• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

11. října 2016 
mandre: IP :grinning: :grinning: . Jdu se z dnesnich zprav nejak vzpamatovat resp jdu s kamaradem na pivko (taky mame dlouhe cekaci doby cca pul roku :grinning: ) a asi nebude jenom jedno......
8. zář 2010 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
mandre: vewcer pisnu jak dopad manza atd....ted to odchazim zalejt :grinning: :grinning: :grinning: tak snad me pak nebudou preskakovat pismenka :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2010 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
8. zář 2010 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
8. zář 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj...
@inza no koukám,že si dnes měla výživný den teda.... :frowning2:
Mě našli v moči nějaký zánět a trochu krve,močák to asi nebude,neb necítím žádné píchání,pálení a tak, takže mě bude asi muset vyšetřit na gyndě....chjo furt něco, lepší nikam k dr.nechodit a sedět doma na prdeli.. :unamused:
8. zář 2010 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam mám ten stejný pocit :confounded: ...už jsem z toho hypochondr :confused:
co takhle ledviny? Ale na tu laparku jdeš, ne?
8. zář 2010 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@mandre jojo jdu,zítra mám nástup :wink: ,,docela se i těším :confused: ,tak doufám,že mě pěkně vymetou a začne se něco dít :wink:
8. zář 2010 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj teda to jsou dneska zase zpravy... tak snad bude brzo lepe
majcam na patek drzim palecky
8. zář 2010 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch já tobě taky,doufám,že pro nás obě bude pátek šťastný.. :wink:
8. zář 2010 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam dekuju uvidime na cem se s mudrou dohodnem :slight_smile:
8. zář 2010 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch zeptej se jí na ten prednison,který jsi měla brát a nedostala si ho.. :confused:
8. zář 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam tak holky rikaly, ze langerova prednison nepise tak asi tak, ale treba mi ho ted napise, kdyz to nedopadlo, uvidime...
8. zář 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch aha tak to jo... :wink:
8. zář 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam no jsem zvedava na cem se dohodneme :slight_smile: ale aspon si uziju volny den :slight_smile:
8. zář 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@mandre myslím, že asi moc velká ne, protože ji fakt nedělala žádné problémy. A nikdo to neřešil.Vzhledem k tomu, že jsme se celý batolecí věk prali s těžkým astmatem, měla takový dýchací tubus a každý den 5x denně jsme to do ní rvali,pak zase s alergií, tak mi tohle přišo nějak nepodstatné to řešit, kor když kontrola byla jednou za rok. tak jsem věřila dr, že to nic není. A jak vidíš, tak asi nic nebylo.
8. zář 2010 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak děvčátka,jdu na věc.. :wink: táhnu tašku,jak kdybych se stěhovala(mám velkej župan)..mějte se krásně a když bude vše ok,tak v neděli sem juknu..papapa peláším... :wink:
9. zář 2010 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam hodně štěstí držim palečky
9. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
holky kde jste všechny co novýho
9. zář 2010 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
za chvili jdu do genetu :slight_smile:
10. zář 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky hlasim, ze trham partu a jdeme do KET, a mezitim si zajdu na genetiku a imunologii
10. zář 2010 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch čauky, to je dobre :wink: ......já jdu na laparku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2010 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
dark:tak to je dobre.mas uz termin KETu?
Mandre:ty uz mas termin laparky?
Ja jinak zase mimo Phu.
10. zář 2010 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
inza mam z toho radost, jsem se te laparky opravdu bala, jeste musim rozmyslet jestli do toho pujdu tehle nebo dalsi mesic a pak zacnu 2.DC stimulovat
10. zář 2010 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Hlásím KO v Podolí. Už máme 2400g. 22.9. nástup na hospitalizaci do Podolí. :confounded:
11. zář 2010 v 01:17  • Odpověz  • To se mi líbí
preji dobre ranko
dark: ja bychdo toho sla asi hned........
pet.s:to to teda pekne rychle uteklo
11. zář 2010 v 07:14  • Odpověz  • To se mi líbí

@inza no já bych měla jit v práci na skoleni které jsem měla absolvovat už když jsem byla na ivf... Tak si to musím promyslet
11. zář 2010 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch: bych na skoleni hodila bobek :grinning:. Jinka pred KET beres akorat myslim estrofem (ja ho brala a pak myslim ze utrous)
11. zář 2010 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
mandre: mas IP
11. zář 2010 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
inza jojo mam napsany estrofem, takze jestli mi zitra dojde ms, tak KET urcite odsunu na dalsi cyklus, protoze dneska ho nemeli a bude az v pondeli odpoledne...
11. zář 2010 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
dark:skoda ze ho mas objednany.jsem ti mohla dat tri krabicky co me zbyly po priprave na KET:slight_smile:.neboj urcite prijde pozdeji nez zitra:slight_smile:
11. zář 2010 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek