• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
dobre ranko
15. dub 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda hoky, nevíte zda mi utrogestan může předepsat i obvoďačka, mám ho brt do UTZ kontroly, tu mám za 2 týdny a utroše mám už jen do úterka, tak jeslti musím do gennetu?
15. dub 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko děvčátka :grinning:

Kacmelina: vydrž prďka vyrdž...však se dočkáš a budou // :grinning:

Inza: Tak jsem včera byla statečná a vypila 4 dcl :grinning: Ale vypadá to, že se to jen tak nerozjede :frowning2: No, dnes jsem si naordinovala, že už na to nebudu myslet..však ona přijde...nechci být zase ve fázy, že budu běhat na WC a stresovat :unamused: Tak doufám, že to zvládnu. Vím, že jsem nic nepokazila, když jsem Duphaston vysadila, mám to potvrzené od Vykysalé, takže mrcha dřív nebo později dorazí, že :grinning:

plasice: vítej mezi námi :slight_smile: Jak říkaly holky..oni tam všichni dělají tak nějak všechno a všichni jsou moooc milí :slight_smile: Pokud budeš mít na konzultaci všechny výsledky, tak na nic nečekají a hned jdou do " akce" :sunglasses:

Dnes jdu na tu Magnetickou rezonanci. Štve mi, že budou výsledky až za 2 týdny. Je to sice jedno, ale ráda bych věděla co tam viděli.

Všem děkuju za podporu a že mi držíte palce, aby MS dorazila co nejdříve..velké "Ď" :grinning:
15. dub 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap urcite dorazi a kdyz to budes brat sportovne tak brzo :slight_smile: a ted uz je to jedno kdy, tech par dnu to vydrzis :slight_smile:
15. dub 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap: Zvládni tu rezonanci a ať jsou výsledky OK. Mrcha 100% dorazí brzy.

plasice: momentálně je tam 5 gynekologů a myslím, že se nikdo z nich na nic nespecializuje (možná že ano, ale na této úrovni to není pro klienty podstatné...). Dr. s Tebou (resp. vámi - je lepší aby u toho byl i partner) sepíše anamnézu, probere jak co chodí a dle potřeby Tě pošle na další vyšetření. Rovnou tě vyšetří a udělá UTZ. Mám pocit, že zrovna Langerová s ničím neotálí.
15. dub 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
darkwitch, betox : doufám, že máte pravdu...jen...

holky nestalo se vám někdy, že jste špinily 1 den a pak to ustalo ??? Mě přijde, že dnes už to ustalo a ani nešpiním...ach jo, už jsem z toho zase v pr... Pardon za ten výraz, ale já už fakt nemůžu :frowning2:
15. dub 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap: jo urco dorazi. Treba se chce jeste schovat pred tou rezonanci :grinning: . Neboj urcite vinko zapusobi :grinning: Vecer dej doma jeste horkou (prasatkovou) vanu a mrcha prijde. Jo jinak drzim palce na tu rezonanci. Jo me se to stalo a dalsi den to zase prislo. Neboj a bud v klidu zadny stresik
15. dub 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap: Mě se to jeden čas stávalo. Špinila jsem 1 až 2 dny, pak to ustalo a mrcha přišla potom za 2 až 3 dny. Nebo taky špinění může znamenat zahnizďování zárodku :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: Kéž by jsi měla pravdu. Já už opravdu nevím, co jsem komu udělala, že se mi to vždycky takhle zhatí :confounded: Zkusím být tedy v klidu a věřit, že přijde. Naděje je pro mě to, že se ti to taky stalo. Jen se nechci vidět zítra, pokud nic...no nebudu na to myslet.
Děkuju..snad bude ta rezonance brnkačka a třeba si tam v tom tunelu i dáchnu :grinning:
15. dub 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox: ty jsi srandista..zárodku jo :grinning: :grinning: Děkuju za zkušennost...já to takhle ještě neměla, tak jsem z toho rozhozená....tak snad je vše OK :slight_smile:
15. dub 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap: To víš, že je všechno v pohodě. Tchán na rezonanci byl a prý je to spíš nepříjemný, hodně to prý drnčí.
15. dub 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox: Tak to mě bude rušit při šlofíku, který jsem si tam chtěla dát :grinning:
15. dub 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
peatp: chachá...Záleží, jak jsi unavená. Můj manža by usnul určitě i při tomhle rachotu :wink:
15. dub 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacmelina, držíííím mooooooc palečky, hodně odpočívej. :wink:
15. dub 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap: hele naplanujte si nejaky super vikend a na mrchu uplne zapomen. No a ona Vam treba pak zhati Vase plany :grinning: . No mylsim ze v ty rezonanci si zrovna slofik nehodis leda by sis vzala spunty do usi :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap jak rika inza pekny vikendik, treba v laznich a to urcite prijde, aspon ta moje mrcha lazne miluje a prijde kvuli nim treba o ctrnact dni drvi :grinning:
15. dub 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petap1:
Zkusím to vydržet do příštího týdne :slight_smile:

Vveru:
Odpočívám! Chce se mi pořád spát :slight_smile:

Holky, mám od včerejška nějaký bílý výtok, myslíte, že to může být po tom Utrogestanu?!
15. dub 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox. :myslím, že bych si šlofíka klíďo dala...to počasí k tomu svádí :slight_smile:

inza: Jj to je dobrý nápad..máme v plánu chalupu...no to by mohla přijít v SO dopoledne, páč bych musela 60km zpět do Práglu pro léky...to by od ní bylo podlé, že.. :grinning: Uvidíme..třeba usnu i bez špuntů :slight_smile:

darkwitch: ja píšu výše...sobotní dopoledne by jí mohlo vyhovovat :slight_smile:

kacmelina : odpočívej, odpočívej a bude to dobré. Myslím, že ti to dělá ten Utroš :slight_smile:
15. dub 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacmelina: výtok je po Utroši, mám to taky
15. dub 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petap1:
Odpočívám :slight_smile: Jen mi doktorka říkala, že není dobré ležet, právě naopak prý. Tak se půjdu podívat do centra asi, ale mě se chce pořád tak spát!!! :slight_smile:

Petaloudi:
Tak to jsem ráda, já na ně trpím, tak´jsem se bála, jestli jsem nechytla někde zase nějaký zánět :unamused:
15. dub 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacmelina: A ty jsi na PN..máš vycházky ?
15. dub 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacmelina: A jak to odůvodnila, že není dobré ležet ?
15. dub 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacmelina: to mě taky zajímá, jak to je s tím ležením... Já se právě snažím polehávat a moc nechodit... Ale příští týden chci už jít do práce, aby mi to do testíku lépe utíkalo :slight_smile:
15. dub 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap: no janse to pro ni bude dobrej termin a to prijit. Myslim ze by ti ale nevadilo jet zpatky do Phy pro leky :grinning:

kacmelina: me taky zajima to s tim lezenim. Vim ze rikali klidovy rezim :confused:
15. dub 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap já špinila po všech ET.Jednou dokonce 5 dní.Prý jak se uhnuzdují.
15. dub 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Terezka: Utroš ti může předepsat i obvoďačka, dones jí zprávu, kde máš psáno, že ho máš užívat a ona ti ho předepíše.
kacmelina: Mně taky říkali neležet, paní doktorka jako příklad klidového režimu uváděla např. nemýt okna, jinak procházky doporučila (kromě dne, kdy byl ET), takže jsme chodili.
petap: Držím palce, ale určo to dobře dopadne, prolaktin se určitě stabilizoval - nebo alespoň klesl, protože jinak by nepřišla MS.
15. dub 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: To víš, že ne..jela bych s nadšením :grinning:

pet.s: bylo by to hezké, ale mě se nemá co uhnízdit :slight_smile: Já bych přivítala mrchu :grinning:

ivarei: Jj minulí měsíc byla MS výstavní..to s Prolaktinem nebyla....tak ať kouká dorazit i teď a nedělá drahoty :grinning:
15. dub 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap: ale naplanujte a so vecer taky neco a ne ze budes cekat na mrchu. Proste pak radi sve plany prekopete :grinning:
15. dub 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap vsak ona dorazi, ale nebudu ti psat at na ni nemyslis, protoze az na ni budu cekat budu uplne stejna (vlastne jsem to uplne stejne mela minuly mesic :wink: )
15. dub 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza, darkwitch: Stejně je to pořád dokola...2x přišla úplně na den přesně a teď zase stávkuje...já vlastně kromě těch dvou měsíců, celý rok jen čekám na MS..už si připadám jak magor :angry: Slibuju, že se budu snažit na ni nemyslet a budu si plánovat aktivity jak se mi zachce :slight_smile:
15. dub 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek