Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

emmm
30. dub 2010

Ahoj holky, moc a moc děkuju za reakce, ani nevíte, jak jste mě potěšily 😵 tak myslíte, že to vypadá dobře? dneska ráno tam zase čárka byla, sice to nejsou žádné vyložené dálnice, ale bezpochyby je tam, tak snad... nějak se mi tomu ani nechce věřit.
Asi tedy počkám přes víkend a v pondělí bych se v gennetu objednala na krev, jestli tam čárečky pořád budou... není to brzy? v pondělí budu 29 DC...A na krev berou hned? do této fáze jsme se ještě nikdy nedostali 😉

Moc vám všem držím palce a děkuju... krásný víkend!

ahojkyy
30. dub 2010

emm - na krv sa objednávať nemusíš. Ja som po IUI proste prišla, bola som 19 DC, cyklus mám 28 dní, stlačíš si ivf, na recepcii ti vypíšu papierik a potom ideš do klin labu. výsledky sú do 4ej večera, ak ideš hned ráno, alebo následne další den ráno, stačí si zavolať. Jo, potrebné je to čísielko, ktoré dostávate, bez neho ti info žiadne nedajú, tak si ho na recepcii vypýtaj.

ahojkyy
30. dub 2010

pardon - bola som 29 cyklu.. ja koza 😀

tereza1980
30. dub 2010

emm, na krev brzo není, hcg v krvi je rozlišitelné docela brzy 😉 spíš záleží, jakou budeš mít hladinu, podle toho pak třeba půjdeš na další obděr,já byla na odběru 11DPO, tedy 24DC to jsem měla 43 a tak mě vzali za dva dny znovu a to už jsme měla 126 a potvrzeno těhu 🙂

tereza1980
30. dub 2010

slabou čárku na testu jsem měla od 23 DC, z ranní moči, další den už jsem měla potvrzenou tu krev, takže ti moc držím palečky, aby to klaplo vše ok 😀

mandre
30. dub 2010

Ahoj holky,
tak jsem tu, nakonec jsme ve čtvrtek (přes mrak popela) odletěli, byl to adrenalin do poslední chvíle 😅 ...Barcelona byla paráda, až na to, že manžovi ukradli doklady a kreditky, tak jsme to museli rychle řešit...jinak teplíčko cca 28°C, voda byla teda ledová, nikdo se nekoupal 😀 😀.
K IUI, zase nevyšlo, ale tontokrát jsem tomu moc nedávala, prostě jsem to nějak cítila, že nic nebude. Teď akorát nevím, co budu podnikat dál... 😝

Petap1, blahopřeju moc, jsem zaregistrovala dnes tvé těhu 😀 😀 😀, a to jen tak??? 😀 příroda to zařídila....to nezvládám přečíst tolik stránek zpět, co jsem tu nebyla.

darkwitch
30. dub 2010

mandre ahojky teda chudak manza... ale tak hlavne ze jste si to uzili i tak

vveru
30. dub 2010

Ahoj holkyyy, tak jsem volala, jsou tam ty první výsledky z DNA-jsou v normě, mám brát kyselinu listovou. Na genetice jsem sestřičce vylíčila co a jak, tak řekla, že se mám zkusit domluvit se sestřičkou na IVF a ta mi řekla, že až začne mrcha, že se můžu objednat, že tam výsledky než začne léčebný cyklus budou. Tak snad to dobře dopadne 😉

mandre
30. dub 2010

darkwitch: no to víš, byli jsme trochu v šoku, naštěstí 2. peněženka s Eurama tam zůstala, takže si moc nepomohli, karty jsme blokli, akorát teď všechny možné doklady musí nechat udělat znova. Pryý to tam je několikrát denně.... 😠
Ale jinak se nám moc líbilo, měli jsme auto z půjčovny, takže jsme sjeli i pobřeží, dokonce jsme našli i parkování zadarmo v Barceloně, to jsem měla největší hrůzu, že tam budem 2 hodiny bloudit, kde zaparkovat 😀 😀 😀.
Nejvíc se nám asi líbil Montserrat, lanovky na Montjuic a výhledy z kopce Tibidabo.
Manža prý už nebude pracovat, jenom dovolenkovat 😀 😀 😀, to asi budeme muset zrušit firmu 😀 .

darkwitch
30. dub 2010

vveru parada, vidis, ze to dobre dopadlo a mas vysledky vcas 🙂 takze ted podle vzoru petap zadna ms nedojde 😀

darkwitch
30. dub 2010

mandre tak to je pekny plan, tak aspon, ze penizky vam zustaly, to obehavani je nahouby, uplne to nesnasim...

vveru
30. dub 2010

Dark, nejsou všechny, ale teď bude ten mezi cyklus o který se jede na kontrolní ultrazvuk tuším 20-25 DC a pak se teprve začíná se stimulkou, tak sestřička, mimochodem byla fakt úžasná, příjemná, řekla, že se mám objednat a že ten zbytek za tento cyklus už určitě bude.

darkwitch
30. dub 2010

veru tak to je dobre 🙂 a pak zacnes se stimulkou a najdes krasne // 😵

vveru
30. dub 2010

Doufejme, děkuju dark. Uvidíš na Vás to také čeká 😉

darkwitch
30. dub 2010

vveru tak ja uvidim co mi reknou na te konzultaci 🙂 treba je tam jen nejaka mala chybka, nebo jsme se proste zatim jen netrefili abychom byli ve spravne dobe na sparvne miste a nebo si mimisek ceka na spravny horoskop...

evak99
30. dub 2010

inza: já vím, já taky kolikrát nemohla a nechtělo se mi. ale vyplatilo se. a neboj, já necvičila hodinu denně, dělala jsem tak 30 min. denně a stačilo to! 😉 hlavně žádný stresíky! myslím na tě a posílám sílu do dalšího cvičení 😉

vveru: tak to zní jako krásný plán 🙂

mandre: vypadá to, že jste si to nádherně užili! to je dobře, alespoň budeš hezky odpočatá a připravená k dalším pokusům🙂

emm: určitě tam můžeš normálně ráno jít a říct, že jsi měla pozitivní test a oni tě hned pošlou do laborky na odběr. takže neváhej a v po tam zajdi bez objednávání!😉

vveru
30. dub 2010

To bych Vám přála, aby to eventuelně byla jen nějaká prkotina na kterou stačí třeba jen nějaké léky. Kdy, že frčíte? A víš ke komu?

vveru
30. dub 2010

Evak, ty jsi přes ty plány viď?! 😀 Zní to dobře, teď jen aby to vyšlo.
A jak je Tobě jako budoucí mamině?

mandre
30. dub 2010

evak99: no teď to mám tak blbě, že tenhle měsíc si dáme pauzu, no a příští kdybych chtěla jít na IVF, tak mi to vychází , že 28-29DC (už jako po OPU a ET) budem zrovna na Istrii (5 denní výlet opět), anebo to mám nechat, že bych jako na té dovče začala nový cyklus (ten s IVF), mám to tak blbě zrovna - budeme tam 17.6.-21.6. a já to mám dostat kolem 19.6.. Tak nevim...co myslíš? Po nebo před? 😝

evak99
30. dub 2010

mandre: těžko se radí, ale já bych to dala až po Istrii, ať se tam nestresuješ, kdyby se náhodou něco stalo...a aby sis to pak třeba nevyčítala. Ale zase nevím, jaks na tom s tím čekáním, zda už nemáš pocit, že nečekáš dlouho (to teda jistě máš, to na týhle diskuzi má/měla každá 😀 ). jela bych si odpočinout a užít si Istrie a pak bych se do toho v červenci pustila... 😉 ona se může zpozdit mrška, opu a et budou později a ty bys pak třeba zbytečně stresila a neměla bys nic z ničeho...a ber to tak, že si to musíš užít naplno, protože pak se třeba rok nikam nepodíváš... 😉 😀 A třeba se ta mrška, co jí máš dostat na dovošce buď už neobjeví anebo přijde později a ty to ještě hezky stihneš po návratu a neztratíš další cyklus... 😉 co říká manža? 😉

vveru:no jo já jsem plánovač. i když někdy plány nevycházejí a taky je třeba si občas říct, že co se má stát se stane a že všechno prostě naplánovat nejde, ale myslím, že být připraven je důležité! je mi fajn, těším se na mimíska a zároveň si neumím představit, že tu s námi bude. bývám ale už hodně unavená a přijdu si neohrabaná. taky mě pobolívá zub/dáseň, ale to jsou holt strasti těhotenství a já je ráda vydržím 😉 tobě přeju, abys byla dostatečně pozitivní a neklesala na mysli, protože to je moc důležitý pro úspěch celého snažení! 😉

monivo
30. dub 2010

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat. Když je 10tý den po ET test negativní (krvácení zatím není), je to definitivní nebo je opravdu lepší vydržet do 14tého dne? Kamarádka byla v gennetu min. úterý na ET. Já tenkrát ležela v nemocnici a potvrdili mi to z krve, tak sama ani nevim, jak to je. Prý ji bolí břicho, ale jinak nic.

ahojkyy
30. dub 2010

monivo - určite vydrž, je to skoro. a následne si 14-15 den zájdi na krv. ahojkyy

vveru
30. dub 2010

Evak, děkuju, dneska mi to pozitivně docela jde co jsem mluvila s tou sestřičkou 😅
Už to dotáhneš do zdárného konce, uvidíš. 😉

pet.s
30. dub 2010

Ahoj děvečky, tak vybránou smůlu asi ještě nemám. Vyšly mi špatně triple testy. hned mi vzali plodovku. Protože jsem byla na odběru v pátek, tak výsledky až v pondělí. Mám chut se rozpadnout na tisíc kousků a už se nikdy nedat dohromady. Ať mi někdo řekne proč já? 😢 😢 😢 😢

vveru
30. dub 2010

Pet.s, drž se, určitě to dboře dopadne, věřim tomu, to špatné už máš vybrané. Držím pěsti ať to dobře dopadne 😔

ahojkyy
30. dub 2010

ahojky pets. drž sa. musís mysliet pozitivne, lebo to neg. to ešte zhorší.
ahojkyy

kacmelina
30. dub 2010

Ahojkyy:
Mě to teda přišlo divný, když si četl kartu, kterou on psal a pak se mě na to ptal. Já jsem vůbec o práškách neměla předtavu, natož abych věděla, kolik si mám ještě nechat předepsat. Když jsme se ho na něco ptali, tak nám řekl, že to řešit nebudeme, že to počká. Nesedl mi. Langerová mi přijde lepší. Tak uvidím, co mi řekne 17.5.

ahojkyy
30. dub 2010

kacmelina - jasné, je to o ľuďoch. aj.. tak držím palce, nech to s langerovou bude lepšie.

darkwitch
30. dub 2010

pets neboj bude to v poradku tripple vychazi negativne skoro kazdemu... ber to tak, ze budes vedet, ze je vsechno vporadku
vveru jdu 18.5. k Langerove

ahojkyy
30. dub 2010

Tak ja sa baby lúčim, zajtra idem na transfer, potom budem pár dní doma. Nemám net, ale ak sa k nemu nejakým spôsobom dostanem, na chvilinku, tak napíšem. Tak písmenkujte, nech mám čo potom čítať. A držte palce! A držte sa aj Vy. ahojkyy