Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

pet.s
26. dub 2010

Holky děkuji.... Ivarei..no však mi tu holku předpověděla ještěrka i kartářka 😀

pet.s
26. dub 2010

darkwitch růžová není ani moje parketa...ale to nešlo odolat. Byl se mnou kluk, tak jsme vybírali, a navíc to bylo za polovinu ceny..NO nekup to, za ty prachy.-))) 😀

pet.s
26. dub 2010

hele ivušo a co vy, jak těhulíš?

kacmelina
26. dub 2010

Pet.s:
Gratuluju k holčičce!!!! 🙂

janicka.slunicko
27. dub 2010

Ahojik holky
Pet.s. moc velka gratulace.
Ríšovi včera dopadla operace bez kompikací a do tydne se uvidí jstli to odvadí jak ma,včera ješte spinkal když jsem tam byla. Valinka ma 1810g je to jedlík.jem si včera mohla poprvé přebalit Valinku tak to bylo super.
Mejte se hezky.papa

petap1
27. dub 2010

pet.s : velká gratulka k holčičce 😀

petaloudi: to mě mrzí. Je super, že jsi si pobrečela a teď jdeš dál a bojuješ 🙂

kacmelina...ještě to nevzdávej..někomu se test jeko pozitivní ukáže až za dlouho 🙂

jani: moc na vás myslím a držím palce, ať je vše v pořádku 🙂

nannynka
27. dub 2010

janicko, diky za skvele zpravy. Jsou to bojovnicci a pred Tebou smekam, holka statecna. Opatrujte se.

betox
27. dub 2010

Ahoj holky, dneska dorazila mrcha, takže další IUI nic, ale jsem v pohodě....Mě ta bestie nedostane 😉 . Mám už termín na další UZ a než dorazí výsledky z genetiky a imuna, tak půjdem do dalšího IUI....
Jdu si vás od pátku dočíst....

betox
27. dub 2010

pet.s: no to je supéééér, nádhera 🙂

betox
27. dub 2010

kacmelina: jsem ráda, že jste si to vyříkali a hledáte řešení. S testem to nevdávej, uvidíš to krev. Držím palce.
petaloudi: ach jo. To mě mrzí ☹ Držím palce, ať to rychle přebolí. Příště to určitě vyjde

mandre: dlouho jsem Tě tu neviděla. Jak to s Tebou vypadá? Myslím na Tebe, byli jste na IUI den před námi.....

ahojkyy
27. dub 2010

ahojky holky. Jak sa z rana máte? Novinky zatial nemám, majú mi volať z gennetu, ako sa to vyvíja, teda či sa vajíčka oplodnili, ak áno, tak koľko, ako to vyzerá, teda kedy bude ET v prípade úspešnosti. Neviem, či dokážem zdvihnúť telefón.. snád to bude oki

dík všetkým za podporu a písmenká, ktoré dávate.
písnem, ked sa mi tí embryológovia z gennetu ozvú, že ich je z 9 aj životaschopných 9 a všetky sa pýtajú zpátky k maminke
😀

ahojkyy
27. dub 2010

pets - super, gratulujem k holke - ak som teda správne pochopila. Aj si chcela dievčatko?

ahojkyy
27. dub 2010

betox - hlavu hore a ide sa dalej, samozrejme, je to ťažké, ale kto neskúsi, ten tú začarovanú čiaru "nedarí sa" neprekročí.
nannynka - dík za info ohladne folikúl a vajíčok. ahojkyy

betox
27. dub 2010

Ahojkyy: Jasně, tentokrát jsem úplně v pohodičce a těším se do dalšího kola 😉 Tobě moc držím palečky, ať se všechno zadaří 🙂

ahojkyy
27. dub 2010

dík. Čakám na telefonát a snažím sa pracovať. Intenzitu vidieť na tom, ako často tu odpisujem 😀 😝

petaloudi
27. dub 2010

ahojkyy: jojo, MS přišla i přes braní Utrouše. Slabounce jsem špinila už od pátku, ale to jsem ještě doufala, že se mimoušové zahnízdují. Včera ráno jsem si ho i přes negativní test ještě vzala. Večer když už jsem měla MS už jsem ho nebrala.

pet.s: veliká gratulace!!!!

evak99
27. dub 2010

pet.s: gratulace k berušce. však jsi to věděla hned od začátku 🙂

petaloudi: to je mi líto, je dobře, že ses vybrečela a za chvíli sebereš sílu a půjdete dál! uvidíš! 😉

jani: taky tě moc obdivuju a myslím na vás. držte se.

nanny: já vím, že chceš dodělat něco, co jsi slíbila 😉 nicméně já jsem o 4 týdny za tebou a už se opravdu občas cítím hodně unavená. dneska po snídani jsem šla zase do postele a trochu spala...

betox: takže to nevyšlo? promiň, nestihla jsem dočíst....

inza: jak jde práce? 😉

nannynka
27. dub 2010

evak: Ja nejak s tou unavou nebojuju, jsem v pohode a jen me otravuje nocni curani a pretaceni se. Jedina fakt otrava je, ze mi zacaly fest natekat nohy a od minuleho tydne ukazuje vaha +2 kg - zadrzovani vody je tu. Ale tech par tydnu to vydrzim. Uz jsem si radeji sundala i snubak 😉.

darkwitch
27. dub 2010

ahoj holky
petaloudi, betox to je mi lito, ach jo...
jani jste sikovny jak to zvaldate 🙂

vveru
27. dub 2010

Pet.s gratulace největší, moc Vám to přeju! 😉 Overálek je moc hezký, to bude fešanda.

Jani, také Tě moc obdivuji, že tohle všechno vydržíš, určitě vše dobře dopadne, držím palečky 😅

Petaloudi, mrzí mi to, ale musíme bojovat dál, drž se.

handm
27. dub 2010

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, zda je možné se do Gennetu objednat na UTZ ve 30-32 TT, když jsem tam předtím nebyla?!
Jsem hrozně nespokojená s tím DR, co mi dělal teď UTZ v 21TT a i vlastně NTscreening...☹☹☹ celý to zkazil...
díky

darkwitch
27. dub 2010

handm ja myslim, ze by to jit melo, pokud nebudou mit moc velky naval, zkus si tam uavolat, za to nic nedas...

ivarei
27. dub 2010

pet.s: 🙂 úplně mi mrazí z toho, jak ti ta předpověď vyšla. Dnes jsme se byli juknout na pana doktora v porodnici, dělal ultrazvuk, pořád jsou příčně, jen Adámek se šoupnul zadečkem, tak už jsou zadečkem napřed oba 🙂. Byla jsem se nechat ostříhat a mám z toho radost, páč jsem se dokopávala děsně dlouho - dneska jsem akční 😀 . Teď mě honí mlsná na řízek s br. salátem/těstovinový salát. Řízek bych mohla udělat, všechno tu mám. Těstovinový saláty dělaj výtečný v pizzerce, mohla bych si ho objednat, ale je to taková giga porce, že i žrout jako já se nají z poloviční a je mi blbý nechat si domu dovézt poloviční porci. Takže budu muset překonat lenost (nannynko, evak, já vás tak obdivuju, že jste schopny jít do práce) a pustit se do řízku a salátu.

janička: Moc jsem na vás myslela. Drž se.

kacmelina, petaloudi, betox: No tak holky, já se těšila na další těhule... Když to nevyjde teď, vyjde to stopro v létě, jukněte na příspěvky z loňskýho léta, téměř stoprocentní úspěšnost 😉 .

handm: Sestřička v gennetu říkala, že tam nejde na tenhle ultrazvuk jít, ale my jsme byli - dohodli jsme se s dr. Hynkem. Byl fajn a všechno vysvětluje. Ve 12. týdnu jsem byla v Hloubětíně (gennet měl rekonstrukci) a hrůza - dlouhý čekání, zmatky, doktor skoro nemluvil...

handm
27. dub 2010

darkwitch - děkuju, já tam napsala, tak uvidíme. Kdyžtak do konce týdne zavolám..
Ivarei -aha, tak uvidím, co odpoví...

Mě právě zklamal hrozně ten Dr, co mi dělal NT i teď UTZ v 21TT.. skoro nemluvil, jen bručel, všehcno jsme z něj museli tahat heverem, byl nepříjemnej teď i minule... jakože jsme mu skoro až vadili mi přišlo.. nechápu, proč to takový lidi dělaj, tuhle práci.. když jsem se zeptala na pohlaví, rekl po tom jsem teda nepátral a když jsem řekla, co fotku, pravil - no já už jsem skončil, už jsem z toho vylezl..
pak se manžel "dovolil" zeptat, jestli ej tedy všechno v pořádku... a on: to co jsem viděl, by mělo byt..
ale že by nás uklidnil, to zrovna ne.. ☹ Debil to byl, s prominutím...

vveru
27. dub 2010

No tak to bylo fakt hovado, to se Ti nedivím, že chcete jít jinam.

betox
27. dub 2010

evak: nevyšlo, ale pohoda, tentokrát mě to nenaštve 😉
ivarei: díky, ono to jednou vyjde, léto by nebylo špatný 😉 Tak nový střih? To budeš kočka. Taky se musím objednat. Mimča se určitě umoudří a otočí. Ještě Tě musí trošku poškádlit....

evak99
27. dub 2010

handm: to je blbý teda...to by mě taky naštvalo. tak tam zkus zavolat a uvidíš. 😉

ivarei: já už do práce nechodím. měla jsem nějaký trable, takže jsem byla doma skoro celou dobu...a včera jsem navíc nastoupila na MD 😀 ale musela jsem tam jít vyřídit papíry a vrácení počítače a takový ty blbosti...ale ještě to nemám vše, takže tam budu muset ještě jednou jít. ☹ hele na řízky jsem taky měla hroznou chuť tak před 14 dny, tak jsem je udělala a pak mě po nich pálila žáha jak ďas! 😉 ale pošmákly jsme si s Barčou 🙂

nanny: tak to máš fajn, že nejsi unavená. holt to každý má jinak 🙂 ale to natékání ti nezávidím. no fakt je, že už máš před sebou jen kousek, tak to už dáte 😉

jo holky, jak píše ivarei: myslím, že léto je opravdu nejplodnějším obdobím. člověk je po dovolené odpočatý...a tak nějak lépe reaguje na stimulku 😉

evak99
27. dub 2010

betox: tak to je mi líto, ale léto po dovošce to jistí 😉

jo a ivarei: nový zástřich bych taky potřebovala...no nic holky, jedu nakoupit nějaký věci pro berušku, mám slevenky, tak je musím vybrat do konce dubna 😉

darkwitch
27. dub 2010

betox nekde jsem cetla, ze v lete je vetsi pravdepodobnost, ze to vyjde 😉 te obdivuju jak statecne to snasis...
ivarei tak treba se jeste otoci...

vveru
27. dub 2010

Holky, tak kéž by, léto je krásný období.

Ivarei, jé Ty budeš krásná maminka 😉