Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

evak99
9. čer 2010

no jo bylo to včera fakt šílený s tím deštěm. 🙂

dark: díky, no uvidíme. teď se zas nic neděje, ale půjdu žehlit, než začne parno a pak poklidím, tak třeba jí to rozproudí 😀

ter 23: vítej. tak snad se ten třetí zadaří 😉

darkwitch
9. čer 2010

ahoj ter tak si se k nam pridala? doufam, ze nam hned neuteces 😉

betox
9. čer 2010

Tak holky razíme. Opatrujte se.

inza
9. čer 2010

evak: neboj prcek si rekne sam kdy presne chce spatrit tento svet. Zase ted je na spatreni sveta treba moc vedro 😀 a taky svetlo. Kdyz je 9 mesicu v temnote 😀

se me chce zase dneska cvicit. Cekam na telefon z gennetu kdy mame zitra jit. Taky se snazim jeste neco nacpat do hlavy na poovor a moc me to nejde

darkwitch
9. čer 2010

betox myslime na tebe 😉
inza zase se ti nechce 😀 me se teda dneska taky nic nechce...
a ms stale nedosla, a v pondeli mam jit na hsg a to mam ms tak sest dni, tak fakt nevim jak to stihnu... to jsou zase nervy...

inza
9. čer 2010

dark: nechce. venku nechutny vedro. Neboj ona dorazi a pokud ne tak zkus zavolat kdyztak do gennetu co a jak s tim pondelkem kdyz mrcha jeste neprisla

dennisa
9. čer 2010

Ahoj holky!
Zdravím novou posilu Ter 😉

Betox, hodně štěstí! Ať to dobře dopadne!

Holky těhulky,myslím na Vás, protože v tomhle vedru to musí být šílený těsně před porodem, držte se!

Tady včera bouřka šílená, hromy, blesky a voda se valila po ulici, kanály to nebraly, no ale už je zas vedro.

darkwitch
9. čer 2010

inza jasne pokud do patku nedojde tak tam volam, zase nechci plasit moc brzo...

evak99
9. čer 2010

dark: neboj dojde 😉 hlavně, že už jsi vysadila utroš.

inza: taky se mi nechce cvičit, ale musím, jinak shniju a navíc mě bolí pravá lopatka jak blázen a od toho hlava ☹ tak držím pěsti na pohovor. dej vědět, jak to dopadlo! 😉

inza
9. čer 2010

evak: me boli nejka cele telo 🙂. jj dam vedet, ale moc sanci tomu stejne nedavam...

evak99
9. čer 2010

inza: a bolí z cvičení? 😉 tak si dej pár cviků, ať máš dobrý pocit a nehroť to nijak!!! žádnej stresík, jo? 😉 no s tou prací je to peklo v dnešní době... ☹

darkwitch
9. čer 2010

evi ja bych se nebala, kdybych nebyla na to pondeli objednana, tak je mi uplne jedno kdy prijde

dennisa
9. čer 2010

Dark, tak snad dorazí, to je klasika, že když ji potřebuješ, tak nic....však to znáš. Aby to nebylo nějak rozhozený hormonama, něco jsi před IUI brala?

inza
9. čer 2010

evak: ze cvica asi ne. Spise jeste z vikendu a k tomu natazeny zadni stehenni sval je taky dobry 😀 . jj prace je na ho...uz hledam od ledna a intenzive od dubna a porad nic

dennisa
9. čer 2010

Inzo, teď je fakt blbá doba na hledání práce. Taky jsem takhle hledala před rokem, no a nakonec jsem se vrátila zas do původní práce, co jsem dělala 5 let předtím. Ale moc spokojená tam nejsem, kéž by vyšlo IVF a už bych se tam nevrátila 🙂

darkwitch
9. čer 2010

denni ne, mela jsem jen pregnyl a utros, jinak nastesti nic
inza drzim palce na pohovoru

inza
9. čer 2010

dennisa: ja se vratit do puvodni nemuzu nebot jsem odtud byla odejita pro nadbytecnost. Proste radikalni snizovani stavu......

dark: diky. ted tu lovim nejake info o te firme 😀

dennisa
9. čer 2010

Inza, tak to je na prd....no já se obávám, aby se mě taky nezbavili, když jsem zas na neschopence. Opravdu jediný řešení je otěhotnět a basta 😅

inza
9. čer 2010

dennisa: jo to by situaci vyresilo. Ted je blby ze jsme bez pace a musim ji hledat, ale nevim jak to bude s IVF zad se povede ci ne...proste vcelku slozita situace

dennisa
9. čer 2010

To chápu Inza, já jsem chtěla práci změnit, ale právě kvůli IVF jsem tam ještě zůstala, je blbý nastoupit do nový práce, být ve zkušební době a jít na IVF. To Ti opravdu nezávidím...

kive76
9. čer 2010

ahojky, dennisa..škoda, že můj přítel taky nemůže otěhotnět...hi,hi...je ted na neschopence, tak snad se ho nebudou chtít zbavit, když je ted doma....

ter23
9. čer 2010

Díky za přivítání holky 🙂 budeme se držet navzájem 😉

dark, nene, neuteču neboj... nezkoušela jsi ještě testík, když ms nepřišla?

Za chvilku jdu na první mobilizaci a cvičení, tak jsem na to zvědavá... a mám hroznej hlad, paní mi nařídila od včerejška dietní režim 😀

dennisa
9. čer 2010

Kive, to neboj, pokud je na neschopence, tak ho vyhodit nemůžou. Jen po ukončení. Ale zas, když má normálně smlouvu, tak jsou tam 2 měsíce výpovědní lhůta. Ale klid, přece každýho hned nevyhazujou, kvůli tomu, že je nemocnej 😉

evak99
9. čer 2010

aha dark 😉 tak ať přijde, až budeš potřebovat 😀

darkwitch
9. čer 2010

evi vcera 😉
tar ja byla na krvi a vysledek je hcg 0 takze neni treba delat dalsi test...

pet.s
9. čer 2010

ahojk holky, to je krásně, co?
měla jsem dělat mzdy, místo toho jsem vlezla do města. Utratila asi 3000, ani to raději nepočítám, koupila Terince oblečení a velkým dětem knížky a oblečení. večer vyfotím a dám do alba.
holky dorazil táta, dám mu najíst a jedeme na chatu.

kive76
9. čer 2010

pet.s:ahojky, užijte si to hezké počasíčko na chatě..taky bych na nějakou nejradši vyrazila, kdybych nějakou měla... 🙂

dennis: to já vím,že ted když je na neschopence že nemůžou, ale až potom...no uvidíme...snad to bude o.k. a nechají ho tam..no to já vím, že né hned každýho vyhazujou...to já napsala, jen poznámku k tomu jak jsi psala, že nejlepší je otěhotnět a nemůžou ženskou vyhodit... 🙂

dennisa
9. čer 2010

Kive, jasný 🙂

Pet.s, chatu závidím, taky bych jela hned, ale taky žádnou nemáme 😅 Užijte si to tam.

mandre
9. čer 2010

pet.s: ve středu příští týden letíme na pár dní na Istrii...to bude hic 😝
inza: držím zítra pěsti...odpoledne jdu k Brandejský...to se asi neuvidíme
dark: klasika...to jsem měla taky, takže jsem pak na hysterku ještě lehce špinila....říkali, že to nevadí...důležitý je nekrvácet...byla jsem 6.DC

kive76
9. čer 2010

jéééééééé mandre to ti teda závidím 🙂 no užij si to tam 🙂 no tady je teda taky chvílema hic, ale příští tejden se to má zkazit..takže ty už zase budeš ještě ve větším teploučku 🙂