Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

betox
20. srp 2010

Dobré ránko,

@inza nebudeš volal na tu mojžíšku pí Babičkové?

petrita83
20. srp 2010

@berounanda 😀 no já se taky všechno dozvěděla tady 😀 😀 ale vždycky mi doktorka řiká jestli se chci ještě na něco zeptat a já až doma zjistim, že nic nevim 😀
Jinak jo jooo Ovitrele tě určitě nerozhodí 😀 držim palce!

mandre
20. srp 2010

Ahoj holky, dneska to tu žije 😀 😀 😀 😀 při pátku.

petrita83
20. srp 2010

@mandre 😀 😀 😀 no je to tady mazec 😢
já už se těšíím na zítra, jedu na UTZ a naplánujem IUI - doufám 😀
Tak pěknej pátek všem!!!

inza
20. srp 2010

betox: jasne budu 😀

pekny vikend vsem. 😀 😎

inza
20. srp 2010

@petrita83: tak zitra hodne stesti na UTZ

darkwitch
20. srp 2010

@petrita83 tak hodne stesti 🙂

majcam
21. srp 2010

@inza a kolik to u ní stojí? Jinak přeji pěkný víkend všem!!!

majcam
21. srp 2010

@petrita83 jak si dopadla?

inza
21. srp 2010

majcam: mas to v IP
petrita: tak jak?

majcam
21. srp 2010

@inza děkuju moc,máš IP,ale v klidu si to přečti až dorazíš z "dovolené" 😉 ,my jedem zítra na chatu,asi až do příštího víkendu,takže stejně nebudu připojená...ještě jednou děkuji.. 😉

petrita83
21. srp 2010

Aloha!pěknou sobotu..tak žádné převratné nové zprávy..Lovás..se s náma moc nemazala za 5min jsme jeli domů..v úterý jdu zase na UTZ k Brandejské a pak se uvidí..podle toho se naplánuje IUI když bude vše ok..tak uvidíme..zatim byli folíci moc malí a sliznice nízká..tak že nic moc.. 😠

darkwitch
21. srp 2010

petrita tak uvidis, treba to bude v utery dobre 🙂 stejne jedes neuveritelnou rychlosti... me jeste ani nezkoncila ms a to uz ji mam dyl jak ctrnact dni, kolikaty den cyklu jsem vubec netusim...

petrita83
21. srp 2010

@darkwitch to je faakt na prd..no já jí měla jen 2dny..tak jsem z toho taky v šoku..no a trochu se bojim aby díky tomu všemu nebyla ta sliznice nízká pořád 😖 ale uvidíme..jen jsem čekala že to s náma trochu probere..třeba taky co dál atd..ale nic 😖

petrita83
21. srp 2010

@darkwitch jo kolikátý den cyklu..my se dohodli 😀 že je to dnes 10DC 😀 😀 ale je v tom teda hokej. 😀

petrita83
21. srp 2010

@darkwitch jo a na krev jdeš zas tenhle týden viď? tak snad už tam bude 0!!

darkwitch
21. srp 2010

@petrita83 jojo na krev jdu zase tehle tyden, asi pujdu ve stredu, nebo ve ctvrtek...
ja si teda myslim, ze jsem 15DC, ale nevim... alespon tak je to dlouho co zacala ms 😀 no ja jdu k doktorce az 10.9. takze ja musim cekat jeste dlouho nez se neco dozvim... tak snad ti sliznice krasne poroste...

dennisa
21. srp 2010

Holky, prosím o radu. Od kolika jsou ve všední den ráno v Gennetu, už od 7:30? Potřebuju akutně na krev kvůli hormonálnímu profilu a v práci nemám šanci na volno, musím to stihnout před 😒

darkwitch
21. srp 2010

denni od 7.30, taky vzdycky chodim na 7.30 abych v praci zameskala co nejmin...

berounanda
22. srp 2010

Ahoj holky!
@petrita83 držim palce!! Všechno dobře dopadne. Jak to tak čtu, koukám že Lovásová je hotová se všema za 5 min.

Já jdu v úterý na OPU..jupííí...zákrok provede dr. Brandejská 😀 😀

petrita83
22. srp 2010

@berounanda tak budu držat palce 😀 já jdu k ní odpol na ten UTZ 😀 tak třeba se od ní dozvim neco víc..

majcam
22. srp 2010

@berounanda držím pěsti!!!
@petrita83 myslím si,že takhle brzo po IVF je tělo celé zmagořené,takže i ty folíci jsou na tom stejně,taky bych se měla hlásit devátý den cyklu kvúli folíkům,tak uvidím,jestli nebudou taky mimo... 😉

petrita83
22. srp 2010

@majcam jo jo to máš pravdu, myslim že jsou fakt úplně mimo, ale ani se jim nedivim..je to fofr i pro mě 😀

darkwitch
22. srp 2010

moje telo rozhodne zmagorene je 🙂

majcam
22. srp 2010

😀 😀 ,holky jsem na tom stejně,stále se nejvíc kamarádim s intimkou 😠

majcam
22. srp 2010

...krásnou neděli všem,odjíždíme směr chata.. 😉

pet.s
22. srp 2010

Ahojky holky, hlásím se po nadupaném víkendu.Využila jsem víkendu před koncem prázdnin (děi nebyly doma), tak jsem v sobotu předělávala starší dceři pokoj. V neděli byla na chatě a s mámou a se ségřinou rodinou na výletě v Prachovkách. Teprve ted jsme se sešli všichni doma. Děti se vykoupaly, nacpaly pupíky, zacpaly záchod a ted spokjeně vrní každý u svého PC. Rodinná idyla. 😀 😀

petap1
23. srp 2010

Ahojte děvčátka,

teď jsem se neozívala páč jsem měla depku, protože mi to předchozí těhu rozhodilo štítnou žlázu a na to přišli teď v pátek a zase nedoporučovali těhu....no a dnes je vše jinak....duchhhhh na testuuuuu 😀 😀
Mám hrozný strach co bude,,,prosím držtě mi palečky ať je tentokrát vše v pořádku 😉

inza
23. srp 2010

pet.s: ta jsi teda akcni 😉

nannynka
23. srp 2010

@petap1: To znam, me se taky po tehotenstvi dycky zblaznila. Chce to jen chvili a bude to zase v normalu. Moc drzim pesti at se dari.

nannynka
23. srp 2010

@petap1: To znam, me se taky po tehotenstvi dycky zblaznila. Chce to jen chvili a bude to zase v normalu. Moc drzim pesti at se dari.