Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
8. črc 2010

mandre: myslim ze nam jde vsem o to jedno a same 😀

petap: jj taky ho musim obcas okriknout 😉 aby se choval vazneji

darkwitch
8. črc 2010

holky jeste se chci zeptat, jak dlouho trva ta schuzka k ivf? manza me zase neposlouchal a nedohodl si dopredu smenu... takze bude pospichat do prace... a myslite, ze mi da rovnou i stimulku? nebo si pro ni budu muset zajet potom? zase mraky otazek, ale vy mi to urcite odpustite...

anlek
8. črc 2010

Darkwitch, zkouknu te UTZ (vylouceni cysty atd ...), pak gynekologicke vysetreni. Aby byla jistota, ze kdyz zacnes stimulovat, ze pak se nenajde problem, kvuli kteremu by se to muselo stopnout. Nejspis s vami proberou jaky protokol, jake leky. Ale vetsinou leky davaji az ted 2. den cyklu, kdy stimulujes (kdyz budes mit kratky protokol). Mozna s vami budou resit nejake papiry. Prislo mi to jako hodne kratka navsteva, kdybychom nemeli moc dotazu.

inza
8. črc 2010

😀 dark: me to prislo taky docela kratke. asi 20 min a to zaberou hlavne papiry. Teda dele kdyz budete mit hodne dotazu

darkwitch
8. črc 2010

tak ja si myslim, ze ms prijde ted nekdy do nedele, kdyz uz vcera vecer jsem si zapomnela vzit utros a v sobotu se do gennetu urcite nedostanu... tak uvidim, snad se s ni nejak dohodnu...
to je dobre, ze je to kratke, no, ja myslim, ze me zase zadny dotaz nenapadne a manzu taky ne a pak se zeptam az dojdu sem, protoze tam mi vzdycky vsechno pripada jasne 😀

inza
8. črc 2010

dark: ja na tom podobne. pokud me neco napadne tak vzdy az vylezu z ordinace. Nejlepe si to psat a pak tam jit s papirkem v ruce

darkwitch
8. črc 2010

inza jeste langerova se na me vzdycky tak diva, ze bych se jako ptat mela a me nic nenapada 😀 asi si myslim, ze ji neposloucham 😀

inza
8. črc 2010

dark: tak ji rekni ze ti je vse jasne a bude klid 😀

darkwitch
8. črc 2010

nebo mozna neveri tomu, kdyz ji rikam, ze je vse jasne, asi nevyoadam prilis jiste... no to je jedno, nakonec se vzdycky nejak domluvime...

inza
8. črc 2010

dark: me prijde ze vzdy v ordinaci je vse jasne a jen se zavrou dvere tak cloveku neni jasne vubec nic 🙂

darkwitch
8. črc 2010

inza tak nejak to mam taky, asi nejake kouzlo 😀

petap1
8. črc 2010

Tak teď mi poslala kamarádka foto z UZ mimča...to je ta co byla stejně těhu jak já...chjoo...zase to na mě padlo....už jsem taky mohla mít bříško a fotky 😢

darkwitch
8. črc 2010

petap nesmutni, za chvili ji budes posilat fotku miminka ty 😉

majcam
8. črc 2010

petap:musíme vydržet!!!!!chjo.........,proč je to tak těžké!!!!! ☹

petap1
8. črc 2010

holčiny díkes za vzpruhu...nějak jí vždy nerozdýchám..ale moc jí to přeju...no já se z toho zase oklepu....doufám, že až bude rodit, tak už budu těhu...to se by se mi to lépe snášelo 🙂

darkwitch
8. črc 2010

tak uz mam potvrzene, ze tehu neni, hura do ivf 🙂

petap1
8. črc 2010

dark: Tvé nadšení je dobrý základ pro úspěch 🙂

darkwitch
8. črc 2010

petap verim, ze to dopadne dobre 🙂 uz nez jsem sla na tohle iui tak jsem mela pocit, ze do ivf stejne pujdu a ze vyjde hned na poprve, tak ted jen doufam, ze ten pocit byl spravny 🙂

cibka
8. črc 2010

ahoj holky jdu vás dočíst
majcam 9 vajuch je krásných ono by stačilo i jedno kdyby to bylo to pravý 😉
inza ja fandila španělum

cibka
8. črc 2010

nany krasný klučina
děkuju všem za přivítání 😉

inza
8. črc 2010

dark: tak jsme se s manzou nakonec dohodli a jdem tam rano. Tak se treba uvidime 😀

darkwitch
8. črc 2010

cibka jsem te uplne zapomnela privitat, tak to napravuju a vitam te, jsem ted byla lehce mimo 😉
inza tak se treba uvidime 😉
dneska jsem si udelala radost a koupila jsem si boticky, teda ja uz je hledala dlouho a ted jsem si konecne vybrala, rezignovala jsem na vetsinu svych pozadavku, ale jsou uzasny, doufam ze si to budu myslet i az v nich nekam pujdu 😉

cibka
8. črc 2010

dark to je v poho díky

cibka
9. črc 2010

krasné ranko holky
tak za půl hodky razim do gennetu tak si užijte krásný slunečný den

majcam
9. črc 2010

Dobré ráno,vyrážím směr Gennet,ještě,že to mám kousíček..,se tam všichni uvidíme 😀

majcam
9. črc 2010

...a břicho bolí jak sviň....

kive76
9. črc 2010

🙂 ....
@majcam
@cibka
ahojky, holky tak pěkné shledání vás všech v gennetu 🙂

majcam
9. črc 2010

...Tak jsem zpátky,jo a viděla jsem Dark,no jsem z utz taková rozpačitá napravo mám 5x19-20mm,a nalevo 4x11-15mm,levá strana pokulhává,snížila mi gonal,ten mám dneska naposled a zítra píchám ovi...na ovulku,a v pondělí v 8:00 ráno jdu na OPU,no takže si myslím,že k odběru bude jen těch pět,a to ještě nevim jestli budou plný...chjoooo 😠
Dark:růžovo-fialkové tričko,dlouhá světlá sukně,vystřídaly jsme se u sesterny,kde se vydávají injekce, poznáváš se? 😀
Jo a samozřejmě,že jsem se zabudla zeptat,jestli když budeme potřebovat ICSI,tak jestli máme vzít peníze na to OPU..,nevíte někdo? a stojí to myslím 7 000kč? Vždycky tam jsem v takových nervech,že mi přijde,že se ptám spíše na kraviny,a podstatné věci vynechávám.. 😒

majcam
9. črc 2010

Inza,Dark,Cibka: jak jste dopadly holky....

majcam
9. črc 2010

Inza: v pondělí tě čekám na dospávacím pokoji..... 😉