• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
Denisa..aaale prosím tě at tam sedí Petr nebo Pavel daně budeme platit stejně..tak co :grinning: ale u voleb jsem byla. Jer to moe povinnost pro budoucnost mých dětí :wink:
30. kvě 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Pet.s, Petr nebo Pavel, hlavně že ne Jirka :grinning:

Jinak já netrpělivě očekávám MS, jsem se bála, aby nepřišla dřív a zatím nic, tak teda dneska ještě musím do práce. Škoda, myslela jsem, že už třeba pofrčím do Gennetu pro injekce. Tak třeba zítra, už jsem nedočkavá jak blázen :sweat_smile:
31. kvě 2010 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, denniso...dobré ránko všem..přesně hlavně, ž né Jirka :grinning:
31. kvě 2010 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já v 11h končím v práci, a pádím na ten UZ dělohy...no snad tam nic špatného nenajdou
31. kvě 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kive: určitě nenajdou nic špatného, uvidíš. pak nám dej vědět :wink:

denniso: neboj, však ona mrška dorazí a budete moct začít:wink:

tímto se hlásím:grinning: jsem stále 2v1, ale břicho bolelo celou noc a teď bolí taky, ale myslím, že to zatím nic není. jo a klasicky mě v noci rozbolel zub, tak nevím, zda to je předzvěst, ale asi spíš ne :slight_smile: myslím, že si naše beruška počká na hezké víkendové počasí, do deště určitě nepůjde :grinning:
31. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: dobrej pristup. Ja sama priznavam, ze jsem mesic pred porodem proste mela pocit, ze se malymu bude chtit na svet 14.5. - planovani neplanovani. A nakonec to tak bylo. Asi taky proto jsem byla tak prekvapive klidna celou dobu porodu, protoze jsem vedela, ze je to proste tak jak to ma byt. Opatruj se a zubajda at da pokoj, mas jine starosti :wink:.
31. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
preji vsem dobre ranko
31. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
taky souhlasim hlavne, ze ne jirka :grinning:
evi to jsi hodna, ze se takhle hlasis :slight_smile:
denni neboj vsak ona dojde...
kive drzim palce a nezapomen pak vsechno popsat...
31. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanny: no jo, on se právě podle mě hlásí v souvislosti s mimískem. ten zub je naprosto zdravý, jen prostě prudí, protože hormony skáčou...tak jsem si říkala, že by to možná mohlo už znamenat nějakou akci, ale uvidíme :slight_smile: mít takovýhle tušení je fajn. já mám nějak pocit, že to bude příští týden, nevím proč, ale tak nějak si to myslím. uvidíme, zda se nepletu :wink: jak se hojí jizva? já měla v noci sen, že mi dělali císaře a řezali mě takovým malým nožíčkem, co si s ním doma krájíme zeleninu :grinning: jen chci předeslat, že porodu se nebojím, snad jen právě, kdyby se musel dělat ten císař, tak toho trochu jo :sweat_smile: a co brouček, papá hezky?

dark: jak se cítíš? testovačka příští úterý, co? :wink:

ahoj inza: co máš dnes v plánu? jak dopadla poslední mobilizace?
31. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi no vlastne se citim docela dobre, na to, ze jsem nastydla, ale zase lezim v postylce a uz mam jen rymu a kasel... testovat budu pristi pondeli, abych mohla vcas vysadit utros a stihla mi dojit ms (teda v pripade, ze tam nebuou // :wink: )
31. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, jizva se hoji v pohode, jen proste musim byt opatrna. Preci jen i pul hodka s kocarkem je docela zatez a nekdy to odnesu poradnou zimnici....ale da se to. A s tema snama si hlavu nelam, ja poradne nespala od te doby co rekli, ze to bude cisarem.
31. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak: no rano jsem byla u dr na predoperacnim. jinak dneska nic leda se lecit po vikendu. Jinak mobilizace vcelku sla, kostrc avsechny kosti jsou tam kde maj, akorat jsou tam nejaka zatuhla vlakna a tak rikala ze po prvni neni spokojena jak to dopadlo a tak jdu zitra na druhou. Jinak ted cviceni je utrpeni. Nejak jsem o vikendu si trosku narazila palec na ruce a pak se jeste do stejny sekla a tak cviky kde se opira o ruce proste nejdou :grinning:
31. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravííím :grinning: :grinning: :grinning: , zběžně jsem vás pročetla.
dennis, mám taky celkem radost z výsledku voleb :slight_smile:. Jak jsi na tom s MS? Už dorazila?
evi, tak to odhaduješ na víkend? Jsem zvědavá, jestli se trefíš :slight_smile:. U mě pořád stejný, otoky nesplaskly, prášky nezabraly, píchá mě pod pravým prsem a tiká mi v uších, do toho mi došel euthyrox, takže budu muset k doktorce. Doufala jsem, že to odbydu najednou s případným předoperačním před císařem, ale zdá se, že ji budu muset otrvavovat 2x.
dark: Teda, ještě týden před sebou, obdivuju to, já testovala pořád, i když mi bylo jasný, že tam ještě nic nebude.
kive, držím place na UTZ
nanny, 2 týdny a 3 dny, to to letí, mně přijde, jako bys rodila včera. Je vše OK? Máš nějaký rady pro budoucí maminky?
31. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: Jsi dobrá, určitě to cvičení bude mít výsledky co nejdřív :wink:
31. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já mám uklízecí volno, tak jsem se přišla jen na chvilku juknout.

Ivu, tak si představ, že ty mutace mám úplně stejný jako Ty . . . .

Pet.s, držím Vám palečky, dej vědět jak jste dopadli :wink:
31. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza sikulka hezky cvic :slight_smile:
ivarei no ted by tam jeste mohla byt videt carka po pregnylu, tak je to zbytecne...
31. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru: Vidíš, to je znamení. Určitě se ti to podaří, je prima, že o mutacích vědí ještě před těhotenstvím.
dark: Vím, ale stejně mě to tenkrát od testování neodradilo :slight_smile:
31. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivi ja uz se nechci vickrat zklamat...
31. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: Soustřeď se na IVF a říkej si, že tohle je pokus. Já vím, blbě kecám, nejde to odmyslet. Ale fakt se drž pozitivního přístupu :wink:
31. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivi vsak se drzim :wink: a kdybych nemusela na to HSG neresim to vubec, ted mi prisel od kamaradky termin kdy mame jet do indie, je to az v zari, takze do zari jsem vklidu a pak ivf :grinning:
31. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůů, do Indie? Na jak dlouho? A kam konkrétně? A jak?
31. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivi na 14dni malalapur nebo jak se to jmenuje, takova duchovni cesta :slight_smile: teda jestli na to budou penizky... zatim je to jen takovy napad...
31. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A s cestovkou? Jéé, to mě láká, mít tak prachy :slight_smile:
31. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne bez, ale ta kamaradka tam ma pratele, takze to nebude uplne na blind...
31. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby. Tak ja sa ozývam po dlhšom čase, nestíham, musím Vás poriadne dočítať. 2.6. idem na prvý UTZ, v piatok bola tretia kontrola HCG, cez 47 tisíc IU, tak snáď to bude v stredu všetko oki. Mám indiskrétnu otázku, možno blbú - jak ste to baby, tie ktoré ste tehulky, robili so sexom v počiatkoch tehotenstva. Nemôžem tomu dieťaťu ublížiť? Predsa len je to po IVF rizikové.. ale zdá sa mi to nemožné a čudné, proste len tak čakať.. sorry :slight_smile:
31. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkyy ahojky :wink: ve stredu budeme drzet palce, to jsem zvedava, jestli cekas dvojcatka :wink:
31. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
darkwitch - :slight_smile: to ja teda tiež :slight_smile:
31. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkky a co si myslis?
31. kvě 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark, neviem. Sama sa nechám prekvapiť. Zatiaľ to HCG vypadá, podľa sestier a podľa tabuliek z netu :grinning: fakt na dvojičky. Ale s lekárom som nehovorila. A je to moje prvé tehu. Neviem, čo je lepšie. Ako nech sú dve :slight_smile: len nech to nie je rizikové a tak. Uvidíme :slight_smile: Jak sa máš Ty?
31. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkyy jsem trochu nastydla a radsi jsem si vzala v praci dovcu, tak se valim doma :wink: tak jestli si sestricky mysli dve tak asi dve budou sestricky se vyznaji...
31. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek