• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
betox ja vim, ze to jeste nic neznamena... spinim, uz od vcerejska...
6. srp 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch tak držím palce, pet.s tuším taky psala, že po IVF špinila....
6. srp 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox dekuju, tak uvidim... v pondeli si dojdu na krev a uvidim... ale ja byla tak presvedcena, ze tam dneska ty dve carky budou, ze me to nejak vzalo i kdyz vim, ze se jeste objevit muzou...
6. srp 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch já Ti úplně rozumím. Vždycky si říkám, nebudu se na to upínat a pak mě ten neúspěch stejně vždycky hrozně rozhodí :frowning2: Ale hlavu vzhůru a mysli pozitivně :wink:
6. srp 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox jasne hlavu vzhuru, porad je jeste cas :slight_smile: no, aspon, ze vim co me ceka v pripade neuspechu laparka a pak KET
6. srp 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch držim palce...třeba to fakt nic neni..někdy se to stává..kolikátý jsi dnes den?
6. srp 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrita dnes jsem desaty den od ET
6. srp 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch vyhlídky jsou dobré..ještě je čas bay tam byly //..av záloze máte ledńáčky- což je úžasný!!!
6. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrita a dekuju, taky drzim palce :slight_smile:
6. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch tak to je ještě brzo..in vědi proč řikaj testovat až 14.den..hele a jakou jsi měla citlivost testu..já nejdřív měla 25..a tam bílo..a pak jsem koupila mamatest 10 a bylo to tam krásně vidět...
Dneska jsem zase trochu pozitivní..už nějak ani brečet nemůžu..asi už jsem si to za ten týden vybrala..tak určitě nebuď smutná,. kup další test a uvidíš :wink:
6. srp 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrita ja zkousela ten z gennetu a ten ma citlivost 20
jasne jeste vydrzim, ja mela pocit, ze to vyslo tak jsem testla, ale asi jsem mela byt trpelivejsi... uvidime jak to dopadne
6. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch tak právě na tom jsem 10den neviděla nic...tak klídek :grinning: víš jak to je co je zadarmo..stojí...zkus jinej :grinning:
6. srp 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrita ja jinej nemam :grinning: a venku je hnusne, pujdu je koupit az odpoledne jestli prestane prset :grinning:
6. srp 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
petrita jeste to nevzdavej 10 den je jeste brzy :wink: a to spinení fakt nic neznamená
musíme verit ze se nam to povede jako pet
6. srp 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ještě neblázni,někomu se to ukazuje později,držím pěsti....
6. srp 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak ve středu proběhl ET, embryoložka se rozplývala, jaké je to krásné embryo, Lovásová mi říkala, že to je fakt zázrak - nejdřív 28 vajíček, z toho 18 embryí. Nakonec máme 3x3 zamražená embrya, transfer 1 (po dohodě s dr.).
Od středy do konce týdne mám dovolenou a příští týden hurá do práce. mám nařízeno pít 3-4 litry tekutin a hodně bílkovinné stravy, případně proteinové nápoje. Tak se to snažím dodržovat. Tolik ode mě nějnovější informace.
Mějte se krásně a neztrácejte naději, i když ze své vlastní zkušenosti vím, že někdy je to dost náročné si tu naději uchovat. Ale i tak - všem držím všechny palce co mám.
6. srp 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svetluska74 no to je úžasný. Moc Ti držím palce a určitě se ozvi :wink: . Opatruj se
6. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svetluska74 to je nádhera...moc držim palce!!!
6. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svetluska74 drzim palecky at to vyjde
majcam ja vim, snazim se na to nemyslet...
6. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrita: co to ctu. Je me to moc lito, ale jeste se nevzdavej.Uvidis ze v utery budou mit pro tebe jenom pozitivni zpravy.Nadeje umira posledni.
dark: jeste je na konecny verdikt brzo. Pockej si na krev.Ja mela pocitu tretiho IVF ze nam to taky vyslo a nic.Pritom oproti predeslim pokusum tam jsem nejak podvedome tusila ze to nevyjde......omlouvam se za chyby pisu to na mobilu a sem tam nejaka pismenka vklouznou kam nemaj

Jinak nam kdyz nevyslo 1IVFko tak jsme toho taky meli dost a do dalsiho se nam jit nechtelo, ale pak se to rozlezelo a rekli jsme si nac cekat a sli do druheho. To se nepovedlo a tal do tretiho,ktere nevyslo. Tak ted cekame na konec srpna na konzultaci s dr jak eventuelne dale. Pokud pujdem do 4 tak to uz plne za nase......
6. srp 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
svetluska: drzim palce at to vyjde a nekdo uz konecne protrhne tu smulu
6. srp 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza ja vim, ze na konecny verdikt je jeste brzo... teda tady pekne leje...
6. srp 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: u nas v Jizerkach zatim neprsi, ale je zatazeno a chladneji
6. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza tady fakt hnusne leje uz od rana, ja cekam dopis a myslim, ze postacka dneska nedojde...
6. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svetluska74 super,gratuluju!!!
6. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: doufam ze to k nam nedojde :grinning:
6. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza treba uz to tam bylo :wink: ja bych to zadrzela, ale musim do mesta :slight_smile:
6. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark si jde koupit testík :slight_smile:
6. srp 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibka :slight_smile: hlavne chci intimky...
6. srp 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch - ja taky spinila, ja taky mela 10.den negativni curaci test, dokonce jeste 14.den a 16.den byly dve carky a pres tisicovku v krvi. A ted je to tady vedle me a ja ho prosim at proboha chvili spi nebo si hraje bez mamy. Dneska se budil po dvou hodinach a pokracuje v tom pres den a ja jako migrenik nemuzu pres den spat.....ALE stoji to za to.

@svetluska74 - moc drzim pesticky

Jinak holky uz by se to snad u nekoho melo protrhnout, takovahle hromadna neuspesnost je na povazenou...jestlipak to v Gennetu neflakaji :wink: Za nas byla velka vlna prave v lete.....No uvidite, za 9 mesicu se k vam zase pridam mezi snazilky...Doma jsme se dohodli, ze to budeme zkouset max do mych 38 let a pak to zabalime. Nastesti nam dopadlo 1.IVF a dve placena nam zbyvaji na brasku/sestricku....Drzte se, moc na vas vsechny myslim a sleduju vyvoj.
6. srp 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek