Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
26. zář 2010

@cibka roste ti po něm "pěkná peřinka", aby se malému u tebe dobře hajalo 😲

zvalentova
26. zář 2010

@cibka není, také jsem se ptala a Lovasová mi celá nadšená řikala že v některých byly dvě.

majcam
26. zář 2010

@zvalentova tý jo,pěkný..to jsem ještě neslyšela 😉 ,tak ať se držej.. 😲

pet.s
26. zář 2010

@majcam utrouš se bere do // a pokud jsou tak do 3 měsíce 😉
Hlásím stále v porodnici, Terinka už je dnes první dne bez infuze a já začínám trocha mlíčkovat,ale malá nechce sát. Je to lenoška.Čeká až ji nakrmí ze stříkačky 😉

cibka
26. zář 2010

@zvalentova tak to teda taky slyším prvne a kdy budes mít et
@pet.s tak at jste s terinkou brzy doma 😉

majcam
26. zář 2010

@pet.s jj mě to s tim ultrošem nedocvaklo,že až do 3 měsíce(jsem se ještě nedočkala,tak asi proto 😉 ) , jak je "drsnej" tatínek Terinky, určo byli i slzičky,viď.. 😲 je to prďolka malinká.

cibka
26. zář 2010

@majcam ja se taky ješte nedočkala a docela me to teda desí do 3 mesíce

vveru
26. zář 2010

@pet.s Moooc gratuluju, normálně ať žijou hormony-bulím, vyhráli jste!!!! Držím palečky ať jste v pořádku a malá ať už Vám dělá jen radost a krásně roste. Myslím na Vás, mám obrovskou radost 😵

inza
26. zář 2010

pet.s:tak at mala co nejdrive pekne sose mlicko od maminy a jdete co nejdrive domu

pet.s
27. zář 2010

Vše ještě jednou moc děkuji. Nebojte se holky, však se taky dočkáte. Jsem zářný příklad. 😀 Právě odstříkávám mléčko, ale nic moc.

janinac
27. zář 2010

Ahoj holky - sím sím - znáte některá pani doktorku Krutílkovou? A na co se mám připravit při první návštěvě v Gennetu?

zvalentova
27. zář 2010

@cibka to ještě nevím, zítra zavolají jak vypadají a upřesníme datum ET

majcam
27. zář 2010

Dobré ráno..,tak holky,jak se vám drží mrňousové..?

betox
27. zář 2010

Ahojky,

mám špatné zprávy. Mrcha dorazila hned v sobotu ráno. Takže jsme střídavě s manžou volali do Gennetu, samozřejmě, že jsme se nedovolali - už nám z tý jejich melodie hrabalo, tak jsme po obědě rovnou vyrazili (vzpomněla jsem si, že mi to říkala naposledy sestra, že když to dostanu v sobotu a nedovolám se, tak rovnou přijet). Na sesterně na mě sestra koukala, jak na blázna a prý jestli jsem si zavolala? Jsem měla sto chutí, jí říct, že ne, že asi jedeme 70 km jen tak... 😠 Samo jsme museli čekat, ale dalo se to. Sloužila Lovás-Bukv a bohužel ta cysta tam pořád je a navíc se ještě zvětšila 😖 Takže mám na měsíc antikoncepci...Nejhorší bylo, že jsem jí musela začít brát hned v tu sobotu. Po tom, co jsme sjezdili všechny možný lékárny a všude měli jen balení na 3 měsíce a na měsíc jen na objednání, jsem musela vypláznout 500,- a koupit tohle velký balení. Jsem se teda dočkala po 8 letech bez antiko ☹ No doufám, že to aspoň k něčemu bude a ta bestie konečně zmizí 😉

petrita83
27. zář 2010

@betox aoja!!tak to je teda na nic...ale přesně to znám, když potřebuješ nikdy se tam nedovoláš..ale je dobře že ste jeli.ty jo zase brát antiko..to je blbé, ale co naděláš...a co s tou cystou budou dělat? vstřebá se sama, nebo jak?je to teda mrcha zatracená...tak budu držet palce ať je to jen odklad na 1měsíc a pak hurá do dalšího boje!!!

majcam
27. zář 2010

@betox ojoj Betox...do pr...to mi mrzí.. ☹ ☹ ☹

mandre
27. zář 2010

@betox to se ti udělala až po té laparce? No to je teda blbý....a nemohli by ti jí píchnout? Mně se udělala cysta při stimulaci a Langerová mi jí píchla při OPU. Pak se zase trošku nafoukla, ale trvalo cca 3 měsíce, než se úplně vstřebala.
Jo a jedla jsem Wobenzym.

betox
27. zář 2010

Holky díkec. No prý po té antiko v 90% cysta zmizí (doufám, že nebudu těch 10% 😒 ). 15.10. jdu na UTZ k Brandejský, tak uvidíme.....
@mandre udělala se mi asi v srpnu, 2 měsíce po té laparce 😒 o píchnutí nic neříkali, ani Langerová ani Lovás. 😒

dennisa
27. zář 2010

@betox tak to mě moc mrzí, to je teda pech 😠 Tak ať ta potvora kouká hned příští měsíc zmizet!

Já od soboty stimuluju, tak škoda, že do toho nemůžeš jít taky.

mandre
27. zář 2010

@betox jo tak to slyším prvně......mně na to žádnou antiko Brandejská nepsala...byla tak 2cm velká, takže nic moc, asi. 😎
A ty jsi už měla jet pro léky.... 😖 .....

betox
27. zář 2010

@dennisa no nedá se nic dělat 😒 držím Ti palečky, ať je to tentokrát v pohodě a informuj nás, jak postupuješ 😉
@mandre měla jsem jít na UTZ, jestli je ta cysta pryč a pokud ano, tak bych rovnou vyfásla léky na stimulku 😒

mandre
27. zář 2010

@betox no jo, máš to těžký.......já už odpočítávám do LSK, ve středu ve 14.hod tam mám být 😲 ....to budou nervy v kýblu 😝

inza
27. zář 2010

betox:to me mrzi ze mrcha nezmizela.tak snad si da rici.
Mandre:ja jdu 8 a nastup mam 7

cibka
27. zář 2010

ahoj holky me volali rano z gennetu tak se nám drží uz jen 2 embrajka dnes je to 4 den takže et bude zítra jestli vydrží prý jsou pekná

mandre
27. zář 2010

@inza Jj, já mám ve středu narozeniny....to jsem si nemohla dát lepší dárek, než laparku 😝 🙄 ...ale manža se dušuje, že má pro mě něco krásného 😀 ...včera jsem (když už jsem u toho) měla svátek - dostala jsem krajkové tmavě fialové prádelko 😀 😀 😀

betox
27. zář 2010

@mandre no já jsem byla taky našrot v tu sobotu, ale pak jsem si řekla, že tohle jsou prkotiny, že lidi jsou na tom daleko hůř 😉 Budu na tebe moc myslet. Budeš to mít za sebou a pak už to bude jen a jen lepší 😉 Ještě jsem si vzpomněla, že jsem byli na Pagu a tam byla vesnička, která se jmenovala Mandre 🙂 Jinak všechno nej nej nej k svátku i narozkám. Tý jo prádélko, hmmm to bude určitě nádherný 😉
@inza ona určitě zmizí, je to jen zkouška trpělivosti 😉 Taky na Tebe budu myslet.
@cibka Tak ty 2 budou určitě excelentní a zítra už budou u Tebe 😉

ajriska
27. zář 2010

Zdravím vás dámy,
já též jezdím do Gennetu, ale jen půl roku. O mimi se pokoušíme rok a půl.
Dnes mi dr. Langerová řekla, že nemá cenu dělat inseminace (nerostou mi folikuly, byla jsem i na laparce a hysterektoskopii a výsledek žádnej)
Brala jsem clostilbegyt a píchala si fostimon ale přesto mi nepovyrostou, takže neovuluji.
Bylo mi doporučeno IVF. Tento měsíc mám tedy brát jen duphaston a přijet další cyklus 11. - 12. den. A pak se prý uvidí
Mohli byste mi některá poradit, jaký je postup?
Děkuju moc

ajriska
27. zář 2010

Jo a ještě. U Daňka jsem byla jednou, když dr. Langerová nebyla. A jsem ráda, že nechodím k němu, jednal se mnou jak s kusem ani se neobtěžoval pročíst operační zprávu..nechápu to

mandre
27. zář 2010

@ajriska JJ, asi se špatně vyspal....když nejsi jeho, moc tě neřeší.
Postup v tvém případě nevím, a co jsou holky tady, tak mám pocit, že tohle zrovinka neřeší, většinou jsou tu se špatným spermiogramem, nezjištěnou příčinou, hormonální disbal., špatné vejcovody atp. 😖
jo akorát Petap měla podobný problém, zrovna Daněk jí našel vysoký prolaktin, a ta už je těhu - přirozeně.

ajriska
27. zář 2010

@mandre jenže já u něj byla jen na kontrole a choval se ke mě fakt hnusně.
No my taky nemáme spmg nějak extra, ale horší jsou ty moje anovulační cykly...tak jsem chtěla vědět, jestli někdo nevíte, jak rychle se pak postupuje