Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

evak99
29. dub 2010

inza: ale teď už cvičíš a děláte spoustu věcí, takže neboj, tentokrát už to vyjde!!! nesmíš si připouštět, že ne!

a co vůbec mandre? dlouho tu nebyla...

pet.s
29. dub 2010

emm 13 dní po píchnutí už to není 😀 😀 ráno máš v močí větší koncentraci HCG.-)) 😀 Takže gratulace 😀 😀

kacmelina
29. dub 2010

Inza:
Já vím, že máme ještě 2 IVF, jen se bojím prostě toho, aby cysty neuškrtily úplně ten vaječník, když už teď je funkční jen na 50% a cysty tam rostou pořád. Pak už by bylo po možnostech ☹ Možná přemýšlím moc dopředu, ale bojím se toho.
Evak99:
11kg je normální 🙂 Kamarádka přibrala 25kg ať dělá co chce, tak jí to nejde shodit 🙂 😒

nannynka
29. dub 2010

evak: presne jsem +10,2 ale dneska mi doktor rila, ze se ty kila od 37tt moc neberou, ze je to jen voda. Takze do 37.tt to bylo 8. Otoky mam moc pekne...dokonce jsem si koupila crocsy, ktery mi jinak prijdou neskutecne hnusny....ale pohodlny jsou, to jo...ale uz se mi to trochu vrazi do obliceje...no co nadelame, musime tam kazda.
Rano jdu na predoperacni, ale odpo jsem tu zbouchala pulku cokolady, tak ta glykemie zitra zase bude...jsem si to nejak neuvedomila.

pet.s
29. dub 2010

zítra jedeme do Gennetu na genetiku. Už ted jsem z toho špatná 😢

pet.s
29. dub 2010

nany mně otékají nohy už ted.Jedna teda víc, at dělám co dělám, taky přemýšlím nad pantoflema.

nannynka
29. dub 2010

pet.s - pet neboj se, verim ze mas vybrano. Budu na Tebe zitra moc myslet. A na tu nozku si davej pozor, moc nesed a odpocivej. Nohy nahoru u me teda funguji....Drz se

petap1
30. dub 2010

Dobré ranko,

nannynka: Tihle doktoři by neměli mít vůbec přístup k pacientům 🙄 Máš k tomu super přístup...ať si trhne nohou blbec, viď 🙂

Pet.s: Neboj, to bude dobré...ty už máš vybráno na 100let dopředu. Držím palce 🙂

Holčiny, tak já najela na denní režim "blivno" Včera mi bylo blivno celý den. Dnes ráno mi 3x natáhlo a kdybych měla co, tak vrhnu 😝 Ŕíkala, jsem si, že už budou asi jen ranní nevolnosti, ale už je mi šoufl zase. Jen co pomyslím na jídlo...už mě natahuje. Ale nestěžuju si....všechno vydržím, jen ať je mimís v pořádku 😀

darkwitch
30. dub 2010

petap nevolnosti jsou pry dobre znameni, ze se malemu dari dobre, tak mnoho sily 🙂

darkwitch
30. dub 2010

pets neboj vsechno bude vporadku 😉

petap1
30. dub 2010

darkwitch: Jj říká se to...takže si opravdu nestěžuji 😀

ahojkyy
30. dub 2010

emm - ja som pri IUI po pichnutí pregnylu na 13 deň mala negatívny test. Neviem, či sa pichá stále rovnaká dávka, ale ak áno, tak si tehu. Je samozrejmé, že ráno máš silnejšiu čiarkuako večer - ráno máš nezriedený moč, obsahuje teda viac HCG, píšu ti to aj na tehu teste 😉 tak držím palce.
kacmenka - na prášky resp. injekcie sa rovnako pýta aj nás Danek. Bud si nepamatá resp. sa chce uistiť, mne to nepripadalo divné. Zase viem, že aj ku mne chodí xy ludí a nie každého si pamatám resp. ráno pred návštevou nášho diagn. centra naštudujem.. a ešte sa mohol pýtať predsa na hormóny kvoli peniažkom - drahšie/lacnejšie, resp. na čo si reagovala / nereag. minule aby vedel pokračovať ďalej. Ale dosť bránenia
😀 je pravda, že z neho treba ťahať a je trošku náladový. Ale mne inak pripadá v pohode No 🙂
ahojkyy

ahojkyy
30. dub 2010

pets - držím palce na gen. písni info. Minule som si bola ISTÁ 😀 že ťa vidím v čakárni na gennete, ale potom som si povedala, že to je blbosť, že by si to predsa spomenula. Proste sa mi podobala fotka 😝

tereza1980
30. dub 2010

ahoj holky, tak jsem úpsěšně z gennetu převedna ke svému gyndaři, jdu za týden na poradnu a dohodneme si co dál. Mimísek na UTz ve středu byl přes 1 cm veliký, srdíčko bije takže mi dr. Lovasová pogratulovala, že to je vše ok 😉
petap1- mě je blivno už 3 týden, hrůza děs 😝 😝 při prvním těhu u dr. říkal, že nevolnsoti jsou dobré znamení, že je hladina hromovů dost vysoká, čím blběji tím lépe 😀 😀 jen škoda, že mě to po prvním trimestru nepustilo a bylo mi blbě skoro do porodu

ahojkyy
30. dub 2010

už už som sa chcela holke ozvať so slovami - si to ty, pets??? 😀
čakám na telefonát z gennetu, tak dúfam, že embryjká pekne pokračujúa nezlostia! 🙂 držte palce! 🙂

tereza1980
30. dub 2010

pardon, píšu jako prasátko, hladina hormonů to mělo být 😎

petap1
30. dub 2010

Ahojkyy: neboj, určitě ti zavolají super zprávičky 🙂 pak dej vědět 🙂

tereza1980: Jj já vím, že je to dobré znamení a proto si nestěžuju 🙂 Kdybych byla doma, tak je to v poho..já ale chodím do práce a je to docela mazec to tu vydržet, když ti každou chvilku navaluje. Pořád si říkám, abych když tak rychle doběhla na WC 😀

evak99
30. dub 2010

petap1: přesně, je to těžký, ale blivníčko je dobré znamení, že se mimísek udrží! Já si to užívala celý tři měsíce. Nakonec jsem kvůli tomu musela přestat chodit do práce, což ale není důležitý, hlavně, že se miminku daří. 😉 Ale samozřejmě jsem si pak taky zanadávala, to je jasný, protože nepříjemný a omezující to v každým případě je! mně bylo zle z hladu, ale neměla jsem na nic chuť, když jsem se najedla bylo chvíli líp a pak to zase začalo...takže takový kolotoč. 😉 a vůbec jsem nemohla sladký, což teď zase můžu 🙂

nanny: ty jo, tak to máš krásnou váhu. 🙂 já měla včera zase sušenky a ještě odpolko venku nanuka. ☹ nějak mi holt to sladký teď šmakuje 😀 jinak tě nestraším, jen realisticky předvídám, že za dva týdny máš bobínečka u sebe. 😉 ty otoky jsou blbý, ale jestli víš, že na to zabírá mít nohy nahoře, tak to je fajn! 😉 co plánujete na víkend? úpravy v bytě nebo už máte hotovo?

pet.s: neplaš, jak píšou holky, máš vybráno. A hned dej vědět, jak to dopadlo! 😉

tereza: skvělý zprávy 🙂

ahojkyy: to víš, že se jim daří dobře. a ještě lépe jim bude u maminky. kdy jdete nakonec na ET? zítra?

evak99
30. dub 2010

petaloudi: ještě k té hodnotě hcg. přesně jak psala ivi, to, že jsi neměla nulovou hodnotu může znamenat biochemické těhotenství. já to tak měla po ivf. nicméně mi dr. brandejská říkala, že pro ně je to velmi dobré znamení, protože vědí, že můžeš otěhotnět. takže neklesej na mysli, příště už to vyjde! 😉

petap1
30. dub 2010

evak99: Přesně, jen pomyslím na jídlo už mě natahuje...jediné co jím, jsou okurky (hadovka), pomeranče...piju mléko...dnes už nemůžu ani rohlík ☹ večer do sebe nasoukám večeři, ale přes den ani píď. Zatím jsem to vždy ustála, tak uvidíme, jak to bude dál. Kdybych nějak výrazně začala blut, tak by to asi v práci taky nešlo. Dnes půjdu po poradě dom a lehnu si 🙂 Jsem ale ráda, že to tak je...mimíšek se hlásí a to je dobře 🙂
Už aby bylo úterý..těším se na UZ 🙂

tereza1980
30. dub 2010

😉 petap, já taky musím ještě chodit do práce,ale je to fakt síla, navíc mám doma tříletou slečnu a ta mi pak dává taky docela zabrat 😀 právě se cpu pomerančem, taky můžu brambory, housky a taveňák a kyselé okurky, nálev hlavně 😉 a doufám, že tentokrát po 3 měsících nevolnosti zmizí

petaloudi, já měla na podzim biochemické těhu, dostala jsem MS slabou, ale bylo mi divn, měla jsme pozitivní test, slabě a pak hcg 15 a následně za pár dní to odešlo samo, další cykus mi trval 53 dní a dostala jsem to až po vyvolávačce a následně už mne převzal gennet a po 4 měsících u nich mám // 😵 😵

petap1
30. dub 2010

tereza1980: Já zase můžu kysané zelí..máme domácí 😀 Brambory taky vyzkouším 🙂 No, tak to jsem na tom lépe..přijdu domu a můžu ležet...to tedy klobouk dolu, že pak ještě běháš kolem dcerky 🙂 Teš jsem taky dochroupala pomeranč a zatím dobrýýý 😀

evak99
30. dub 2010

petap: přesně, já jela na okurkách kyselých i salátových - ty hlavně s kerfírem a to mám do teď. 😉 pak pomeranče a domácí kysané zelí. ale moje teorie byla, že tělo si řekne, co potřebuje, takže když to nejde pryč, je to dobrý 😉

petap1
30. dub 2010

evak99: tak koukám, že některé potraviny, by se mohly povíšit do stavu "proti blucí" 😀 Takže dnes až půjdu domu, koupíl kilo pomerančů 😀

ahojkyy
30. dub 2010

ahojte baby 🙂 tak ET je zajtra. Všetkých 7 sa zatiaľ drží, niektoré dobehli sestričky a bračekov 😀 už je ich 5 super a dve trošku zaostávajú. Zajtra ráno mi majú volať, kedy asi bude ET - o koľkej. leží sa len pol hodiny po transfere, je to ok? stačí to?
dnes som manželovi povedala, aké je to šťastie, že sa nám to takto vyvíja, že to nie všetkým no a dostala som domáce vezenie - aby som sa tu s vami tolko neflákala, lebo sa na to vraj potom upínam 😀 tak sa musím skrývať 😀 ako pets 😀 😀

darkwitch
30. dub 2010

ahojkyy parada, to jsou sikulkove kdyz jeste dohaneji sestricky, tak drzim zitra palecky at vam daji ty nejsilnejsi a at se jim u tebe libi 🙂

inza
30. dub 2010

evak99: jj cvicim a tak nejak si preji aby to cviceni na to melo pozitivni vliv. Musim ale priznat ze to cviceni jsou pekna muka 😀

inza
30. dub 2010

pet.s: neboj vse bude OK,

ahojkyy
30. dub 2010

inza - odborne na to nahliadnuté. Pri stimulácii ak nemás problémy, tak môže cvičenie len pomôcť. Ale pozor aké, čo sa týka brucha a panvy.. ked tak môžeme o tom pokecať. Co cvičíš? zvolila by som nízku intenzitu nízke váhy..

ahojkyy
30. dub 2010

darkwitch - no veď, len nech sa im u mna páči..