• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
nany tak hodne stestí do snažení a at se brzy zadaří, to bylo fajn kdyz se povedlo hned 1 ivf a ze nebylo ani po 14 dnech na testu nic videt
6. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanny trochu jsi me uklidnila :slight_smile:
6. srp 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak test jsem nekoupila, nechtelo se mi letet az do lekarny :grinning: takze si v pondeli nebo v utery dojedu na krev a uvidim...
6. srp 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
..no tam je ale počásko,hned je člověku líp :angry:
6. srp 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem uz taky dest sorazil a zahnal nas z prace na zahrade dovnitr a tak zacinama makat vevnitr. cekaji nas podlahy :frowning2: a malovani :grinning:

dark:ty nas budes napinat az do pristiho tydne :grinning:

nany: tak preji hodne stesti pri domacim snazeni :grinning:
6. srp 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza jasne, ty si nas taky napinala, jen doufam, ze to dopadne lepe...
majcam me to pocasi taky moc nepridava...
6. srp 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark:jj mas pravdu :grinning: . jasne ze to dopadne lepe. Pocasi teda moc na nalade nepridava :frowning2:
6. srp 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch taky jsem to chtěla napsat s tím napínáním :wink: ,my máme omluvu,nás dostihla mrcha,a byla teda pekelně bolestivá.. :wink:
6. srp 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejradsi bych si dala velkou zmrzlinu s hromadou slehacky a cokolodavyma lupinkama a zatopila bych si v krbu...
jenze pak bych byla jak koule...
6. srp 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: co ti brani? stejne kdyz se pepan zavrtal tak jak koule budes :grinning: no na zatop to v krbu je. Tady se rozprselo jak o zivot a teplota docela klesa. No snad pres noc nebudem muset zatopit, nemame jeste pripravene drevo :grinning: . Pekne promenlive pocasi tady na horach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza tady lilo celej den a ochladilo se pekne, taky pekne lezim pod dekou... kdyz ja doma zadnou zmrzlinu nemam, ale mozna si pro ni jeste dojdu :grinning:
6. srp 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: tady zaclo cca pred hodinou, ale zato leje pekne. Jsem potrebovala sekat a nejak me to nevyslo :wink: A ochladilo se taky.I psisko zalezlo na terasu a rozhodlo se ze bude spat :wink: . Hele tak pro ni posli manzu ne :grinning:
6. srp 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch a kolikátý den jsi?
6. srp 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
manza mi akorat odjizdi na bitvu... takze mi urcite nikam nedojde...
6. srp 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám doma kočááárek..ten je tááák krásnej. :wink:
pet.s desaty den od ET
pets a co mas za kocarek?
dark: no tak budes holt muset tapkat sama :grinning:
6. srp 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza aspon se projdu :wink:
6. srp 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: jj to je potreba. My se jdem projit do deste a na pivko :grinning: Po celodenni drine
6. srp 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza to je taky dobry napad, a uz se s manzou bavite?
6. srp 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark:jj uz ano. Tady nema kolo a tak pak nneni nastvanej ze ho vytahnu a on si pak rozbije dr......Ne my ted delame na baraku. Cekaji nas pokladky podlahy a tak spolu komunikovat musime :grinning:
6. srp 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zmrzlinu jsem si koupila nakonec tvarohovou, ale jeste jsem si ji polila rozpustenou cokoladou a dala na ni slehacku a moc jsem toho nesnedla to se neda a pokud bude hcg v krvi nula, tak abych zacla poradne cvicit... ale je mi ted mnohem lepe :slight_smile:
6. srp 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch - hele já mám za sebou praktický průzkum všech těhutestů. Nejlepsí je obyčejný namáčecí mamatest v růžové krabičce. Nejhorší ten drahý, co píší, že má vysokou citlivost. Ten z gennetu tak střední :grinning:
Mám bébecar vector at.Chodím se pořád na něj dívat :grinning: :grinning: :grinning: Ted tu byla ségra. Taky chválila.
6. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pets a jakou barvu? vypada pekne :slight_smile: jsem na nej ted koukla :slight_smile: no ja ted asi pockam az na krev se ted nedostanu pro test...
6. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s jééé ten je hezkej,tak ať pěkně drandí :wink: ,to si kupovala na doporučení?
6. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s - ten jsem taky zvazovala. Nakonec jsem si koupila Inglesinu Magnum, je o malinko vetsi nez Bebe. A malej se mi do ni uz skoro nevejde, fakt nevim jak to budeme delat v zime.....Holka Tobe uz se to krati.... :wink:
6. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak myslim, ze se spineni pomalu, ale jiste meni v ms...
6. srp 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz si to nemyslim, uz to vim, dosla ms... no v pondeli si dojdu pro jistotu na krev...

petrita doufam, ze se u tebe vazne spletli v mereni a vsechno je vporadku a na utz se ukaze krasna bublinka :slight_smile: nekdo to prece musi tady zachranit :slight_smile:
7. srp 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch né to né!!!!To už neni možný!!!Je mi to moc líto!!! :frowning2: :frowning2:
7. srp 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek