• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
Dobré ranko,

dark: tak jak :slight_smile: ?

Inza: manžel má víznamné + :slight_smile: V kolik tam zítra jdete...já jdu na 10h. :slight_smile:

cibka: vítej mezi námi :slight_smile:

majcam: neboj oni vydrží a bude jich dost na odběr :slight_smile:

mandre: nevím nevím jestli by jsme si změnou caru pomohly...myslím, že je to všu de stejné :unamused:
8. črc 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap: jeste nevim, podle toho co bude mit manza v praci. Zda bude muset nekam jet atd....
8. črc 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
inaz: Aha..no tak uvidíme, třeba se potkáme :slight_smile:
8. črc 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap:treba jo. pokud by se mnou nesel tak ja bych tam sla urcite rano nebo dopo, protoze tam urcite nejakoudobu budu cekat
8. črc 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inza: A byl v té sms hodně drsný ? Koukám, že mažové jsou muži činu....ten můj tenkrát taky volal Vykysalé a dal jí najevo co si o jejím přehlédnutí myslí ...zvládl to i docela v klidu :slight_smile:
8. črc 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap: podle me byl slusny, ale napsal co si mysli atd.......ja se priznam ze celou sms jsme necetla......on predtim serval nejakeho vedouciho pres telefon na poste ze nedorucili co meli a tak pak byl sice v razi, ale ne uz neorijemny :grinning:
8. črc 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: Tak to měl dobrý základ pro to napsat sms...člověk vždycky potřebuje impuls a ten mu dal vedoucí na poště :grinning: :grinning: Hlavně, že jdeš ke svý Dr. to je důležité :slight_smile:
8. črc 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majcam, neboj nepopraskaj, na to mas ty druhe injekce.

Pet.s na to jsem se tesila celou dobu, jak bude bricho delat kruhy a nedockala jsem se. :confounded: Ve vode vzdy se sklidnilo.

Jinak holky, musim si trosku postezovat, asi mi skoncilo male miminko. Uz se toci na bricho. Nevim, proc to bere rak hopem.
8. črc 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap:jj zaklad mel

anlek: bud rada ze je tak sikovny
8. črc 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
anlek: Buď ráda, že to nebude pecivál, ale pěkný šikula :grinning:
8. črc 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanny: krasavec Vojta :grinning:
inza: máš IP

Petap: to jsou takový možnosti,. co zkusit, nezkusit....je pravda ale, že v každém Caru jdou na to trošku jinak, když takhle pročítám některé diskuze
8. črc 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musite pockat az se dostanu do prace k pocitaci :wink: ale na testu bilo, takze zitra gennet a konzulatce k ivf :slight_smile: nas tam zitra bude :wink:
tak ted vas jdu docist :wink:
8. črc 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: no jo no...a kolikátý jsi DC?
8. črc 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre myslim, ze si nepomuzes, vcera si kamaradka stezovala ze volala do pronatalu strasnou dobu a pak ji taky nechteli na recepci objednat k doktorce i kdyz byla dohodnuta, aby mohla hned jit na dalsi IUI, takze se je to asi vsude stejne...
8. črc 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre 29DC, jeste jsem si zasla do gennetu na krev, abych mela jistotu, ale to je jen pro jistotu...
8. črc 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre: jj máš pravdu v tom, že asi používají jiné postupy a asi mají jiný náhled....já jsem ale taková konzerva, ža asi měnit nebudu...krom toho to teď asi dchvilku zkusíme bez asistence :slight_smile:

dark: tak to se zítra možná potkáme..na kolikátou tam jdeš ?
8. črc 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
anlek ty mas teda sikulu :slight_smile:
8. črc 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap asi ne jdu hned na 7.45
8. črc 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já mám zítra v 8 ráno ultrazvuk :grinning:
8. črc 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle me v vsech CARech jsou postupy podobne. Dle meho se lisi akorat pristup na pocatku a mozna nejaka ta vysetreni. Jinak asi ted uzve vsech CARech bude cekaci doba obdobna tzn dlouha :frowning2: a bude to asi jenom a jenom horsi

dark: to tammozna v tu dobu budu taky sedet a cekat kdy nas vezme uvidim jak si to manza zaridi v praci
8. črc 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark, majcam: tak to se tam potkáte :slight_smile:
8. črc 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam, inza tak se mozna uvidime, i kdyz jak se znam tak neuvidim nikoho :wink: jsem vzdy tak soustredena (preloz si vystresovana) ze ani nevim kdo sedi vedle me :wink:
8. črc 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdyz jdu s manzou tak je to jeste horsi protoze se soustredim na to uklidnovat jeho :wink:
8. črc 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: :grinning: :grinning: , aspoň máš náplň v čekárně...
8. črc 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: tak to my se tam porad necemu pochechtavame atd. Si tam obcas pripadame jako exoti mezi tema samejma vaznejma tvarema
8. črc 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se týká CARů, mě zajímá jenom to, aby mě už někdo konečně otěhotněl..., (není tím myšleno konkrétní opačné pohlaví :grinning: :grinning:)
8. črc 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre jasne :slight_smile:
inza tak to jste na tom lepe :wink:
8. črc 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark, inza: když jdu s manžou tak on má taky pořád nějaké vtipné prupovídky, až ho musím okřikovat, aby byl trošinku vážný :grinning:
mandre :grinning: jo taky mi jde jenom o to jedno :grinning:
mandre: :grinning: Uvidíš co ti Dr. řekne,,,podle toho se pak zařídíš :slight_smile:
8. črc 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek