• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
tak to se vratis akorat na muj testik :grinning:
28. čer 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
darkwitch: tak to se budu těšit na dobré zprávy :slight_smile:
28. čer 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap dobre budou v kazdem pripade bud najdu dve, nebo zacnu stimulovat :wink:
28. čer 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu Vás moc poprosit o radu, dneska jsem 9. den od ET a na kalhotkách jsem měla malilinko nahnědlý výtok a teď na toaleťáku trošku takové, jako hnědé žmolečky-špinění, měla jste to taky některá??? Mám strach . . . :pensive: V pátek frčíme na krev na potvrzení, nebo vyvrácení těhu. Jo a dneska mi šéfová oznámila, že až se vrátím tak na mě čeká výpověď.
28. čer 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru: Me se to stalo, objevilo se to pokazde kdyz jsem otehotnela. Bylo to slaboucke a za den az dva to preslo.

28. čer 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre- můj chlap se jmenuje úplně jinak než já a dnes mi nabírali krev, až když mi vrazili zkumavku do ruky at ji odnesu sestřičkám, tak jse si všimla, že na ní je štítek z jeho jménem.měl jít na krev hned po mně. :grinning: Dělal si srandu, že by mu vyšlo z krve že je těhotný :grinning: :grinning:

evak..gratulace k Brambůrce..Okukoval ji tu i synátor. Prý už chce taky a vzkazuje, ža vaše Bramborka nebude taková potvora jako naše Brambůrka. :grinning:
A taky krásný pokojík, asi se nechám inspirovat. :wink:

hele, ted jsem jako na řadě fakt já? Jenom já?a ještě někdo je nařadě? To tu nefunguje už žádná tabulka?
28. čer 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru já špinila po každém ET a 2x z toho bylo těhu :wink: a proč máš výpověd?
28. čer 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
svobodik..já si stříkala do nosu tuším od 1.dne MS a od 5.dne MS píchala,ale já už si to přesně nepamatuji. možná bys vyčetla něco v mých albech.
28. čer 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju Vám, mám z toho strach :frowning2: Přeci jen dneska je to 9. den a zatím dobrý . . .
Pet.s, já nevím asi, že jsem si dovolila marodit, dneska jsem 14dní doma a šéfová nemůže courat a být věčně v tahu a musí sedět v kanclu!
28. čer 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vveru ahojky, to tom výtoku, či špinění jsem četla v jednom časopise, , že to při otěhotnění je...takže se nemusíš bát...

no a vlastně co se týče tý výpovědi...to ti přece šéfová dát nemůže, když ted jsi těhotná, že jo? to má prostě smůlu...během marodní se to nesmí...když jsi na neschopence , no a ty ted jsi těhotná :slight_smile: takže žádná výpověd nebude :grinning:
28. čer 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za gratulace :wink:
pet.s myslím, že jsi fakt na řadě :grinning: no jo, snad bude hodní, i když i sestřička na porodním sále mi říkala, že všechny Brambůrky jsou prej potvůrky :slight_smile: , tak uvidíme. :wink:
28. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi neboj ja mam par kamaradek bramburek a vsechny jsou hodnoucke...
veru ja jsem taky nekde cetla, ze to znamena tehu...
28. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak jsem dneska byla na konzultaci před IVF u Daňka,nevím,jestli po dobu stimulace mám u něj zůstat, nebo se objednávat ke své dr.Lovásové,ale možná jak tam maji teď narváno,tak budu asi ráda,že mě vezme kdokoliv :wink: ,mám zatím předepsaná 2pera za 5 500,myslíte,že se pak ta cena může ještě zvýšit? Budeme asi muset mít i ICSI, tak to bude asi dardička,no co naděláme,kdyby to vyšlo,tak by to za to stálo!!!!Teď už jen aby přišla mrcha :angry:
28. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam to je docela darda, no, myslim, ze se ta cena muze jeste zvysit, zalezi jak budes reagovat... taky se zvysit nemusi...
28. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak no já když přemítám o dětech, které jsem měla ve školce, tak tam byly dvě Barborky a ořesn jak ta moje. Všechny to byly překrásné holčičky, ale děsné mrchy(sorry :grinning: ) Věčně načuřené, věčně v oponenci, ale jinak to byly Berunky. No můj muž vyženil v prvním manželství jednu Báru a se mnou ted druhou Báru a říkal, že Báru už nikdy v životě.
Ale stejně je Barunka moc hezké jméno.

Mimochodem včera jsme se kvůli ní zase porafali. A to za to ani nemohla. Řešili jsme moje a tvoje děti. Kdo to zná, pochopí.Chceme jet na 4 dny na chatu, ona s námi nechce a nikdo ji nechce hlídat.Její vlastní tatík na mě ječel, at sedím doma a hlídám si ji sama. Když už nvěděl jak, tak řekl, že ji hlídat bude,ale zamkne ji na celý den doma, protože na ní nemá čas. V tomhle počasí!!Zmetek. Od rozvodu(asi 5 let) měl děti 2x. Vždy byly do 2 hod doma. No a ten můj chlap jen něco souhlasného dodal a já se rozbrečela a seřvala ho. (holt těhotenské hormony)Ale výsledek toho celého je, že v závěru na mě ječela holka, protože jsem ji oznámila, že jede na chatu s námi. Z brečení jsem usnula a od půl 3 jsem vzhůru. :frowning2:
Tak asi z celé dovolené bude prd. Protože mít sebou Báru na chatě neustojím. Bude hnusná a bude provokovat a nudit se. To riskovat nebudu. Holt vyšlu chlapy na chatu samotné.Bára bude celý den courat s holkama u vody a já budu sedět sama doma v pařáku. A nakonec z toho vyjdu stejně jak blbec. Achjo. :frowning2: Už mi je zase do breku. :frowning2:
29. čer 2010 ve 04:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem to projela zpátky asi 10 dnů a nefunguje tady žádná tabulka. Tak pokud chcete, tak já ji začnu a každá se dopište, ju?

Pet.s. .........40 let.... 4xIVF, 1x ukončení těhu, nyní čeká holčičku, TP 15.10.(22.9-dle dr.)
29. čer 2010 ve 04:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet.s. .........40 let.... 4xIVF, 1x ukončení těhu, nyní čeká holčičku, TP 15.10.(22.9-dle dr.)
kive76.........34 let 1.7. HSG, 16.7. 2. konzultace ..........................................................6DC
29. čer 2010 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí

kive76.........34 let 1.7. HSG, 16.7. 2. konzultace ..........................................................6DC
29. čer 2010 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tehulky :dizzy_face:

snazilky :slight_smile:
darkwitch....26 let.....2xIUI...............................................................................................20DC
29. čer 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí

tehulky

snazilky
darkwitch....26 let.....2xIUI.........................................................................................20DC
29. čer 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se zeptat když jste byli na tripple testech v gennetu za jak dlouho jste volali na výsledky? já byla na odběrech v pátek, kdy můžu zkusit volat, co myslíte?
a dobre rano :slight_smile:
Dobré ranko,

pet.s: to je ale nespravedlnost..ty by jsi se pro ně rozkrájela a nakonec na to doplatíš..měli by se chytnout za nos :angry:

petap76......34let....1x zamklé těhu (přirozeně).....další snažení od srpna 2010
29. čer 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí

snazilky
darkwitch....26 let.....2xIUI...............................................................................................20DC
petap76......34let....1x zamklé těhu (přirozeně).....další snažení od srpna 2010
29. čer 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ještě jednou :grinning:

tehulky

snazilky
darkwitch....26 let.....2xIUI.........................................................................................20DC
29. čer 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet.s. .........40 let, 4xIVF, 1x ukončení těhu,nyní čeká holčičku, TP 15.10.(22.9-dle dr.)

snažilky
kive76..........34 let 1.7. HSG, 16.7.2. konzultace............................................................................................6DC
darkwitch....26 let.....2xIUI...................................................................................................................................20DC
petap76.......34let.....1x zamlklé těhu (přirozeně).....další snažení od srpna 2010
majcam.......34let.....2x IUI, v červenci první IVF
29. čer 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon,nějak jsem vám to pokazila :frowning2:
29. čer 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsem střevo,nezlobte se!!!!!!! :fearful:
29. čer 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky poradíte? Zítra jedu na ultrazvuk do gennetu na výsledky krve co jsem byla v 10. týdnu.
K Dr. jsem objednaná na 11. hodinu, ale čas ultrazvuku mi neřekli. NA něj se chodí až po konzultaci s Dr.?
A nemáte někdo zkušenost s Dr. Raškovou? :pensive:
29. čer 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tehulky

snazilky
petap76......34 let....1x zamklé těhu (přirozeně).....další snažení od srpna 2010
majcam.....34 let.....2xIUI, v červenci 1.IVF
29. čer 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek