Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

evak99
15. dub 2010

holky, nestíhám vás dočíst, mám za sebou ošklivou střevní virózu. musím začít trochu jíst, protože včera jsem měla nález v moči a pokud se to do zítra nezlepší, tak budu muset na kapačky. tak se dneska trošku do jídla nutím, ale myslím, že už to bude dobrý 🙂

jinak všem, co čekají mršku, přeju ať dorazí, co nejdřív 😉
všem, co budete testit, tak ať jsou // co nejsilnější 😉 a nestresujte, povídejte si s bobískem/bobískama a říkejte mu/jim hezký věci. 😉

evak99
15. dub 2010

petap1: tak jsem to v rychlosti dolouskla, tak to vypadá, že to u vás všechno vyšlo na jedničku, ne? 😉 žádost schválená a mrcha na cestě 😉

kacmelina: výtok jsem taky měla z utroše. je to normální.

petap1
15. dub 2010

evak99: drž se a hezky jes ať nemusíš nikam do špitálu. Opatruj se 😉 Jj mrcha na cestě a vypadá to, že se dnes zase někam zatoulala..tak uvidíme kdy dojde 😀

petap1
15. dub 2010

evak99: jez..samozřejmě 😅

evak99
15. dub 2010

petap1: 🙂 jasně, pro člověka mého ražení, který strašně rád jí, by nemělo být nic lepšího než pokyn dr, ať pořádně jím 😉 jenže znáš to, jde to pomalu...
neboj, mrška dojde, jak má 🙂 hlavně, že je žádost schválená 🙂

pet.s
15. dub 2010

petap ahaaaa.-)))))))) 😀 jsem nějaká mimo))

petap1
15. dub 2010

evak99: Jj znám to, když žaludek či střívka stávkují, tak to moc nejde. Kups si samé ňamky a šup na ně 😀 Máš pravdu, žádost je schválená a to je hlavní...ona dorazí...dřív nebo později 😎

petap1
15. dub 2010

pet.s: to je OK..nic se neděje 😀

petap1
15. dub 2010

Tak já razím na tu rezonanci 🙂
Mějte se..pěkné odpo 🙂

evak99
15. dub 2010

ať to dobře dopadne petap1! 😉

inza
15. dub 2010

petap: no prave ze ted ji potrebujes na cas tak neprijde. Proste ji ignoruj a planuj dovolene a ruzne aktivity. Treba pak na dovcu povezete uz cerneho pasazera 😀 . Tak hodne stesti na rezonanci

vveru
15. dub 2010

Petap, drž se 😉

Ivarei, můžu ještě dotaz, možná jsem se už ptala, ke komu z doktorů si jezdila???

evita
15. dub 2010

Ahoj Holky

tak dnes mi dělali opu a 15 vajíček.. Všechny prázdné není co zavádět ☹ Brečím jak želva a nejde to zastavit. Já to prostě nechápu proč to tak je. Daněk říkal, že je to možná tím, že mám dlouhé cykly, že jsem měla mít dlouhý protokol nebo že neví. Vůbec nevím co dál, nějak jsem už neměla sílu je vnímat dál. Nevíte co mám ted dělat, na kdy se znovu objednat nebo tak něco? ☹

darkwitch
15. dub 2010

evita to je mi lito, odpocin si ulev si placem a pak ti nezbyva nez to zkusit znovu... pokud se nezadari prirozene...

vveru
15. dub 2010

Evita, vím, že je to těžké, hlavně to nevzdávej!

darkwitch
15. dub 2010

ale za jak dlouho to nevim, to musis pockat az tu budou zkusenejsi holky

petaloudi
15. dub 2010

evito, to je mi moc líto! Drž se. Já bych se asi objednala k Dr. na konzultaci a tam se domluvila, co dál...

vveru
15. dub 2010

Holky, psali, že po stimulce se čeká tři měsíce.

evita
15. dub 2010

Doktor říkal, at počkám na menstruaci a potom se objednám,ale nevím na který den. Je to fakt jako začarovaný kruh. Všichni byli moc hodní, prý nejsem první ani poslední. Jen mi přijde, že už nemám sílu jít dál. Nevíte jak je to s tím dlouhým protokolem?

darkwitch
15. dub 2010

evita drz se a neboj nez ms prejde silu v sobe zase najdes 😉

betox
15. dub 2010

evita: no to je pech, je mi to moc líto. Drž se. Před dalším IVF to bude chtít určitě minimálně 3 měsíce oddych. Možná by stálo za to si v mezičase domluvit konzultaci, proč to tak bylo a jak postupovat příště....

darkwitch
15. dub 2010

evita dlouhy protokol mela tusim jeny

evak99
15. dub 2010

Evito, já dlouhý protokol neměla, tak neporadím. Vím, že je ti teď zle, tak se vybreč, máš na to právo. Neboj, však síla k dalšímu boji zase přijde, uvidíš. Přeci to nevzdáš ne? Podívej se tady na nás, taky jsme byly beznadějný případy a už čekáme mimina, takže neboj, chce to jen vydržet. Počkej až dojde ms, možná přijde dřív, možná později, jsi rozházená těmi hormony a pak zavolej do gennetu a objednej se na konzultaci po přerušené stimulce. Myslím, že je úplně jedno, který tam půjdeš den! Dr. ti kdyžtak udělá kontrolní utz ale v každém případě se v klidu poradíte co a jak dál a příp. jaká další vyšetření budou třeba!

evita
15. dub 2010

Díky holky

nakonec už přemýšlím o tom, že bych si vzala dárcovské vajíčko, kdyby to nejak nešlo 😒 doufám, že platí heslo, kdo si počká ten se dočká 😵 přítele spermijky taky nejsou nejlepší,ale ty tři měsíce určo utečou a zkusíme to znovu, stejně skoro nic z těch věcí nebolí, jen s tím očekáváním je to horší. Potom zase člověk spadne tvrdě na zem a vzhůru do dalšího boje.

nannynka
15. dub 2010

evak: Teda fuj, kam na to chodíš 😉 Taky mě to kolem 30.tt potkalo, tak bud opatrna a poslouchej mudry. A odpocivej, ja se z toho sbirala tyden.

evita: To mě moc mrzí. Dej tomu čas a nedělej prosím unáhlená rozhodnutí. A klidně se vyplakej na fóru.

Já si dneska "užila" shánění pediatra. Napotřetí nás někdo vzal a byl teda první kdo se choval vstřícně. Ty první dva se mě ptali jestli jako nesháním pozdě.....a koukali na mě jak na blbku..grr.

darkwitch
15. dub 2010

nany tak super, ze mas pediatra, ale teda na treti pokus to je dost, my jich tolik ve meste nemam tak doufam, ze to zvladnu rychleji 😉 az to bude aktualni...

pet.s
15. dub 2010

nanynka fakt, jo? No já už mám od Matyáška slíbené, že si nás vezme k sobě dr mých dětí.Ale ona asi pujde taky brzy do důchodu. Věk na to má,ale vypadá dobře, tak asi bude ordinovat déle. Je soukromá, tak ji to asi bude jedno.

Evita achjo..drž se. Dlouhý protokol se začíná stimulovat ještě před MS,ale fakt se po stimulaci musí čekat 3 měsíce. Kvůli vaječníkům. Evak to říká dobře. Objednej se už ted někdy v té čekací 3 měsíční době a domluv se, jak bude probíhat protokol a kdy pak máš přijít. To je teda smůla. 15 vajíček a nic.Kolikáté to je tvoje IVF?

evita
15. dub 2010

Pet.s: moje první IVF, skoro manža má pomalé rybky, tak jsme šli rovnou na tohle a nakonec bude asi problém i vě mě. 😖 nevím, zda ten dlouhý protokol k něčemu bude,ale dokud to člověk nevyzkouší, tak se to nedozví. No jo 15 vajuch a nic v nich je to pech, s neuspěchem jsem počítala,ale hned takhle na začátku ne, tak mě to docela rozhodilo. 😒

evak99
15. dub 2010

hele evita, ale jestli tě to trochu uklidní, tak já měla všechny hp naprosto ok, věděla jsem, že ovuluju a stejně ze mě dostali jen 3 vajucha, takže myslím, že kdybychom museli jít do dašlího ivf, tak bych musela mít taky dlouhý protokol...a manžovi spermijky byly taky pomalý a taky nám říkali, že přirozeně nemáme žádnou šanci...a podívej, povedlo se to samo! 😉 takže nikdy neklesej na mysli. 😉

no jo nanny, dostali jsme to s manžou asi od kamaráda, ale teď jsem četla na netu, že to v praze řádí, tak dávejte holky pozor! musím říct, že mi bylo fakt děsně a jak jsem zesláblá...takže samozřejmě moje plány o praní miminkovských oblečků se neuskutečnily 🙂

darkwitch
15. dub 2010

evak jojo radi to tu, ja ji mela pred ctrnacti dni a do toho mi prisla ms a to jsem se jen modlila, abych mela tu jednodenni chripku a zvladla jet do gennetu na HP, tak u me vpohode, ale manza trpel asi tyden...