• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
dark díky :slight_smile: no jo i na tom monitoru jsem na ní byla hrdá :grinning: :grinning:

anlek: já vím. :wink: ale stejně se mi moc nechce rodit 4kg macka :slight_smile: piju sliz z lněnýho semínka, tak snad beruška jen tak hezky vyklouzne :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpet,.. byla jsem si pro leky...takzeee... vecer uz zacnu strikat Synarel,... a od zitra rano synarel a gonal a vecer synarel... a ve stredu pristi tyden jdu na utz....a doplacela jsem 4tis...ufff... ale na to, kolik ty leky stoji,.. se pojistovna placla pres kapsu...
28. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi tak je mozna lepsi, ze nevis kolik vazi :wink:
28. kvě 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo dark :slight_smile:

super zubajdo :wink: tak hezky vykroč do boje pravou :grinning:
28. kvě 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi.. jojo,.. budu skakat po praveee :wink:))
28. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubaj: :grinning:
28. kvě 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, super zpravicky. Jeste doporucuju malinikovy caj a masaze hraze. Me to bylo k prdu, ale okoli na to prisaha :wink:.
U nas dneska nastoupili prdiky....ja nikdy netrpela na nadymani, ale od ty operace si prijdu jako baloooon...a ted zacal malej...
28. kvě 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zubajdo, super, že už začínáš :wink:
Já ten Synarel nemám, budu píchat Fostimon a pak Cetrotide.
Sestra říkala, že budem platit cca 3 000,-. Tý jo, není to nějaký levný? :fearful: :grinning:
My si dali bokem na to IVF o dost víc peněz, tak nevím, co ještě budeme platit nebo nebudeme....
28. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, tak to je super, že Ti to dobře dopadlo :wink: Já Vám budu také v patách jestli bude v pořádku ta genetika. Já mám psanej tuším Gonal a Cetrotide.

Evi, super zprávy, držím palečky :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru, taky jsem měla gonal + cetrotide
evi, tak to vypadá nadějně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
dennis, třeba vám pak udělají prodlouženou kultivaci a cena ještě o 2500,- stoupne, nebo zvednou dávku, případně prodlouží stimulku a bude to ještě o pár set víc, ale jinak je to akorát - taky jsme platili něco přes 3000,- a pak prodlouženou kultivaci a to bylo vše.

půjdu vás dočíst :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivarei, děkuju za info, no vidíš, já si říkala, že určitě ještě něco k placení bude, však s tím se počítá, je mi to jasný.
28. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
denni bud rada, ze si moc neplatila, porad se to jeste muze nastradat... a je lepsi to platit postupne :wink:
28. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo Dark, to já jsem ráda, že to zatím nevypadá na tolik peněz, my jsme s manželem počítali, že nás to bude stát 20-25 tis., takže když to bude míň, budeme samozřejmě jen rádi :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
denni takova suma by asi byla kdyby vam to neplatila pojistovna...
28. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dark, to by bylo o dost víc, kdyby to neplatila pojišťovna. Já nevím, kde jsme přišli na tu částku kolem 20 tis. :slight_smile:
No to je fuk, ráda budu platit míň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
denni to kazda budeme rada platit min :slight_smile: ono by to nastoupalo kdyby ste meli PK, ICSI, nebo zamrazeni...
28. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivu, tak to je super, žes to měla také, ráda bych šla ve Tvých šlépějích :sweat_smile: Dvojčátka, chlapečka a holčičku . . . po prvním IVF . . .
28. kvě 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, vveru, ty ještě nespíš? Určitě se to teď povede!!! to je jasná věc....oni podchytí, co se dá a po ET ti třeba ještě něco připíchnou a budou tě hlídat, aby to vyšlo..takže směle do toho! :slight_smile: .
28. kvě 2010 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deniska oni to tak říkají, že jeden cyklus vychází na 20 tisíc. My teda se pokaždé na tiuhle částku dostali.Ale já potřebuji děsně moc hormonů.Denně jsem si píchala 300:navíc jsme měli ICSI.To je 9000 (nebo 7000??už nevím)
Nás ten poslední stál skorem 70 tisíc.Ale stál za to :grinning:

Koukám, že se rozjíždí stejná vlna stimulek jako loni v létě. z toho je tu většina miminek. Nanynka tu řadu uzavírala. Tak holky držím palce at to vyjde. Jdu donatřít okna, koupit si novou Monyovou a jedeme na chatu.
Včera jsme byli na noci kostelů. Strašně krásné. V jednu chvíli začali v kostele hrát varhany a já bulela po Matyáškovi jak blázen. Zapálila jsem mu svíčku a pan farář za něj vznesl modlitbu.taky za zdraví všech mých dětí i za nenarozenou Terinku. Bylo to krásné a dojemné. :frowning2: tak snad Pán Bůh dá, ne? V pondělí jdeme na velký UZ.Tak zase červík hlodá.
Jo děvčata a prdel mě stále bolí. Užasná věc!!! :grinning: :grinning:
29. kvě 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, uvidíte holky, že ted se nám brzo zadaří....a v příštím roce se děti budou rodit.. to bude dvojčátek...hi,hi.....tenhle rok to už nestihnem..kromě ivarei, evak99,doufám, že jsem na některou z čekatelek nezapomněla.. :slight_smile:

kdepak máme jechulku? už se nám dlouho neozvala...
29. kvě 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto, myslim, ze radu uzavira iva s evcou :wink: ale je cas na novou vlnu! tak sup sup sup.

Ja mela na stimulaci Puregon a Orgalutran (oboji v kratkem protokolu) a pichala jsem si 300 Puregonu. ICSI ani PK nebylo, takze jsme platili 4500 Kc.
29. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo myslím, že loňskou "letní vlnu" uzavíráme my s ivčou, takže holky je čas na další :wink: a léto stimulacím přeje :wink:

nanny díky za radu, maliník taky piju a hráz taky masírujem, ale je to teda masakr :grinning: prdíky jsou teda blbý, tak budeš muset asi trochu omezit nějaký potraviny? no musíš to holt ozkoušet, každý dítě reaguje na něco jiného.
29. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Holky, to je super, jak to tu jede ve vlnách :sweat_smile: Léto je opravdu skvělá doba na těhotnění, tak uvidíme, jak se podaří :slight_smile:

Pet.s, no to je pravda, že to ICSI cenu dost navýší, my to budeme mít bez toho. Ale teda vy jste se dostali na závratnou částku :fearful: Ale jak píšeš, bohatě se to vyplatilo :slight_smile:

Kive, Jechulka má odklad IVF, tak si dává asi oddych....

No a já se bojím, abych to nedostala už teď o víkendu, už mě pobolívá břicho, tak snad neee. Potřebuju vydržet aspoň do zítra do večera, když v neděli v Gennetu nejsou.
Neznáte nějakou radu, jak oddálit MS? :grinning: Na to asi nic není, vím rady, jak ji přivolat, ale oddálit nevím.
29. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, uvidime. Zkusila jsem se zacit dopovat laktobacilem a je to lepsi. Holt je to chlap a ti na to udajne trpi vice. Jinak fakt nevim, prijde mi, ze se dymame po vsem. Ale zacalo to kdyz jsem prestala kojit s kosickama...Tak jsme se k nim vratili a je to fakt o necem jinem. Mozna z holeho prsu natahoval moc vzduchu....Ted uz je 2 hodiny vzhuru a je pekne nevrlej, protoze nemuze usnout.
29. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kive to teda zapomněla!!!!a co já?já mám teda v plánu ještě letos porodit :grinning: :grinning: za prva nosit to dítě déle než 9 měsíců bych psychicky nezvládla, za druhé už mě prdí jak mi ten můj furt říká kuličko, nechce se se mnou milovat, a pořád m i nakazuje netahej to, nedělej to, a za třetí tak velkou zimní bundu abych se do ní vešla mít nebudou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

denisa bodejt stejně bychom ty prachy nastrkali do dětí nebo do bytu nebo do chaty., tak takhle jsou alespon zúročeny :grinning: :grinning: :grinning:

jinak jsme dnes byli na chatě...přijela ségra s dětmi...tak jsem se pomuchlovala se synovcem a s neteřinkou :wink:pak jsme vyrazili na Kost.Byl moc hezký večer. a mě pořád bolí prdel!!!!!! :grinning: :grinning:
29. kvě 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet.s, jsem si říkala...sakra, Kive na někoho zapomněla, tady přece ještě někdo bude tenhle rok rodit krom jmenovaných...a jo...ty :grinning: No přes Vánoce určitě přenášet nebudeš, to je jasný :grinning:

Pet.s, no jo, ty peníze by se daly vždycky někam vrazit, to je jasný :slight_smile: Ale když je dám na umělko, i kdyby nebyl nakonec výsledek, vůbec toho nelituju....jasně, že si je netisknem a nemůžeme to platit do nekonečna, ale ta šance je a jiná možnost u mě už ne, tak to holt člověk zainvestuje :slight_smile:

Holky, já jsem tak nadšená z těch voleb...vím, že to sem až tak moc nepatří...ale já to sledovala celej den a nemůžu si pomoct, jsem spokojená! Politiku hodně sleduju už od puberty, tak mě omluvte, že to tak prožívám :grinning:
29. kvě 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dennisa: chápu tě, já taky :grinning:
29. kvě 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak :wink:
29. kvě 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano
denni prozivala jsem to uplne stejne :grinning:
30. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo pet.s já na tebe zapomněla...omlouvám se... tak ty teda ještě tenhle rok :slight_smile:
30. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek