Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
2. zář 2010

@betox 😀 😀 😀 jejda to mě nenapadlo 😀 ,jo takže musim chtít dvě punčochy 😀 ...,co ty,máš nějaký program od CARu?

petrita83
2. zář 2010

@majcam 😀 😀 se počůůůrám..tak ty z toho sexshopu to asi vážně nebudou 😀 ...ale jen si to představ tam v nich přijít..se vsadim, že to by se jim stalo prvně 😀 😀 a ten dav co by to chtěl vidět by se ani nevešel na sál..možná by si byla i v halvních zprávách 😀 ty jsi expert 😀 ještě že nám to betox objasnila..to mě totiž taky nenapadlo že to jsou jako delší podkolenky 😀 😀ufff 😀

betox
2. zář 2010

@majcam fakt jsi mi dneska zvedla náladu, jsi číslo 😀 Mám za sebou 5 laparek, takže s těmahle punčochama mám fakt bohaté zkušenosti (a moc rajcovní fakt nejsou 😀 )

majcam
2. zář 2010

@petrita83 no vidíš,ještě,že jsem se nezeptala tam dr.,jinak by mi do karty napsali: profouknout i mozek 😅

betox
2. zář 2010

@majcam 😀 ..už se tady tlemí i manža, jsem mu taky musela zvednout náladu 😉

majcam
2. zář 2010

@betox ty jo pět laparek..to teda klobouk dolů..no to je teda masakr..

betox
2. zář 2010

@majcam hele mě už to tak ani nepřijde... 😒

petrita83
2. zář 2010

@majcam 😀 😀

inza
2. zář 2010

majcam: fakt dneska perlis. Tak si vem misto puncoch s otvorem pruzna obinadla a pak zadna fronta na sale nebude 😀

inza
2. zář 2010

se tady tlemim jak hovado a pes na me nevericne kouka 😀

nannynka
2. zář 2010

Teda vy dneska jedete 😉 a vite co je nejvic rajcovni ? kdyz se dama baroknich tvaru (treba jako ja) snazi do tech puncosek narvat....jsem si normalne musela dycky pak brat cistyho andelicka jak jsem byla splavena....MASAKR...a co teprve pred porodem s tym brichem 😀

petaloudi
2. zář 2010

Čau ženy!!! Tady máte nějak veselo 🙂 Tak jsem se dneska objednala na konec září na konzultaci a půjdeme (snad) do druhého ivf. Jsem teda trošku doufala, že po snížení prolaktinu by to mohlo jít samo... Ale bohužel, cyklus mám stále 45-50 dní, takže asi není na co čekat. Jooo a Lovásová už není Lovásová, ale Bukvová, kdyby to někoho zajímalo 😉

pet.s
2. zář 2010

Ahojky holčičky, koukám, že nálada výborná, tak se mi líbíte 😀 Moc vás nestíhám číst. Finišujeme v bytě. Bordel úplně všude,ale už se to rýsuje. Takže celé dny makám a makám.Alespon nemám čas myslet na blbosti.Taky mi je lépe když se hýbu.
Jinak dnes KO v Podolí.Zažila jsme strašný šok. Mám nějakého jiného doktora. Ta moje výborná dr, asi odešla či co. Tenhle je tak 2 kroky od rakve. Dnes mi hledal ozvy a nic neslyšel, tak pustil UZ,ale neviděl srdeční akci.Sháněl nějakého kolegu, aby se na to podíval. Nejprv jsem byla klidná a říkala si, že jsem malou ráno cítila.Ale když začal, že nemůže najít srdeční akci, tak jsem se rozbrečela. Pak tedy znovu vzal ten mikrofon a Terinka jako hodná holka se ukázala. Kopla mě a v tom zachytil to srdíčko. Spald mi šílený kámen ze srdce. Ještě teď se nemůžu vzpamatovat. Pořád sleduji pohyby. Jenže já přes ty srůsty toho moc necítím.
pak jsem se ho ptala, jak to vlastně bude s porodem. Před tím mi dr říkala, že hospitalizace od 36tt a bude se čekat. Tak na mě koukal jak z jara, že nechápe proč tak brzy do porodnice a že to nechá na moji dia dr.Když jsme se ptala jestli budu rodit císařem nebo přirozeně, tak mi řekl, že budu rodit předčasně(před tím,ale nechípal, proč chci rodit dřív)tak by byl lepší císař,ale že tedy s mým břichem neví. A že by raději přirozeně.No takže opět vím houby na co se připravit.
Holky, já se fakt z těch dr zblázním. Já mám fakt smůlu na dr. Přisahám, že až porodím, tak nechci zase pěkně dlouho dr ani vidět!!!!!!!!!! 😒
Jinak všem těhulkám gratuluji, všem snažilkám posílám těhu bacilky. 😉

petrita83
2. zář 2010

@petaloudi 😀 to jsou novinky 😀 😀 jinak držim palce do drzhého IVF!!

petrita83
2. zář 2010

@pet.s brr 😖 ty tě teda strašej...to nechápu..ještě že byl jen hluchej jak poleno..´tuk, ťuk..neboj Terinka je určitě v nejlepším pořádku!!s těma doktorama je to fakt smůla..ale asi si tam vybírat nemůžeš, nebo jo?

majcam
2. zář 2010

@pet.s ty jo,se mi udělalo špatně,když jsem to začala číst.. 😲 ,ještě chvilku vydrž a pak už takového dr. nebudeš potřebovat.. 😲

majcam
2. zář 2010

@petaloudi paráda!!! No doufám,že to jméno nebudu komolit,když jsem si zvykla na tohle.. 😉

petrita83
2. zář 2010

@majcam to je vtipný mi si z takového jména doma dělali vždy srandu..se známejma máme různé přezdívky a oni nám řikali Bukvovi a my jim Vyhul..a teď koukám, že se tak někdo fakt i jmenuje 😀 😀 sranda. 😀

cibka
2. zář 2010

@majcam ja kdyz sla na laparku tak jsem si koupila obinadla ty punčochy stály asi kole 300 kč a za obinadla jsem dala asi kilčo samy ve spitále mi to řekli ale jak chces no a na to ze je vezmes 1 na sebe nic moc

inza
3. zář 2010

preji pekne ranko

@petaloudi: tak parada. drzim palce do druheho IVFka.
pet.s: ty teda mas veci 😲

jinak me se konecne mrch arozjela a tak jsem objednana na 4D UTZ na pondeli na rano a pak na normalni UTZ k moji dr na 14. Dneska byla v Gennetu na telefonu strasne prijemna sestricka tak s objednanim zadny problem

majcam
3. zář 2010

Taky přeju dobré ráno...

@inza jupí,tak se ti to konečně pohne...,před tím 4D UTZ se na toaletě "odšpuntuj" v ordinaci to nejde 😉

majcam
3. zář 2010

@cibka ty jo 300 jen za dvě punčošky,to by teda vyšli levněji ty z toho sexshopu s otvorem 😖

cibka
3. zář 2010

@majcam krásné páteční ráno všem
no právě proto jsem si koupila obinadla rekli 4 na kazdou nohu 2 ale stacilo mi na kazdou nohu 1 😉

petrita83
3. zář 2010

@majcam 😀 😀 jo joo však ty víš co mluvíš 😀 😝
Holky krásné páteční ráno! já jdu hledat dovolenou, protože v po...už chcem letět 😀 😀

majcam
3. zář 2010

@petrita83 jé,,,se máš... 😉

inza
3. zář 2010

majcam: tak jdi do tech ze sexshopu. Budes tam za hvezdu. No jinak se to asi moc nepohne. Stejne me asi laparka nemine, jedine ze by se stal zazrak a IUI se povedlo coz je asi ale nerealne.
@petrita83 : tak hodne uspoechu pri hledani

petrita83
3. zář 2010

@majcam , @inza - nemůžu nic najít 😀 😀 co se mi líbí je pryč 😝
jo v těch z sexshopu to by byla kóča 😀 😀 😀 pacientka na kterou se nezapomíná 😀 😀
jo laparka nás asi nikoho nemine..a ty zkusíš IUI ještě teď?tak že jako já..no já pak dám lapárku a pak třeb azas IUI mohla by být větší šance..rozhodla jsem se na 2IVF nespěchat..nedá se to zkoušet do nekonečna... 😖

majcam
3. zář 2010

@inza ale třeba na té laparce něco najdou,stačí jeden blbej srůst...,a dr řikala,že když je něco na vaječníkách,tak to může dělat neplechu i u IVF,já vím,že si řikala,že když si byla na hysterce,tak vše bylo ok,ale přece jenom laparka je přesnější...

majcam
3. zář 2010

@petrita83 a kdy vůbec budeš testit?

petrita83
3. zář 2010

@majcam právě..třeba to je vážně nějáká prkotina, kterou tímhle vyřešíš a pak to půjde 😀 jedna báseň 😀