Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
15. zář 2010

betox: dikes, jsem na to zvedava hlavna na monzovi ocasky 😀 jestli budou stale line ci trosku zivejsi 😀

majcam
15. zář 2010

@inza já taky moc moc velký 😉

majcam
15. zář 2010

@inza tak hlavně aby tě po těch antibiotikách neporazili 😝

inza
15. zář 2010

@majcam: no to snad ne. Manza se snazi me uspesne predat nachlazeni a zatim se mu to teda nedari, takze by dal leda takovyto podly utok a atak 😀 😀 😉

petrita83
15. zář 2010

@inza 😀 😀 😀 no já jezdila do teď bez ničeho, tak to asi zvážim 😝 😖 je to jen o zvyku..no teď jsem toho taky moc nenajezdila, ale zase začnu 😀 😀
tak budu držet palce..my to měli minule v podobnej čas a stejně jsem tam pak děsně dlouho čekala...než ten vzorek zpracovali 😝 tak huráá do toho neboj se ničeho 😀

inza
15. zář 2010

je ted me pobavila kamaradka blondyna....tak se neurazte....jeden vtip o nich.....proč s sebou blondýnka na záchod nosí bochník chleba? 😀.....................................aby mohla nakrmic WC kachnu 😀 😀

petrita83
15. zář 2010

@inza , @betox - budou to strašný divoši 😀 budou mít co dělat je pochytat a nacpat do té zkumavky 😀 😀

petrita83
15. zář 2010

@inza 😀 😀 😀

inza
15. zář 2010

@petrita83:taky pocitam s tim ze tam cekat budu. Manza pojede dom a ja pak dom dojdu prochazkou. Ja si treba na chranice na kolena nezvykla nikdy a to jsem je mela mit kdyz jsem hrala hazenou a stejne jsem je nenosila

betox
15. zář 2010

@inza , @petrita83 😀 😀 😀

cibka
15. zář 2010

@betox díky, tak ja jsme meloa volat kolem poledne a nakonec mi volal přímo dr Feldmár hormony jsou ok takze dnes začínam se stimulkou 😉
vykysalá je v pohode chodila jsme k ní ale ona tam pak nebyla tak me dali k lovásový, vykysalý jsem i nekolikrát volala ikdyž tam nepracovala a byla ochotná

cibka
15. zář 2010

@zvalentova ja jedu taky v pondelí mam tam být ve 14 hodin na kontrolní utz

petrita83
15. zář 2010

@cibka tak to se to tady zase pěkně rojíždí a něco se děje 😀 hurááá

betox
15. zář 2010

@cibka tak to je super, držím palce 😉

inza
15. zář 2010

@cibka:tak super at folici pekne rostou. 😀

majcam
15. zář 2010

@cibka taky držím pěsti folíkúm...

zvalentova
15. zář 2010

@cibka to já to mám hnedka na ráno abych stihla další věci a odpoledne jednání u klienta, to bude dost na honem 😀

darkwitch
15. zář 2010

inza drzim palecky 🙂

inza
15. zář 2010

dark: diky
se tesim pak jak budeme muset pojistovat vecer ci rano.... 😀 ja s tema rukama asi u toho pak umrem smichy 😀 😀
ted se me o ne jenom lehce otrel pes a myslela jsem ze ho zabiju.... 😀 😀

darkwitch
15. zář 2010

inza ale zase je super ze po IUI se muze pojistovat, manza tezce nese, kdyz se pojistovat nesmi...

inza
15. zář 2010

dark: jo to je super, ale zrovna v mem stavu se to nehodi. Manza si tu z toho uz dela prdel 😀 😀 😀 a zapojuje predsavu a furt se chechta 😀 😀

darkwitch
15. zář 2010

inza 😀 bych se urazila kdyby ze me mel manza legraci 😀

kive76
15. zář 2010

AHOJKY, HOLKY, tak dneska mi volala ta moje koordinátork a z gennetu, že nakonec kvůli tý přerušovaný menzes , jak jsem psala, mám příští měsíc mezi 2-4 dnem k nim zajít na odběry krve kvůli hormonům.......no a přitom na tý recepci mi řekli, že mám volat svojí gyndu, no jsem ráda, že aspon budu vědět z výsledků jestli je někde nějakej problém..

inza
15. zář 2010

@darkwitch: jo je na zabiti, ale co s tim udelas...nic

darkwitch
15. zář 2010

kive oni na recepci se s tim nemazou a podavaji zakladni informace, ale asi to pak predavaji doktorum a ty rozhoduji... ale asi nechodi otravovat doktory s kazdou kravinou... tak je fajn ze se ozvali....

darkwitch
15. zář 2010

inza je pravda, ze ja z muzem taky nic nezmuzu kdyz se mi smeje... jedinou moznosti je opravdu vrazda, jenze si myslim, ze ho jeste budu potrebovat 😀

betox
15. zář 2010

@inza to bude sado macho 😲
@kive76 to teda koukám, že se ozvali. Aspoň budeš vědět, jak na tom s hormonama jsi 😉

inza
15. zář 2010

dark: jo souhlas. Nekdy je na tecku mezi oci
betox: jo bude to sodo maslo 😀

betox
15. zář 2010

@inza 😀 😀 to bude vychechtanej potomek 😀 😀 😀

majcam
15. zář 2010

Ahoj holky,teď řikám manžovi,ať si připraví na zítra na tu genetiku papírek na co mu umřeli babičky a dědové a on má u všech napsáno: NA STÁŘÍ....no já si snad půjdu lehnout...