Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
10. srp 2010

@darkwitch:taky drzim palce

@petrita83 :tobe tez drzim palce

darkwitch
10. srp 2010

@petrita83 dekuju taky ti preju co nejnizsi Hcg, je to pro tebe ta lepsi varianta, ach jo...

majcam
10. srp 2010

@petrita83 jak se držíš,,

pet.s
10. srp 2010

@jechulko..neboj to přebolí, dej se rychle do kopy a uvidíš, že potkáš někoho, kdo ti pomůže ke kopě dětí.Koukni na mě. Přesně v tvém věku jsem zůstala bez bytu, s platem učitelky a dvěma dětmi.A koukej dnes? Hlavu vzhůru. 😉
@darkwitch zítra na krev? běž hned ráno, výsledky budou po 14 hod. Jinak až druhý den. Držímmmmmmmm.

petrita83
10. srp 2010

@majcam , @darkwitch, @inza - celej den jsem muchlala neteřinku 15měsíců....tak se mi podařilo den přežít..nějak mě začalo píchat břicho..tak doufám, že to neznamená to co říkala Lovásová...myslim, že mi to všechno ještě úplně nedochází..zase čekám jak to bude...nejvíc mě asi ničí to jak dlouho budem muset čekat..když si nalijeme čistého vína..letos už to možná ani nebude..a samo...výsledek zase nejistý...
já nevim..co vy máte nějáké plány??další IVF, nebo IUI nebo co dál?
kéž by HCG rychle klesalo..to je ale blbé přání..nevěřila bych že když na testu uvidim // dopadne to takhle..

inza
11. srp 2010

@petrita83: drzim palce aby to kleslo. Jinak my uz mame tri pokusy vybrane, takze pokud nejak dame dohr penize tak byjsme mozna v rijnu, listopadu zkusili jeste 4. Jinak asi IUI, ale k dr jdem az nakonci srpna ted ma totiz dovolenou

petrita83
11. srp 2010

@inza jasně no je na to stejně čas...taky už přemýšlím, že bychom mohli třeba v mezičase zkusit IUI..ale moc tomu nevěřím..ale zase asi lepší než jen čekat..to je stejně na prd.že pojišťovna hradí jen 3pokusy..

inza
11. srp 2010

@petrita83: jasne je to na nic. Proste ale ty penize budeme muset nekde najit. Nejhorsi je ze ja nemuzu porad najit praci ☹. Proste zase cekani. Zkouset doma a pak kdyztak IUI co jineho zbyva? Jdes na krev zitra nrjak me to vypadlo z hlavy.....pres leto je ni nejka vzduchoprazdno 😀

petrita83
11. srp 2010

@inza 😀 byla jem včera, teď čekám až mi zavolá Lovásová výsledky..a co dál.. 😖
jo je to ohne sranda s těma penězma..a co zkusit IVF nativ?ikdyž to je možná taky ztráta času..ale třeba ne...já nad tim docela už dumám co dál..nechci ztrácet čas..ze dvou let čekání budou náhle 3..to mě straší..
Chtěla bych nějáký komplexnější vyšetření...doktorka to zas viděla pozitivně, že je fajn že se ukázalo že jsem schopná otěhotnět..ikdyž je to trošku hořké vítězství...
S tou prací je to teda taky na pytel..ty hledáš místo ve školce viď?no možná to bude lepší po prázdninách?takováhle práce by se mi taky líbila 😀

inza
11. srp 2010

@petrita83: nene ja ve skolce ne, tak maximalne ve skole a stredni a vyssi. Ale hledam v oboru a ted toho je taky dost malo. Jo o mativu jsem taky premejslela. Uvidime jak se s dr dohodnem. Nepredpokladala jsem ze budeme c gennetu vice jak rok, ale co se da delat. Jinak my vsechny mozny vysetreni mame a stejne nic
Jo u tebe je to blbe vitezstvi, ale zase se vi na co se pak vice zamerit.

petrita83
11. srp 2010

Tak mám ..,,dobré,,.. zprávy HCG 42..to je fakt v pr..si přát aby bylo co nejnižší 😢

inza
11. srp 2010

@petrita83: jo je to divny a nelogicke, ale u tebe momentalne to nejlepsi co byt muze. Alespon nejaka "dobra" zprava

petrita83
11. srp 2010

@inza jo tak ve škole..to jsi teda ještě odvážnější 😀 a nabídky nejsou??to je teda taky děs...a do jiného oboru se ti asi nechce, viď?tak snad se brzy něco objeví..
tak uvidíme co bude dál..já jdu zas za týden na krev a pak zas..dokud tam nebude 0..a pak se prý domluvíme co dál..tak že zase mezičas..mám ráda před sebou nějáké cíle..teď zas hledat smysl někde jinde v práci atd.. 😖

darkwitch
11. srp 2010

ahoj tak na krvi uz jsem byla ted aby to stoupalo...

petrita je to blbe, ale dobre, ze to klesa...
a myslim, ze do skolky chtela majcam 😉

inza
11. srp 2010

@petrita83: ja tu skolu uz mam jako alternativu. Prednost davam zustat v mem hlavnim oboru. Ale nabidky nejsou ani na jedno. Neboj nula se objevi brzo

petrita83
11. srp 2010

@darkwitch 😀 no já jsem popleta...tak zas odpol voláš ny výsledek?..držim palce 😖

darkwitch
11. srp 2010

@petrita83 jo odpoledne volam pro vysledky... to zas bude den 🙂 ale vcerejsek jsem si uzila 🙂

inza
11. srp 2010

dark: tak drzim palce at stoupa. V kolik budes volat?

darkwitch
11. srp 2010

inza nekdy mezi treti a pul ctvrtou...

petrita83
11. srp 2010

@inza jo joo teď už tomu věřim že 0 bude možná i příští týden..ale radovat se z toho moc nejde...no jsem ráda, že tu práci řešit nemusim..to je fakt hloupý a ještě v týhle situaci...a vsaď se, ža až jí najdeš otěhotníš 😀 a basta.

petrita83
11. srp 2010

@darkwitch to je super, že to takhle bereš...to víš že jop dobré zpráby je si potřeba užít..doufám, že dnes budou ještě lepší 😀

darkwitch
11. srp 2010

@petrita83 ja jsem nad tim v pondeli chvili premyslela a pak jsem si rekla, ze jestli to bude spatne tak budu brecet at se ted budu radovat nebo ne, tak proc se celou dobu stresovat 😉

inza
11. srp 2010

@petrita83: jasne ze nejde se radovat, ale na to jak to pak vypadalo spatzne je toto nejlepsi co byt muze... ☹

petrita83
11. srp 2010

@darkwitch to já jsem právě nějak nedokázala..bereš to super..tak i zprávy budou super 😀 ale až budeš volat tak budeš mít srdce až v krku, vid´?

petrita83
11. srp 2010

@inza já vim..jen prostě musim zapomenout a jít dál.

darkwitch
11. srp 2010

@petrita83 ja myslim, ze od dvou budu uplne v haji 😀 i kdyz mozna ze kdyz si po obede dam utros tak krasne usnu a vzbudim se az na telefon 😀

petrita83
11. srp 2010

@darkwitch 😀 😀

inza
11. srp 2010

@darkwitch: tak se necim zabav 😀 😀

cibka
11. srp 2010

ahoj holky
prosím vás co je ten ten nativ? díky

darkwitch
11. srp 2010

cibka nativ je prirozne bez stimulace,
inza jsem si vzala utros zacla se mi tocit hlava tak jsem se sla na chvili natahnout k manzilkovi a vstala jsem ted, docela ten den utika 😀

betox
11. srp 2010

@petrita83 nevěřila bych, že to napíšu, ale gratuluji, že to HCG klesá....aspoň, že tak
@darkwitch držím palce na odpoledne
@cibka znamená to v přirozeném cyklu bez stimulace