu na další konzultaci, ale obávám se, že mě čeká dárcovské vajíčko....asi to jinak nepůjde ☹ ale říkám si, že je fajn že i tato možnost existuje....zjišťuji co se dá a jsem z těch informací zmatená....ok, tak dej vědět až půjdeš a domluvíme se, třeba se zrovínka časově potkáme 🙂...budu v sobotu držel palečky a napiš 🙂

pistalinda35
28. led 2013

@iveet1 já věřím tomu, že u tebe zkusí další pokus, uvidíš... 🙂

absti
29. led 2013

Ahoj holky,
můžu se přidat? taky chodím do Gennetu a to k doktorce Vykysalé.

inza
29. led 2013

@majcam: no citim se relativne normalne 😀. Teda az na to ze me boli zebra resp spise mezizeberni svaly a tak nevydrzim dlouho sedet. Je to asi tim jak se Ufon roztahuje 😀. JInak me nic neni. Porad se vejdu kupodivu do sveho obleceni, stale chodim do prace a budu asi az do konce unora....Pristi utery jdeme na UZ tak jsme zvedavi jestli bude Ufon stale tajemny a nebo ukaze neco vice nez minule 😀. Taky asi pomalu budeme muset zacit uvazovat nad nejakyma jmena a taky pomalu zacit shanet nejake veci pro me do porodky atd....Kde nakonec budu rodit stale jeste nevim...asi to bude tam kde to na me zrovna prijde 😀. Hele mas tipa na to co vsechno vzit do porodky aby to nebyli zbytecnosti, ale jenom to dulezite 😉? Co vy jak holky valcite? Uzivam si to tak nejak normalne...se priznam ze zatim nejak moc nic neresim a nechavam vsemu volny prubeh....nejak to dopadne 😀 😀

inza
29. led 2013

@monnn: Nazdarek....no kulatim se tak nejak asi normalne cca 12 kilo nahore. Nastesti se vejdu jeste do sveho obleceni...jeste ze neni takova zima. No asi to zkouset nebudu...bych si musela jit koupit sodu a to se me nechce 😀. Jinak vim co to bude......preci dite 😀 😀 😀 😀 😀. ZA tyden jdem na UZ tak snad se Ufon umoudri a treba neco ukaze 😀 😀 😀. Co ty jak jsi na tom a jak to planujes dal?

pistalinda35
29. led 2013

@absti paní doktorka Vykysalá na mě působí moc mile 🙂

absti
29. led 2013

@pistalinda35
na mě taky, ale jestli je dobrá to nevím... co máš za problémek, že chodíš do Gennetu? nebo jste ok a jen se nedaří??

pistalinda35
29. led 2013

@absti partner je v pořádku, mně zjistili inzulínovou rezistenci a hraniční protilátky proti ováriu.... jinak se zdá, že je vše OK...

pistalinda35
29. led 2013

@absti a vy ?

absti
29. led 2013

@pistalinda35
Já mám zvýšené NK buňky na 16% tj. mírná autoimunita jinak taky nic víc

majcam
29. led 2013

@inza ...ty bláho takových písmenek?! 😕 😕 😀 😀 ,dej vědět co skrýváš v pupíku 😀 ,jinak já přibrala dohromady 17kg 😕 😕 😔 😔 ,ale 10 zůstalo v porodnici 😕 no a ten zbytek se mě stále drží 😀 ,no tak do porodky záleží,čím tě tam vybaví,třeba na Bulovku jsem pro mimčo nebrala vůbec nic,vše jsem dostala,na sebe jsem dostala i košily, takže jsem měla věci jen pro sebe(kosmetika,intimní gel z dubové kůry-hojí spodek,vložky samu midi,ale ty tam taky byly, vložky do podprdy, síťovaný kalhotky ABRI stačí 5ks,daj se přeprat a jsou hned suchý,župan,ponožky,pantofle,prostě jako když jedeš na víkend někam do hotelu 😅 ) fakt záleží na porodnici,co dávaj,je dobrý si to před tim zjistit 😉 ,jinak madam se snaží lézt,teda zvedá na mě zadek a ryje čumákem do země,má dva zuby,furt se směje(zatim asi nezjistila další grimasy 😵 ),strašně jí zajímá pes,když má spát,tak se přetáčí v postýlce a pořádá tam babymejdany,no to poznáš sama 😉 , a stavuj se častěji 😝 😝 😝 😝

majcam
29. led 2013

@ivarei ty bláho ty si troufáš 😅 😅 😅 😅 😅 ,jak se vede?! 😉

inza
29. led 2013

@majcam: to cumis co 😀 😀 😀Ja uz mela neco rozepsane minuly tyden v mobilu a pak me to vsechno spadlo....bylo to k nasr 😀 😀 😀 😀Hele nema mlada to zvedani zadku a ryti cumesem po pejskovi...resp neokoukalo to od nej 😀 😀 😀 😀 😀 😀. Jo jak to snasi chlupac? Ten nas me ted obcas dost ignoruje a nekdy je zase otravnej jak malajsky sip....Jinka ja nakukuji pravidelne, ale akorat moc nepisu...zatim neni co. Asi si teda budu muset zjistit vice porodnic kde co maj, protoze vubec nevim kde skoncim 😀 😀 😀 😀...zda Praha ci hory. Jo jinak ja vim co se ukryva v pupiku......preci dite 😀 😀 😀 😀 😎 😎

majcam
29. led 2013

@inza 😝 😝 😝 😝 😝 ,no pes jí docela ignoruje,spíš se jí vyhýbá,asi se bojí,aby jí nezašlápl,ale jak jsme si mysleli,že pes je salámista,tak teda docela žárlí 😠 😠 a mě teda taky dost ignoruje,bere to tak,že já mám malou a manža zas jeho...,...jo a chce to si ještě vzít více ručníků,furt se sprchuješ a je dobrý mít na spodek a vršek jinej...

inza
29. led 2013

@majcam:no jsem zvedava na naseho chlupace až bude Ufon venku

mandre
29. led 2013

@inza na mimi jsem si vzala jen věci, v kterých půjde domů a 1 balík plínek + ubrousky, dávali nějaké omezené množství a jelikož jsme kvůli váze a žloutence byli v porodnici 13 dní, tak to asi nestačilo, jinak oblečení, hadrový plínky, mýdlo, mastičky různého druhu 😀 bylo k dispozici. Košili jsem používala jejich, si nebudu špinit vlastní prádlo od krve, ne 😉 Vložky nám dali 20kusů, což nestačí 😅 , lepší jsou ty tlustý, jak byli dřív+ jednorázový kalhotky a vložky do podprdy....jinak klasika, jak říká majcam, vem si co považuješ za nutný při přespání v hotelu 😉 😉

Jinak my jsme nemocný ☹ 😠 , od neděle já a ode dneška ještě Kristiánek...asi chřipajsna 😝 😝

mandre
29. led 2013

@inza jinak my jsme byli u foťáka cca ve 32.tt a za 3 týdny byl Kristiánek venku, to bylo jen tak tak 😀 😀 😝 .....máte pani nějaké fotky s břichem pro nás zvědavky 😲 😀 😀 😀

majcam
29. led 2013

@inza jo a problém jsou i hračky 😠 ,učim Denyho že to neni jeho 😠 😠

majcam
29. led 2013

@mandre taky bych byla zvědavá na nějakou fotku,ale jak znám Ivču,tak... 😠 😠 😠 😠 😠
@monn a ke komu jdeš v Gennetu?!Že bys pozdravovala 😉

mandre
29. led 2013

@majcam tak pro "přátele" ne, co? 😀 😀

mandre
29. led 2013

A Petaloudi našla // 😲 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

majcam
29. led 2013

@mandre já vím teď jsem jí psla 😅 😅 😅 😅 😅 ,ta má těch zázraků nějak moc,ale přeju jí to samozřejmě 🙂

inza
29. led 2013

@mandre,@majcam: no samo ze mate pravdu. Zadne fotky s bruchem nejsou....manza furt rika ze si nejakou musi udelat, kdyz mam jednou vetsi pupek nez on 😀. No ja jsme zvedava jak bude jeste dlouho Ufon drzet 😀 😀 😎
@majcam: jo u naseho Dennyho to taky asi bude problem hlavne s plysakama....si mysli ze kazdej je jeho a krade je 😀 😀 😀
tak pro Petaloudi gratulace.... 😀

majcam
29. led 2013

@inza jj minule mě přivítal s mluvícím pejskem od FP 😠 😠 ,no já ho taky přivítala 😅 😅 😅 😅 😅

monnn
29. led 2013

@majcam čauky,Marti nemám koho pozdravovat MUDr. Fledmár jak už víš je na SK a" naše" 😵 MUDr. Bukvová se tam asi dvakrát mihla a vícekrát jsem ji neviděla 😔 ,prý je snad na Arše 😕 ,tak jsem si vybrala ALU 😅 ,taky jsem si na 1. ko na ni musela vystát řadu 😠 ,ale jsem spokojená a mám i dobrý pocit,včera mě tak hezky nakopla optimismem,že se úplně těším 😉

majcam
29. led 2013

@monnn tak supeeeeeer,to je škoda,že Simča tam neni,napadlo mě jí poslat email,ale nevim jestli si mě po takové době vybaví 😕

monnn
29. led 2013

@majcam hm 😕ale možná i jo 😅 ,než šla na MD,jsem s ní byla v kontaktu jak mi zařizovala MUDr. Máru a vše kolem,no a já jsem jí pak psala děkovný email,ale už se neozvala 😒 ,pak když jsem ji zahlédla v G,jsem čekala na zavolání tak jsem za ní nešla,ale myslím, že snad by si mě pamatovala-jelikož můj případ byl její první,ta CK 😨 ,ale tebe možná taky 😀 si vzpomínám jak jste se ne jednou u ní nasmáli 😝 jj byla to super doktorka 😵 😵 😵